Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdańsk- psychiatrzy


Rekomendowane odpowiedzi

ja tez coraz lepiej byliśmy z mezem na urlopie cały tydzień we włoszech w kalabrii i nic jeżdziłam tam pociągiem zwiedzałam okolice, plumkalam się w basenie i w morzu, wieczorami siedzieliśmy do 1-2 w nocy i było rewelacyjnie .... ani jednego ataku pociągiem do i z warszawy bez stresowo i bezatakowo :D a samolotem to już wogóle bajka ( uwielbiam latać ) teraz szykuje się do odstawiania lekarstw.... zobaczymy co wyjdzie z tego....i dlatego szukam psychologa.

A autobusami sama nadal nie jezdżę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja tez jestem z Gdańska i się rozglądam za psychoterapia. Chodziłam jakiś czas temu na Ogarną, ale nie do końca mi się podobało. I mam takie pytanie: czy orientujecie się jakie są w Gdańsku ceny u psychoterapeutów?? Ja płaciłam 70zł za 50 minut. To dużo czy mało??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam anie możesz nic nam napisać bo ja bym chętnie skorzystała ale jestem z lubuskiego :roll:

 

czesc ja rowniez mam nerwice lekowa panicznie sie boje ze cos mi sie stanie i to mnie przeraza ja nie chcialam brac lekow chodze do psychologa na psychoterapie i mysle ze mi pomaga ale bardzo ufam mojej pani psycholog pozdrawaim :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUSI co tu smiesznego??tak sie nazywa a jak nie wierysz to sprawdz,nie wiem co cie tak ubawiło dziwne masz nastawienie:(

Oj, nie dąsaj się.

Nie o to chodzi, że Ci nie wierzę, tylko wypowiedziałam kilka razy na głos "Mariusz Wiglusz" i śmiesznie to brzmi.

Zapewne zostałam przez Ciebie żle odebrana.

Sorki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psycholog mgr Alina Szabłowska

Pracuję w nurcie psychoterapii psychoanalitycznej.

Gabinet Psychoterapii Gdańsk Orunia Górna ul. Krzemowa 16 II piętro 80-041 Gdańsk (budynek NZOZ Baltimed).

Gabinet czynny od pon.-piątku w godz. 8.00-19.00

 

Oferuję profesjonalne usługi psychologiczne w zakresie:

- psychoterapii indywidualnej krótko i długoterminowej (dorosłych, młodzieży)

- pomocy psychologicznej

- konsultacji psychologicznych

 

Służę pomocą w rozwiązywaniu problemów dotyczących:

- zaburzeń lękowych (strach, lęk, fobie, obsesje, nerwice)

- zaburzeń nastroju (depresja, mania)

- zaburzenia osobowości

- zaburzeń zachowania

- zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia)

- zaburzeń późnego okresu dorosłości

- kryzysów życiowych (wieku dorastania, wieku średniego, rozwodu, straty bliskiej osoby)

- rozwiązywania problemów relacyjnych (trudności w kontaktach z innymi ludźmi)

 

Rejestracja telefoniczna 0-601-504-922

(możliwość uzgodnienia spotkania w dogodnym terminie)

Więcej informacji:

http://www.pg.gda.pl/~azawadzk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami wiecie jak ważne jest by znaleźć dobrego fachowca. Bardzo Proszę o namiary na sprawdzonego, dobrego psychologa, gdyż dwóch poprzednich moich było takich sobie. Z góry dzięki

 

[ Dodano: Pią Sty 05, 2007 4:26 pm ]

Ja chodziłem przez 10 miesięcy do pedagog która miała zrobione kurs psychoanalizy w Krakowie. Płaciłem 70 zł za 50 min (z zegarkiem w reku). a dokładnie to chodziłem do gdyni na Dąbrowskiego. Była strasznie zasadnicza i trzymała się strasznie reguł aż raz przesadziła. Wydaje mi się że za bardzo książkowo mnie potraktowała czyli jak każdego pacjęta, a że była pedagogiem to traktowała mnie jak dziecko! co mnie wkurzało. Może i jestem niedojrzały emocjonalny ale bez przesady nie można tak traktować dorosłego faceta. Krótko mówiąc miałem wrażenie że chodzi jej tylko o kasę i dlatego stwierdziała że mi potrzebna jest dłuuuga terapia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×