Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spotkania w realu....


Olka

Rekomendowane odpowiedzi

Z Wami wszystkimi!

 

Gdy będzie taka mozliwość, czyt. będziemy w dobrej formie psychicznej, nie wykluczam, że będę chciał zorganizować zlot forum nerwica.com.

Ale to takie marzenia. :) Jakże realne.

Zlot- cudownie!!!!!! Czy nad morzem czy w gorach........na mnie mozecie liczyc! "Wsiąść do pociagu, byle jakiego.........." :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem ten temat poniewaz jestem ciekawy waszych opini.....

Jak jestes taki ciekawy to Ci powiem: z checia spotkałabym sie z Toba, reirei, bibi, Osią, cicha woda, marlowem, Konradem i Kokiem......tylko gdzies nam nawiał!!! No i oczywiscie naszym Shadowkiem:):mrgreen:

Ale najbardziej chciałabym poznac " 19 lat" :lol: hehe......

mam nadzieje ze nie pominełam zadnego stałego uzytkownika :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam dobre miejscówki gdzie browarki tanie i są mistrzowskie szejki bananowo-kremowe :D

Ale jak przyjedziemy do wawki to Ty nam stawiasz te szejki, czy kazdy sam, jak to bedzie...........?......hehe :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mmmmmmm....bogu dzieki ze nie jestem facetem........licze na duuuuuuzo szejków.......hhe :lol:

Ze względu,że to ja ewentualnie będę gospodarzem to ja chyba powinienem na coś liczyć :wink: A po drugie ten post który teraz czytacie jest moim 200:) więc nagroda należy mi się podwójnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...na browarka chętnie ustawił bym się z korkiem,reirei'em,dark-angel'em, na wygłupy dołożył bym: bibi,olke :D , na kolacje przy świecach zaprosił bym klaudie i melisse(oczywiście osobno:) :wink: a z shadow'em ustawił bym się żeby w końcu odebrać smycz i forumową koszulke :lol:

Tych których tu nie umieściłem to przepraszam,już pamięć nie ta...napewno bym was gdzieś wcisnął :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, chyba przyszła kolej na mnie. :D

Chciałbym się spotkać z Olką, wybralibyśmy się na spacerek po ...... :wink: -hehe.

Z Reirei w celu wymiany zdan na różne tematy. Z marlow, bibi, korkiem, cichą wodą i melisską chętnie wybrałbym sie na........ hmmmm, wodę mineralną.....hehe :D .

Ale najlepiej chciałbym się spotkać z Wami wszystkimi........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...na browarka chętnie ustawił bym się z korkiem,reirei'em,dark-angel'em

O nie! Browar mnie ominąc nie może!!!!! Nie ma mowy!!!Zreszta to męskie towarzystwo bardzo by mi odpowiadało:mrgreen: .....hehe:) wygłupy przy piwie wychodza mi wyjątkowo dobrze :lol:

 

Koreczek co to sa "koki"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chetnie bym się spotkala ze wszystkimi naraz. nie lubię jak jest cisza pomiędzy ludżmi. razem to już byśmy mieli o czym rozmawiać. balabym sie spotkać z reirei--bo to wyższa ineligencja(jestem zbyt wrażliwa)

. z kobiet chetnie bliżej poznałabym olę, oraz cicha wodę, z meliską muszę jeszcze pogadac na forum.

 

ale jak już pisałam chciałabym się spotkać z wszystkimi!

Bardzo was wszystkich lubie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak już pisałam chciałabym się spotkać z wszystkimi!

Bardzo was wszystkich lubie!!

Własnie ....wiecie co? Baaaaaardzo dobrze sie z Wami czuje tutaj na forum:) Juz bym wszystkich z checia wyściskała......... i rozdała pare buziaków:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......... i rozdała pare buziaków

To ja poproszę minimum trzy czułe........ :D:D:D

Jak mnie zabierzesz na ten spacer po krzakach, to masz je u mnie jak w banku!!!!! To moze byc fascynujące......jeszcze nigdy nie całowałam człowieka z lodu:))))))))))) Ale obiecaj.........ze niczego sobie nie odmroże........hehe :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×