Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

mak lepiej nie, bo ostatnio przedobrzyłem z ciągiem i mnie ch*jowy skręt chycił - wszystkie mieśnie napierdalają i jakieś stany quasi-grypowe ... :P

 

-- 26 maja 2014, 02:04 --

 

wieslawpas, Wiesiek, moklo (moklobemid) spróbuj - mi ogólnie nie podszedł, ale wiele osób (w tym buka) go sobie chwali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, moklobemid-aurorix-mobemid-mocloxil-moklar-t22320.html

 

-- 26 maja 2014, 02:13 --

 

Ja ostatnio zamówiłem kapsułki żelatynowe (sam posmak tabsów mnie odrzucał :P) i na dniach będę regularnie niskie dawki DXMu przyjmował (nieselektywny SRI, antagonista nAChr i NMDA, sensetyzator receptorów dopaminowych ...) ;) Może tym razem uda się wytrwać w kuracji choć tych kilka tygodni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil6, Dzieki, ja mialem ze dwa miechy przerwy w nerwicy nie wiem jak to sie stalo ze pomalu wyszedlem z takich mocnych napiec i lekow, duzo mi pomogly rozmowy na parkingu, nie bralem zadnych lekow tylko nasenne i mialem wzgledny spokoj. Doppki nie poszedlem na terapie, bo jakis czas nie chodzilem i wtedy przypomniała mi sie ta cala franca nerwica i atakuje mnie od poniedzialku. A juz bylo tak dobrze spokojnie. Tego leku nie probowalem, nie wiem co teraz mam robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bromazepam ? Diazepam ? - relatywnie w miarę słabe benzo. Pierwsze o krótkim działaniu, stricte przeciwlękowe. Drugie działające dość długo, głównie o profilu sedacyjno-miorelaksacyjnym.

 

Na "złowrogi", silnie uzależniający alprazolam i klonazepam jeszcze przyjdzie czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, halo, zmieniasz avatary jak rękawiczki :) Ten klaun z jakiejś gry?

To mój ulubiony avek, zawsze gdy na niego spojrze przyprawia mnie o dreszcz rozkoszy ^^

 

...a, i dzień dobry ,że tak pozwolę sobie skłamać 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×