Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdańsk- psychiatrzy


Rekomendowane odpowiedzi

poczytałam o dr Szeluga. może być skuteczny. stosuje różne terapie a to ważne, dobry terpeuta dostosowuje terapię do problemu i potrzeb klienta a nie traktuje wszystkich jednakowo...

jak będziesz wiedział ile sobie życzy za wizytę to proszę daj znać, zacznę oszczędzać...i zapytaj o terapię behawioralną:)

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch miesięcy jestem na oddziale dziennym nerwic. Wyszłam z uzaleznienia od medazepamu. Biore udział w psychoterapii. Jestem już inna.

Chciałam tym wszystkim, którzy się zastanawiają czy warto iść do szpitala powiedzieć,że WARTO!!

W Akademii jest wspaniala pani psycholog Maria. Jest osobą o niesamowitym podejściu do pacjenta.

Ja chorowałm na nerwice 5 lat i w Akademi znalazłam drogę.Jeszcze miesiąc i zostane wypisana. Ze szpitala wyjdzie inna osoba. Od dwóch miesiecy nie miałąm ani jednego ataku. Zupełnie inaczej patrze na swoja chorobe. To ja nią rządze a nie ona mną.

Po raz kolejny widze ,że psychoterapia to bardzo wazna częsć leczenia.

 

Życze Nam wszystkim powrotu do zdrowia i pozdrawiam

 

runa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moglby ktos udzielic mi informacji jak o jest z Akademia Medyczna? Byly tu jakies wzmianki ale w koncu nie dowiedzialam sie czy trzeba miec skierowanie od lekarza rodzinnego i ile sie czeka na wizyte?zastanawiam sie czy ma sens wizyta co dwa-trzy tygodnie...tak dlugo to nie wiem czy w moim stanie wytrzymam...nadmieniam ze mam Depresje i NN...a z pieniazkami troche krucho...chyba ze mialby ktos informacje o jakis grupach wsparcia na terenie trojmiasta ogolnie mi chodzi o cos bezplatnego...Dziekuje z gory ps wiem mam wymagania :P w naszym kraju nie ma szansy zebym czekala krotko i jeszcze zeby bylo free :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leczę sie od miesiąca u prof Landowskiego i zauważyłem lekką poprawę (zmiejszona ilość lęków) natomiast dystymia (rodzaj depresji) nie minoł. Co o nim sądzicie i jeśli się u niego leczycie to kiedy poczuliście wyraźną poprawę nastroju (dojście do "normalności")?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spotkalam sie z nim w czasie terapii w AM, naprawde zaangazowany i slyszalam o nim dobre opinie od innych pacjentow. Niestety nie moglam spotykac sie z nim pozniej bo mieszkam troche za daleko, ale gybym byla na miejscu to nie zastanawialabym sie.

WIem ze wybor odpowiedniego psychiatry/psychoterapeuty jest trudny bo trzeba takiej osobie zaufac a czasami niektorzy nas blokuja- ja tak mam.

A jesli chodzi o psychologow to wiem ze w AM pracuje dwojka psychologow i przyjmuja prywatnie- i ze sa naprawde dobrzy. niestety nie pamietam jak sie nazywaja ale jesli ktos bylby zainteresowany to moge poszukac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebne jest skierownie od lekarza prowadzacego, potem trzeba sie udac na oddzial i zapisac sie w kolejke- trzeba poczekac- rok temu chyba ok. 3 m-cy- zalezy od ilosci chetnych i od tego ile miejsc sie zwalnia. Jesli ktos zostaje przyjety na oddzial oznacza ze jest przyjety na 12 tyg- tyle trwa terapia, dlatego kierownictwo oddzialu wie mniej wiecej kiedy bedzie mozna dana osobe przyjac- ale czasami zdarza sie ze w czasie trwania terapii pacjenci sie wykruszaja- bo cos im nie odpowiada na oddziale i wowczas kolejka idzie szybciej. jesli ktos chce pogadac moze pisac na gg 5650037

 

Aha. Oddzial miesci sie na ul. Debinki 6 (adres taki jak dla calej AM) ale wejscie jest od ul Smoluchowskiego. Ordynatorem oddzialu dziennego jest dr PIotr Pankiewicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę polecić Młodzieżowy Ośrodek Terapeutyczny w Sopocie - " Mrowisko". Chodziłam tam na terapię do pani psycholog Arlety Zielonki. Naprawdę cudowny człowiek i chyba dobry specjalista - wyciągneła mnie z zaburzeń odźywiania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo was prosze o informacje o dobrym lekarzu psychiatrze z 3miasta.Za miesiac przyjezdzam do kraju na urlop jestem w duzym dolku a nerwica nie daje mi w miare nomalnie funkjonowac,do tej pory leczylam sie u dr. Stojka ale niestety zmarl.Poniewaz pracuje za granica nie wiem jacy lekarze sa dobrzy nie jestem na biezaco.Tutaj mam swoja psychiatre ale w leczeniu jest najwazniejszy dobry kontakt z lekarzem a jak to osiagnac jak mowi sie przez tlumacza.Narazie jestem na efektinie ale ten lek na mnie nie dziala,naprawde potrzebuje pomocy.BLAGAM DAJCIE MI NAMIARY NA DOBREGO PSYCHIATRE. :szukam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym spytać, czy zna ktoś dobrego-PUBLICZNEGO psychologa/psychiatrę na terenie Gdańska.??

Ten temat się już przewijał, ale głównie podawano prywatne gabinety, a na takie niestety mnie, jako studentkę nie stać :( .

Proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o Gdańsk to polecam terapię w Mrowisku w Sopocie. również pani mgr Tuszer w poradni psychologicznej na ulicy Gospody w Gdańsku jest bardzo dobra. Jeśli chodzi o prywatne wizyty to nie mam pojęcia. Nie stać mnie.

Kasienka125 - znam Arlettę. Ja chodzę do Basi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×