Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wolno się poddawać, mimo wszystko. Ja parę dni temu wróciłem z Zakopanego. Byłem tam z grupą integracyjną na pięć dni i miałem tam zajęcia z doradztwa zawodowego. Byłem tam z tą samą grupą, z którą wcześniej byłem dwa tygodnie nad Morzem. Mimo tego, że grupa była wesoła, było naprawdę fajnie, bo wszyscy razem mieszkaliśmy w jednym pensjonacie, na jednej stołówce, to i tak czułem się samotny. Może nie odczuwałem już takiej dużej samotnośći przebywając tam, ale jeśli jest świadomość tego, że nie ma się kompletnie nikogo w swoim życiu, nie ma się do kogo wracać i nikt nie czeka na kogoś, to ta świadomość gnębi człowieka i to jest najgorsze.

 

-- 16 lis 2012, 10:19 --

 

Najgorsza jest świadomość, że nikt o nas nie myśli, nie pamięta, nie czeka w domu i na przywitanie nie zrobi dobrego obiadu, dobrej kolacji...Zawsze wracamy do pustego, ponurego mieszkania i za każdym razem wita nas tylko samotność. Ja będąc w tej grupie, byłem chociaż przez chwilę radosny, zadowolony, bo coś działo się w moim życiu dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będąc w grupie możemy pomyśleć, zatroszczyć się o innych, porozmawiać i nie myśleć o swoich problemach, lekach itd. Możemy zrobić coś dla innych i to jest super uczucie. świadomość, ze nikt o nas nie mysli i nie pamięta jest straszna, doluje i nie chce sie juz niczego, po co jezeli nie ma dla kogo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×