Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rysunki cynthii


cynthia

Rekomendowane odpowiedzi

@cynthia, super! Uwielbiam pastele, zwłaszcza suche. ❤️ Mam do nich wielki sentyment, bo w momencie, gdy kochałam rysować i cała się temu oddawałam (x lat temu), to właśnie najbardziej lubiłam technikę pasteli. 🙂 

 

Dawno nie rysowałam, mam gdzieś swój stary rysunek z dwoma kotkami, może dodam tutaj pózniej jakieś zdjęcie tego. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cynthia napisał:

O, mam własny temat, jak fajnie. 

Ostatnio zaczęłam bawić się w kolorowanki dla dorosłych. Może niebawem podzielę się skończonymi rysunkami, chociaż wiem, że to nie jest moje "dzieło".

Jakby co to te ostatnie pastelowe rysunki nie chcą mi się wczytać... nie wiem czemu... może dodaj je na nowo, używając dodawania plików na forum?

 

A kolorowanki chętnie zobaczę, może sama zaczęłabym korzystać? Na razie nie widziałam żadnych, które by mi się podobały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Aurora88 napisał:

Jakby co to te ostatnie pastelowe rysunki nie chcą mi się wczytać... nie wiem czemu... może dodaj je na nowo, używając dodawania plików na forum?

Przykro mi, ale już ich nie mam... w przypływie beznadziejności własnej osoby spaliłam wszystkie te rysunki, które namalowałam...

 

1 minutę temu, Aurora88 napisał:

A kolorowanki chętnie zobaczę, może sama zaczęłabym korzystać? Na razie nie widziałam żadnych, które by mi się podobały...

W takim razie zaraz postaram się dodać parę ukończonych, może cię to zainteresuje. Ja osobiście przepadłam! 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość liptint
2 godziny temu, cynthia napisał:

@Jurecki to są kolorowanki takie dla dorosłych. Koloruję cienkopisami i kredkami i takie efekty wychodzą. 🙂

super też lubię kolorować. Mam trochę tych kolorowanek. Motywy kwiatowe, mandale, . Fajne efekty są jak używam długopisów żelowych z brokatem. Kupiłam sobie też biały długopis aby malować na czarnym tle. Czarny cienki marker aby tworzyć własne wzory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, cynthia napisał:

Przykro mi, ale już ich nie mam... w przypływie beznadziejności własnej osoby spaliłam wszystkie te rysunki, które namalowałam...

Och nie :( Mam nadzieję że takie destrukcyjne zapędy już się nie powtórzą... 

 

5 godzin temu, cynthia napisał:

Koloruję cienkopisami i kredkami i takie efekty wychodzą.

 O to też chciałam zapytać jakich używasz mediów. Widzę sporo kolorów, myślałam że to są pisaki, kredkami można taką fajną głebie koloru uzyskać? Super, kredek mam mnóstwo :D A kolorowanki kupione w książce? Czy drukowane z internetu?

 

Ja chyba po prostu się przełamię i spróbuję coś pokolorować i jak mnie wciągnie, to wciągnie 🙂 Rysowanie ręką wychodzi mi coraz gorzej... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Aurora88 napisał:

Mam nadzieję że takie destrukcyjne zapędy już się nie powtórzą... 

 

Każda moja "twórczość" prędzej, czy później ląduje w koszu... :roll:

 

3 minuty temu, Aurora88 napisał:

Widzę sporo kolorów, myślałam że to są pisaki, kredkami można taką fajną głebie koloru uzyskać?

Ano idzie, zależy też może od kredek? Chociaż ja moje w Biedronce kupiłam xDD ale nie narzekam na nie, świetnie kolorują.

 

4 minuty temu, Aurora88 napisał:

A kolorowanki kupione w książce? Czy drukowane z internetu?

Ja mam w formie książki. Dostaniesz praktycznie w każdej księgarni - duży wybór, tematyczne, mandale, zwierzęta, postacie, kwiaty itd co tylko zechcesz. 🙂 

 

5 minut temu, Aurora88 napisał:

Ja chyba po prostu się przełamię i spróbuję coś pokolorować i jak mnie wciągnie, to wciągnie

Pochwal się później ;) Może na sam początek nie kupuj książki, tylko wydrukuj sobie parę kolorowanek z internetu. 🙂 Jak cię wciągnie to dopiero kup sobie książkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×