Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Rysunki

Rekomendowane odpowiedzi

Trzy z moich bazgrołków,które wylądują w pokoju na ścianie:

P291011_23_32.thumb.jpg.a1a8eacf6c61f62e15a68685de2fb26e.jpg

P291011_23_33.thumb.jpg.ef1beeedbb15a0cc15b1c60f046029e1.jpg

870707863_P291011_23.33_01.thumb.jpg.7723cf9bae3d96d977262b88b8edd3d9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samara, bardzo fajne rysunki. Najbardziej podoba mi się 3.

Też bym chciała umieć tak rysować. Albo robić dobrze cokolwiek innego. Zazdroszczę talentu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

klamczucha_88, wierzę,że jest wiele rzeczy,które potrafisz robić ;) Dziękuję za miłe słowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, Twoja wiara nie spawi, że zmieni się to w namacalny fakt, ale chyba powoli zaczynam się do tego przyzwyczajać.

Ale nie o tym chciałam. Masz więcej takich rysunków? Chętnie pooglądam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Samara pięknie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samara! Na pierwszym z rysunków nie dostrzegam już smutku tylko jakiś taki zadziorny rodzaj pewności siebie. No, no! ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

samara22,

samara fajnie rysujesz ja mam silną lateralizacje krzyżową i widzę często zarąbiste rysunki w mojej głowie a nie umiem narysowac i to boli bardzo dlatego ze chciałabym zeby inni to zobaczyli, te emocje te kształty,te uczucia a nie umiem i to boli, gdybym tego nie miałq w głowie to by nie bolało a tak to naprawdę szkoda ,ze inni nie mogą tego zobaczyć czasem wydaje mnie sie ,ze ja myśle obrazami, mam dobrą koleżanke, która super rysuje i druga po ASP, która rysuje gorzej niz ta bez szkoły, paradoks ale prawdziwy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tahela, być może ów paradoks wynika wyłącznie z faktu niezrozumienia w czym tkwi sedno sprawy jeśli chodzi o twórczość Twojej "wykwalifikowanej" koleżanki ;). Tak się akurat składa, że jedna z moich koleżanek również ukończyła ASP. Swego czasu miałem okazję przyjrzeć się niektórym z jej prac i... ni cholery nie jestem w stanie złapać o co w tym wszystkim biega :bezradny:. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Alienated,

Byc moze i masz racje ale np. jak patrze na dziwną tworczośc pana Picasso to po prostu widze ze tu jest talent czego nie da sie wymowić slowami, a przy tworczosci tej koleżanki po Asp raczej mozna powiedzieć jedno Picassem ani Boznańską to ona nie zostanie a ta bez ASP miala by szansę ale jej się nie chce po prostu, talentu nie kupisz

http://www.allposters.pl/-st/Szkice-studia-i-rysunki-Picasso-plakaty_c96879_p4_.htm

tylko nie mow ,że terysuneczki

Picassa Cię nie powalają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm... myślę, że może najlepszym rozwiązaniem byłoby nie angażować się w próbę oceny prac autorstwa tak uznanego twórcy w sytuacji kiedy nie mam o tym zielonego pojęcia. Tym bardziej około czwartej czy piątej nad ranem (zdaje się, że właśnie przestawili czas) ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Alienated,

Toz ja ich nie oceniam po prostu jak oglądam Picassa to odjeżdżam , po oglądnieciu prac mojej kumpeli po ASP nie odjechałam od oceniania sa krytycy ja od oglądnia i wyrażania uczuć ;) .

-- 30 paź 2011, 02:25 --

Alienated,

Tosz o 5 nad ranem najlepiej później człowiek zaczyna myśleć a życie traci urok, tfu na psa urok , nie obrażajac psa bo to fajne stwory są.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tosz o 5 nad ranem najlepiej później człowiek zaczyna myśleć a życie traci urok, tfu na psa urok , nie obrażajac psa bo to fajne stwory są.

Z tym, że psy fajnymi tworami są jak najbardziej skłonny jestem się zgodzić. Kłopot jedynie w tym, że o tej porze (tym bardziej uwzględniwszy szczególne okoliczności) najzwyczajniej w świecie przestaję już kontaktować ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym, że psy fajnymi tworami są jak najbardziej skłonny jestem się zgodzić. Kłopot jedynie w tym, że o tej porze (tym bardziej uwzględniwszy szczególne okoliczności) najzwyczajniej w świecie przestaję już kontaktować ;).

ciekawe jakie to są szczególne okoliczności mniem mniemać,ze inne niż nieszczególne ;) ,zapewne chodzi hihi o to przestawienie godziny :mrgreen: , także rozumiem, dziisj ogalm na animalsie progrm o kotach tez fajne ale jadnak nie tak fajne jak psy, ale są i takie co przychodza na zawoąłnie i aportuja to jest dopiero kot, pozdrówka właczam serial i spróbuje spać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Alienated,

Toz ja ich nie oceniam po prostu jak oglądam Picassa to odjeżdżam , po oglądnieciu prac mojej kumpeli po ASP nie odjechałam od oceniania sa krytycy ja od oglądnia i wyrażania uczuć ;).

Może powinienem był już na wstępie dać jasno do zrozumienia, że ruszyłem temat, który ogarniam jedynie w niewielkim stopniu ;). Czas takiej spontaniczności w odbiorze sztuki, jaką opisujesz (i tego czego sztuką nazywać w mniemaniu niektórych nie wypada), mam już chyba dawno za sobą ;). Jeżeli chodzi o rysunek, do mnie docierały raczej rzeczy bardziej bezpośrednie, których klimat byłem zdolny w prosty sposób zinterpretować. Co się natomiast tyczy twórczości w tym stylu, nie za bardzo wiem z której strony to w ogóle ugryźć :bezradny:.

http://asp.katowice.pl/upload/big/marcelina-rydelek-dyplom-malarstwo-2008-instalacja-malarska.jpg

http://asp.katowice.pl/upload/big/marcelina-rydelek-dyplom-malarstwo-2008-300cmx200cm.jpg

http://www.asp.katowice.pl/upload/tn2/marcelina-rydelek-dyplom-malarstwo-2008.jpg

Pierwsze z brzegu, nawet nie chce mi się specjalnie szukać ;).

-- 30 paź 2011, 07:23 --

Wolę obrazki naszej Samary ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

samara22, pięknie rysujesz. Te postaci przypominają mi czarodziejki z księżyca. Najbardziej lubiłam tę w czarnych włosach ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję Wam bardzo za miłe słowa.Prawdę mówiąc jestem bardzo zaskoczona,bo spodziewałam się ostrej krytyki moich bazgrołkow.Spotkała mnie miła niespodzianka.Dziękuję ;)

kornelia_lilia, niektóre z rysunków,to faktycznie czarodziejki- mam do nich sentyment :P:mrgreen:

klamczucha_88, tak, mam ich więcej tylko nie myślałm,że ktoś będzie chciał je oglądać :

1430762991_P301011_12.44_01.thumb.jpg.5a38aadff6deb7442584cf22f4b28230.jpg

P301011_12_44.thumb.jpg.b0edfe44a1e1bf46fa4248847b5aa36e.jpg

73681153_P301011_12.44_02.thumb.jpg.9441c9c9c6a898434f3c997f10f059c5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

samara22, ten smutny aniołek bardzo mi się podoba :105: . Kasia, a może Ty się marnujesz na polonistyce?

-- 30 paź 2011, 12:42 --

najlepsze wg mnie są oczy, pełne wyrazu, blasku i emocji. najlepiej do mnie docierają. Widać, że dbasz o każdy szczegół, o każdą rysę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kornelia_lilia, rysowanie traktuję bardziej jak sposób na rozładowanie emocji.Nie zawsze się sprawdza,ale...nie uważam tego za coś szczególnego,wręcz przeciwnie-brakuje mi warsztatu i talentu,żeby zajmować się tym poważnie ;)

Lubię rysować oczy,bo po nich najlatwiej poznać cudze emocje...co prawda te już kiedyś umieszczalam,ale chyba tutaj jest bardziej odpowiednie miejsce...

55.jpg.87d9df1d6ab645d14e9a059cd2d224be.jpg

1366868419_P301011_15.18_01.thumb.jpg.405d771ee50e92e8f4a915c999e1e3cb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Alienated,

pewnych rzeczy nie powinno sie nigdy mieć za sobą i to jest niemożliwe albo sie cos ma albo nie, tyle w temacie, obrazki samary raczej sztuka komiksowa , którą bardzo lubie zreszta bo komiksy sa fajne a czarodziejka z księzyca , czyli manga to jest w ogóle super a Kasia ma talnet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samara, super rysunki. Z drugiej wrzutki najbardziej podoba mi się 3. A wiesz dlaczego? Oczy - widzę w nich nie smutek, ale jakąś złość, zuchwałość. To cudowne jak kilkoma kreskami potrafisz oddać emocje władające całym ciałem. Wow, jestem pod wrażeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

klamczucha_88, rysowalam ten obrazek,kiedy bylam poirytowana ;) Być może stąd taki wyraz oczu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

samara22, nie jestem fanem mangi, ale ładni Ci to idzie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bellatrix, naprawde fajnie , 1 ,6i 7 najbardziej mi sie podobają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi