Skocz do zawartości
Nerwica.com

koncertowo


Gość paradoksy

Rekomendowane odpowiedzi

Brawo, Basiu. Ja w tej dziedzinie nie mam większych sukcesów chociaż próbuję. Nawet zrobiłem sam sobie profesjonalny zafoliowany identyfikator ze zdjęciem i dużym napisem PRESS, co mi szalenie ułatwia życie. :D

Zdjęcia z ostatniej soboty:

koncertowo1.jpg.6e205c14cd140d944cba511372c4042a.jpg

koncertowo2.jpg.002536640e97a332ece50bae04574cb8.jpg

koncertowo3.jpg.f96d95d1934827a7843463e847715d20.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj mnie fotografia koncertowa zaczyna interesować coraz bardziej. Niestety z lustrzanką na koncert nie za bardzo, chyba że się będzie miało szczęście przy przeszukiwaniu :) Rozglądam się za jakąś cyfrówką z dobrym zoomem i jasnym obiektywem ale mimo zaawansowania dzisiejszych aparatów cyfrowych ciężko o coś co zapewni zrobienie nieporuszonej fotki muzykowi bez szumu i jeszcze jak jest ciemno. Za to filmiki HD niektóre kręcą piękne. Ktoś może z forumowiczów ma większą wiedzę to by polecił jakiś model :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petrelli, jak na scenie jest światło punktowe to lustrzanką bez problemu zrobisz dobre zdjęcia, wystarczy odpowiednio ustawić ekspozycję od warunków (lustrzanką nie wolno robić zdjęć w trybie auto :P ), a to już trzeba sobie wytrenować, jak wszystko inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciężko o coś co zapewni zrobienie nieporuszonej fotki muzykowi bez szumu

A kto powiedział, że ma być nieporuszone? :D Nieporuszone to powinno być z koncertu w filharmonii, a jak jest koncert dynamiczny to statyczne zdjęcia będą od czapy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciężko o coś co zapewni zrobienie nieporuszonej fotki muzykowi bez szumu

A kto powiedział, że ma być nieporuszone? :D Nieporuszone to powinno być z koncertu w filharmonii, a jak jest koncert dynamiczny to statyczne zdjęcia będą od czapy. :D

 

Niezbyt mi się widzi, żeby muzyk wyglądał jak duch:

http://lh5.ggpht.com/-Zj1Bt3-7yeg/SI0nTgNR70I/AAAAAAAAAT4/JE1WPopTgAE/s800/IMG_0268.JPG

 

To jest fota np.

muse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×