Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdańsk- psychiatrzy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiem,ze psychoterapia jest potrzebna i chcę się jej poddać mam tylko problem bo niby ten Gdańsk taki duży ale gdzie się nie zakręce ciągle ta sama psycholog, nie chcę do niej chodzić bo po spotkaniu z nią mam napady paniki . Na początku było oki chodziłam na psychoterapie grupowa ale po 1,5 roku przerwałam bo pani psycholog nie była konsekwentna.

1) grupa zamknięta a co spotkanie pani psycholog przyprowadzała nowe osoby każda kolejna sesja zaczynała się tak samo od przedstawienia siebie i problemu po 20 razach miałam ochotę przygotować sobie dużą kartke z przygotowanym tekstem

2) pani psycholog namawiała nas do korzystania z jej prywatnych konsultacji ( płatnych )

3) kazała nam założyć zeszyty z cwiczeniami ale ani razu ni zajrzała do nich cytuje " nie mam teraz na to czasu "

4) najwazniejsze było dla niej aby wyrwać żółtą kartkę z naszych książeczek RUMu

5) potrafiła wyprosić kogoś z terapi bo zapomniał ksiązeczki

6) byli równi i równiejsi...

 

mogę tak zanudzać w nieskończoność może jest na tym forum ktoś z gdanska kto zna dobrego psychologa i mógłby mi dać namiary ?

 

pozdrawiam serdecznie

 

Runa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Runa,

 

też jestem z Gdańska. ja korzystam z pomocy psychiatry - prof. Landowski i nie narzekam. Tyle tylko że on jest psychiatrą no i korzystam prywatnie. Ale jest on szefem Kliniki Psychiatrii Akademii Medycznej w Gdańsku, gdzie jest też Klinika nerwicy - może tam?

 

pozdrawiam i trzymaj się

 

Krzysztof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześc krzysztofie dzieki serdeczne za info za jakiś czas czeka mnie wizyta w AM w gdansku może rzeczywiście tam spotkam dobrego psychologa. powiedz mi czy w akademi jest też poradnia przyszpitalna ?

 

serdecznie pozdrawiam

runa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

runa,

dokładnie nie wiem, ale wydaje mi sie że tak - moge pomóc Ci to ustalić. W AM podobno jest dość dobra pomoc w tym zakresie - mój znajomy tez korzystał z ich pomocy i był zadowolony - jak coś mogę pomoc to daj znać

 

pzdrawiam

 

Krzysztof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×