Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdańsk- psychiatrzy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem tu nowa,a trafiłam na forum bo poszukuję dobrego psychologa w Gdańsku na NFZ.

Dostałam namiary na psychologa w Gdyni na Traugutta - ale tam nie jestem w stanie zdążyć po pracy z Gd dojechać, oraz na Wałową w Gdańsku - tam z kolei nie chcą zarejestrować osób ze skierowaniami wystawionymi przez lekarzy z poza ich placówki, a psychiatry zmieniać nie chcę.

 

Może ktoś z forumowiczów jest mi stanie polecić jakiego ogarniętego psychologa, ale na Fundusz, bo nie stać mnie na wizyty prywatne (wiem że długo poczekam).

 

Z góry dziękuję,

pozdrawiam

Lumka

 

-- 18 paź 2014, 18:09 --

 

Może jednak ktoś coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TOTU AKADEMIA ROZWOJU - Psychoterapia i Szkolenia.

To prywatny gabinet z promocyjnymi zapisami w każdym miesiącu.

Można umawiać się telefonicznie - 695-652-838 (Bogumiła Kwidzińska).

Informacji można szukać na www.psychoterapiapsychodynamicznatotu.pl lub na FB Psychoterapia Psychodynamiczna TOTU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 16 lat, cierpię na depresję z ktora staralam sie walczyc, ale nie mam juz sily. Opuszczam coraz czesciej lekcje, czuje ze oddalam sie od spoleczenstwa, nie pasuje do codziennosci i najchetniej bym tylko spala.

Zdecydowalam sie na szpital. Przynajmniej odpocznę, poznam osoby w moim wieku z problemami takimi jak moje. moze dostane lepsze leki.. Czy ktos wie cos o oddziale mlodziezowym w Gdansku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

damaged0, ja byłam ale 12 lat temu :roll:

a nie myslałas o akademii medycznej ? co prawda nie byłam ale słyszałam dużo lepsze opinie od srebrzyska

nie mialam pojecia ze jest tam oddzial psych dla mlodziezy. bylam raz na endokrynologii i bylo super, az sie sama sobie dziwilam. ciekawe,czy sa miejsca.. a korzystajac z okazji ze mam do kogo sie odniesc, jak wyglada leczenie depresji szpitalne? takie podstawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

damaged0, psychoterapia :!: i indywidualne z twoim terapeuta i grupowe, mielismy codziennie od rana do obiadu zajecia, ja chodziłam tam do szkoły (niski poziom , łatwo ;) )oceny zostały wysłane do szkoły, nie wiem jak to teraz wygląda ;do tego różne relaksacyjne zajęcia, była osobna sala taka pracownia, gimnastyka, spotkanie z lekarzem prowadzącym, sa przepustki jeśli nie ma przeciwskazan i będziesz chciała ;) aaa no i leki ;) moja rada :) zapytaj lekarza o AM pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość abstrakcyjna

Czy ktoś z Was wie coś o psychoterapii indywidualnej na NFZ? Najlepiej Gdańsk. Początkowo chciałam iść na terapię poznawczo- behawioralną, ale bardzo ciężko takową znaleźć. Więc aktualnie nie ograniczam się do żadnego nurtu. Czekam w jednym ośrodku na terapię, ale może być dopiero w następnym roku. :roll: Będę wdzięczna za jakieś informacje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

damaged0, psychoterapia :!: i indywidualne z twoim terapeuta i grupowe, mielismy codziennie od rana do obiadu zajecia, ja chodziłam tam do szkoły (niski poziom , łatwo ;) )oceny zostały wysłane do szkoły, nie wiem jak to teraz wygląda ;do tego różne relaksacyjne zajęcia, była osobna sala taka pracownia, gimnastyka, spotkanie z lekarzem prowadzącym, sa przepustki jeśli nie ma przeciwskazan i będziesz chciała ;) aaa no i leki ;) moja rada :) zapytaj lekarza o AM pozdrawiam

w AM nie ma mlodziezowki..a z babciami nie chce siedziec ;D propozycja brzmi Kocborowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×