Skocz do zawartości
Nerwica.com

Podsumowanie konkursu na Miss/Mistera forum 2011


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

agniesia01, Masz męża i dziecko... tak? o ile dobrze pamiętam...

więc dlaczego jesteś smutna? Ostatnio nawet pisałaś ,że uprawialiście seks w dzień i było Ci fajnie :P

więc proszę mi nie narzekać bo nie którzy nawet takich rarytasów nie mają ;)

 

Dokladnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agniesia01, Przecież to normalne... tez tak często mam!

Niby mam wszystko co chcę a tak na prawdę mnie to nie końca cieszy...

Dlatego w chwili obecnej cieszę się każdą choćby miłą sekundą ze swojego życia! ;)

byle jakie spotkanie może mi sprawić radość... nawet głupie wybory na Mistera ,które sprawiały mi przez ten czas wielką radość i emocje ;)

bo było super na prawdę! W końcu większość osób udało się oderwać od tematu jęczarnia :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agniesia01, ale pitolisz za przeproszeniem .

Udane życie prywatne i jaki koniec ? :bezradny: Na Twoim miejscu bym skakała po sufit :mrgreen:

Gratulacje Miss i Misterowi .Choć dla mnie wszyscy jesteście wygranymi. :yeah:

Na szczęscie ja nie startowałam bo ze swoją mordeczką to bym się jeszcze zdołowała :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek masz rację. Powinnam się bardziej cieszyć drobnostkami niż rozdmuchiwać niepotrzebnie nieistotne aż tak bardzo sprawy. Jednak to jest ciągła praca nad sobą i nie od razu to się udaje. Moim największym problemem jest dostrzeganie wszędzie tej "jęczarni" najczęściej pod moim adresem, mimo że niekoniecznie tak jest.

 

Prawda jest taka: łatwiej mi doradzić komuś niż sama kopnąć się w d...ę :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, Przyjdzie taki czas... że spadnie z nieba jak jasny grom ;)

zobaczysz... trafi swój na swego i będzie dobrze...

tylko musisz też troszkę zadziałać... pokazać się wyjść z ukrycia!

bo jak będziesz tak całe życie siedział na tyłku i narzekał to nic z tego nie będzie... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo tylko kiedy ja się będę umiał pokazać to nie wiem;/.Teraz siedzę na urodzinach i masakra,siedzę cicho jak zwykle,na przeciwko mnie zajebisty chłopak siedzi,gada ze wszystkimi,a ja eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee i iiiiiii i trzęsące się ręce,i no strasznie oczywiście się boję odezwać...W ogóle to ee zawsze wśród ludzi czuję się jakoś tak: :o:oops::oops::oops::cry::cry::cry::roll::o:(:( - o,czuję się dokładnie tak;p

 

-- N kwi 17, 2011 6:14 pm --

 

hmmm eee część posta miała nie iść do tego tematu,tylko do mojego dzisiejszego dnio,i teraz nie wiem ee nie chce już mi się kasować i poprawiać bo nie mam na to czasu muszę iść i 'bawić się" z gośćmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica weź się chłopie w garść, bo się do grobu wpędzisz! każdy twój post to użalanie się nad sobą, pisanie jaki jesteś beznadziejny itp. przecież nic tym nie osiągniesz, a jeszcze bardziej się zniechęcasz i zamykasz. wiem, że chyba bierzesz leki i leczysz się z tego co pamiętam, pewnie próbujesz się zmienić, ale po twoich postach w ogóle tego nie widać! pomyśl co będzie za kilka lat, czy dalej będziesz tu siedział i pisał to samo co teraz? przecież nie chcesz tego i poza tym, że może w jakiś sposób dajesz upust emocjom - mimo to szkodzisz sobie. musisz dać niestety więcej od siebie, bo chyba nie chcesz sobie tak życia zmarnować. powiesz że to nie takie łatwe, ale jaką opcję widzisz inną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×