Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy ze snem ( senność, bezsenność, sny itd. itp...)


Kachur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Pierwszy raz na forum. Od tygodnia nie moge przespac żadnej nocy - tylko 2, 3 godziny, czasem 1 za jakis czas jeszcze jedna. jestem potwornie zmęczony a nie moge usnąć tez w dzień. Oczywiście miałem mocny rozstrój nerwowy.

Jak przespac noc??!!

Możecie cos na ten temat? Dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie znam na wynikach EKG poniewaz mialam juz robione mase razy owo EKG-oczywiscie najlepiej by zobaczyl to lekarz i to kardiolog,szczegolnie jezeli zle sie czujesz i podejrzewasz cos dziwnego.Ale samo szybkie bicie serca czy jego bol lub klucie o niczym nie swiadczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie rowniez przestraszyli na EKG.Z odczytu wyszlo,ze to stan przedzawalowy.Bylo to spowodowane tym,ze pielegniarka zle przypiela diody.Po poprawieniu diod,wyszlo ze mam serce jak dzwon.Serce walilo mi mocno,bo to emocje i strach czy nic nie wyjdzie zle,ale jakos nie slyszalam by EKG u nerwicowcow imitowalo zawal!To bylaby juz paranoja!Nerwica nie ma nic wspolnego z sercem,ktore mamy w wiekszosci przypadkow zdrowe!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co,nerwica moze doprowadzic serce do arytmii,nierownomiernego bicia i boli interpretowanych jako niebezpieczmne.Rozmawialam na ten temat z powaznym lekarzem i mysle limba,ze dramatyzujesz.Odczuwane objawy serca sa niewspolmierne do tego,co naprawde sie z nim dzieje.najpierw piszecie,ze nerwica to tylko choroba emocji a teraz po prostu okazuje sie,ze od nerwicy mozna wyladowac nie powiem gdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być niemiła Moniczko, ale jak największa panikara na forum może pisać Limbie, że dramatyzuje :shock:

Ty sama dramatyzujesz najczęściej, więc nie rozumię dlaczego się dziewczyny czepiasz. Zawsze piszesz, że rozmawiałaś na jakis tam temat z wybitnymi lekarzami, profesorami itp., a może inni też z takimi rozmawiali i również mają jakieś pojęcie na temat chorób. Zastanów się czasem nad tym co piszesz :) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madziu,jestem panikara i dlatego jezdze po Polsce do wybitnych lekarzy.Wynika to z mojej histerii i paniki ;) Dowiedzialam sie wiele na temat roznych dolegliwosci i chyba moge sie tym dzielic prawda?Przeciez mnie takze lekarze staraja sie uspokoic.W kazdej najbanalniejszej ksiazce pisze,ze nerwica serca nie jest dla niego niebezpieczna ale widze,ze to nie tylko ja jestem takim hipochondrykiem ale i niektorzy z was lubia sobie wmawiac,ze koniecznie sa ciezko chorzy (tym razem na serce).Wiec do kardiologa marsz!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moniczko, to może najwyższy czas uwierzyć w diagnozę tych wybitnych lekarzy, a nie wyszukiwać sobie co rusz to nowych dolegliwości.

Zacznij się cieszyć życiem. Jesteś młodą, inteligentną dziewczyną :)

Nie zajmuj się ciągle chorobami, no chyba że na medycynę się wybierasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny mam pytanie do was czy jesli EKG wychodzi zle a USG serca jest OK to co to znaczy ze moje serce jest zdrowe bo ja ciagle mysle ze grozi mi zawal albo zaczymanie pracy serca dotego wpadam w panike i dostaje dusznosci boze ja chyba dostane do glowy przesto prosze niech mi ktos odpisze prosze :cry::(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamka,jezeli USG czyli tzw.echo serca wychodzi idealnie to twoje serduszko jest zdrowe.Echo jest badaniem dokladniejszym natomiast parametry EKG moga sie zmieniac pod wplywem emocji (przyspieszone bicie serca,podwyzszone cisnienie) i wtedy gdy choc minimalnie odklei sie jedna dioda a zdarza sie to czesto.Echo wykonuje lekarz i tutaj juz nie ma pomylek.Pocieszam Cie bo mam dobre echo a przy EKG raz z powodu odklejonej diodki wyszedl mi stan przedzawalowy.Po dokladnym naklejeniu badanie wyszlo poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mi ekg wyszło przyspieszony rytm serca.Tak wiec miałem pozniej echo serca w szpitalu i wytszło wszystko sopx:) zadnych zmian ideał.Ale nakrecam sie tym moim sercem mimo wszystko chociaz wiem ze wszystko jest ok.Ale walcze i sie nie poddam az wygram powodzenia wszystkim kto by chciał pogadac zapraszam na gg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co,nerwica moze doprowadzic serce do arytmii,nierownomiernego bicia i boli interpretowanych jako niebezpieczmne.Rozmawialam na ten temat z powaznym lekarzem i mysle limba,ze dramatyzujesz.

Niestety Moniczko mam kuzynkę,która przez nie leczoną nerwicę,nabawiła się poważnej choroby serca.Jest już 2 lata po operacji,coś jej się porobiło z zastawkami,przeciążyła sobie mięsień sercowy z powodu częstyk palpitacji.Przykre, ale prawdziwe :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×