Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Nie obraźcie się ale chlanie mi nie odpowiada, sorry lipa śmierdzi mi taki ZLOT. Ja tylko okazyjnie pije. I wy nie powinniście pić tam, szczególnie jak wszyscy mają problemy z psychiką, to wam nic nie da, ale zrobicie co chcecie, wasze życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chory, nie wszyscy piją i nikt się nie zalewa w trupa tylko dla humorku,rozluźnienia.Też jestem przeciwniczką upijania,a mi się bardzo podobało jak byłam na zlocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ? Jak bardzo chciałem jechać tak bardzo to pierdolę. K.urwa jakiś Amon_Rah daje mi ostrzeżenie za cyt:" Uporczywe (i zlosliwe) komentowanie zdjec w nieodpowiednim watku, mimo wczesniej otrzymanego upomnienia. " To jest k.urwa jakiś skandal.

 

Rzeczywiście było to bardzo złośliwe i bardzo uporczywe ( oczywiście piszę z przekąsem bo w/w pan może tego nie zrozumieć ). No jeśli tak będziemy się traktować to ja dziękuję. Amon_Rah-u Proponuje zmniesz dawkę leków bo wyraźnie wali cię w dekiel kolego. Ochłoń deczko i przemyśl co robisz.

 

Sorry kochani za moją złość ale jak napisałem wyżej to jest skandal. W tej chwili mi się odechciało zlotów gdyż poczułem się bardzo nie fajnie.

Tak więc nad moim przyjazdem muszę się jeszcze zastanowić

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GILAMAN, każdy może jechać! kilka stron wcześniej masz miejsce spotkania ;)

 

-- 09 maja 2012, 06:15 --

 

Behemoth, ostatnimi czasy także miałem przebitkę, i broniłem jako pierwszy wolności na tym forum, bezskutecznie. Sprawa wyjaśniona. Radzę ci nie kląć w postach, i nie mówić niewygodnych rzeczy bo zaraz dadzą ci drugiego osta! i polecisz z forum, więc wyedytuj tego.

 

-- 09 maja 2012, 06:17 --

 

Behemoth, zagadaj z Bellatrix i Mad_Scientistem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×