Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy z nerwicą


Skriviel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od ponad pół roku zmagam się z nerwicą natręctw i jak narazie wygrywam tą wojnę z samym sobą. Dręczyły mnie mysli związane z pedofilią i innymi chorymi dewiacjami plus do tego tiki nerwowe. Od paru dni męczą mnie takie rzeczy:

-"rozpala" się we mnie agresja tak ze mam ochote dac komus po mordzie albo walic łbem o ściane

-obsesyjnie mysle zeby dotknąć damskich stóp gdy jestem w szkole,na ulicy itp.(oczywiscie nie jakichs tam staruch albo dzieci),i czuje przy tym taki prąd z tyłu głowy i hmmm w kroczu

-nie potrafie sie skupić na tym co czytam,

-pojawiają sie mysli ze krzywdze siebie albo sie zabijam

 

Dodam ze zazywam anafranil 75mg dwa razy dziennie i perazyne 25 mg raz dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry człowieku powiem Tobie ze szczerego serca,że tylko psychoterapia i ewentualnie leki mogą coś tutaj zdziałać.To forum jest baaaardzo pożyteczne, ale wyleczyć nie da rady.Samemu też jest dosyć trudno.Im wcześniej zaczniesz tym szybciej skończysz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Skrivielu moim zdaniem jest to jakiś fetysz....wiele ludzi taki ma.Natręctwem mógłbyś nazwać to jeżeli:

 

1.Występują obsesje i kompulsje.Jak rozumiem obsesja u ciebie to natrętna obserwacja stóp,ale gdzie jest kompulsja(natrętna czynność)?

2.Próba przeciwstawiania się obsesjom powoduje strach,złość,agresję i inne negatywne uczucia.A może rzeczywiście i niezaprzeczalnie czujesz przyjemność z oglądania kobiecych stóp?.

3.Natręctwa zajmują ci baaaaaardzo dużo czasu i nie możesz przestać o nich myśleć choćbyś tego chciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×