Skocz do zawartości
Nerwica.com

Suchar na dzisiaj :)


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Facet podjeżdża do dziwki w wiadomo jakim celu. Pyta się jej:

- Ile za numerek?

- A ile masz?

- 20 zł.

- Za mało.

- Dam jeszcze telefon.

Prostytutka po krótkim namyśle zgadza się. Po skończonym numerku klient daje jej 20 zł:

- A telefon? - pyta się dziewczyna

- Pisz: 503...

----------------------------------------

 

Rano po ostrej imprezie koleś budzi się powoli ze snu i czuje że obok leży panienka, przez chwilę kombinuje i zaczyna się dobierać, po chwili zaczyna się bzykanko, w trakcie uniesienia koleś otwiera oczy i przerażony krzyczy

- o qrwa ale tyś brzydka

Panienka trochę wypłoszona cichutko się pyta:

-Ale naprawdę nie ma we mnie nic ładnego?

- Jest ale za chwilę to wyjmę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotykają się dwaj koledzy. Jeden mówi:

- Ty wiesz, jaka moja żona jest naiwna? Robi sobie prawo jazdy i myśli, że jej dam samochód.

Na to drugi:

- To jeszcze nic. A moja jaka naiwna! Jutro jedzie do sanatorium, zaglądam do torby a tam 20 prezerwatyw. I ona myśli, że będę przyjeżdżał ?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjeżdża Tusk z wizytą do Benedykta. Jest miło i sympatycznie, Benedykt pyta:

B: A jak tam u was po wyborach?

K: Wszystko w jak najlepszym porządku, Ojcze św. Wyborcy zadowoleni, szczęśliwi. Mówią, że takiej Polski chcieli.

Ojciec Święty pokiwał głową, uśmiechnął się i pokazał 6 palców.

B: A jak tam u was z bezrobociem?

K: Doskonale, Ojcze Święty. Jest tak dobrze, że młodzi ludzie juz zaczynają wracać do kraju z emigracji. Zarobki super, pracodawcy gwarantują doskonałe warunki zatrudnienia.

Ojciec Święty znowu pokiwał głową, uśmiechnął się i pokazał 6 palców.

B: A co w szkolnictwie?

K: Wspaniale. Minister sprawdził się doskonale. Dzieciaki zadowolone, chcą nawet w sobotę i niedzielę chodzić do szkoły.

Ojciec Święty znowu pokiwał głową, uśmiechnął się i pokazał 6 palców.

Wizyta się zakończyła, Tusk wrócił do Polski i swych obowiązków. Jednak sprawa pokazywanych 6 palców nie dawała mu spokoju. Wybrał się więc do Glempa i pyta:

K: Prymasie, byłem u papieża, opowiadałem mu co w kraju, a ten na każdą moją odpowiedź pokazywał mi 6 palców. Co to znaczy?

G: Jak to, ty, katolik i nie wiesz że chodzi o 6 przykazanie: Nie cudzołóż?

K: Nie cudzołóż? A jak to się ma do mnie?

G: A co, miał powiedzieć NIE PIER*OL!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekalog dresa z nonsensopedii:

 

- Idąc ulicą, nigdy nie zmieniaj kierunku. Idź prosto, aby wszyscy usuwali się z twojej drogi. Jeśli ktoś się nie zastosuje, potrąć go najmocniej, jak się da. Jeśli masz czas, wyjeb mu.

- Jeśli potrącisz kogoś przypadkiem, to mu wyjeb. Nie przepraszaj, bo będzie siara i zostaniesz pedałem.

- Jeżeli spotkasz kogoś, komu kiedyś już wyjebałeś, wyjeb mu znowu. Po ch.uj się nawijał?

- Jeżeli wyjebałeś już komuś drugi raz, to wyjeb mu trzeci. Przez tego skurwiela musisz się powtarzać.

- Jeśli widzisz kogoś bardziej wyjebanego od ciebie, wyjeb mu. Nikt nie może być bardziej wyjebany od ciebie.

- Jeśli widzisz jakiegoś fajnego lachona, przeleć ją.

- Jeśli zobaczysz fajnego lachona z jakimś pedałem, punkiem, metalem – wyjeb mu, później przeleć lachona.

- Jeśli lachon nie da się przelecieć – wyjeb jej.

- Jeśli ktoś na ciebie spojrzy bez twojej zgody – wyjeb mu.

- Jeśli ktoś mówi do ciebie: „Wyjeb mi i to już!”, olej go. Nie będzie ci, ku.rwa, rozkazywał! Potem spuść mu wpierdol za to, że ci rozkazuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi babcia do autobusu i pyta kierowce:

- Synku chcesz orzeszka?

- Poprosze.

Na drugi dzien to samo ,kierowca mowi do babci:

-Niech pani tez zje.

-Chlopcze ja juz nie mam zebow.

Trzeci dzien i znowu :

-Synku chcesz orzeszka?

Kierowca zaciekawiony pyta:

-Babciu ,a skad masz takie dobre orzeszki?

-Z Toffifee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tusk przemawia na zjeździe PO.

- Złodzieje! ( konsternacja na sali, twarze blade ze strachu).

Napił się wody i poprawił:

- Zło dzieje się wokół nas, PiS podpala Polskę! ( burza oklasków)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Superman patroluje miasto. Na szczycie wieżowca spostrzega opalająca się nago piękną kobietę. Napalił się strasznie, ale myśli sobie: "Jeśli ją zgwałcę, stracę reputację". Postanawia jednak załatwić sprawę używając super-prędkości, tak, żeby nawet się nie zorientowała. Podlatuje więc, gwałci ją lotem błyskawicy i szybko znika za horyzontem. Kobieta pyta: "Co to było?", a Niewidzialny Człowiek odpowiada: "Nie wiem, ale nie czuję dupy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadą sobie w przedziale pociągu Anglik, Żyd i Murzyn. Nagle przez drzwi wlatuje mucha. Przelatuje obok Anglika, ten ją przepędza. Przelatuje koło Żyda, ten nie reaguje. Przelatuje koło Murzyna, a ten szybko łapie ją w locie, urywa skrzydełka i zjada. Żyd i Angol patrzą zdzwieni. Po 10 minutach jazdy do przedziału wlatuje kolejna mucha. Siada na Angliku, ale ten tylko flegmatycznie ją odpędza. Przelatuje koło Żyda, a ten łapie ją w locie, urywa jej skrzydełka i pokazuje Murzynowi:

- Chcesz kupić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bigfish, :mrgreen:

 

Przyjechało trzech facetów z wyprawy na Daleki Wschód i poszli się przebadać. Pierwszy wychodzi z gabinetu lekarza ze spuszczoną głową i łzami w oczch. - HIV! Wszedł drugi, wychodzi i również spuszczona głowa, załamany - HIV! Wszedł trzeci do gabinetu, wychodzi roześmiany, szczęście w oczach. - Kiła! Kiłunia! Kiłeczka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×