Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

kobieta90, teraz wydaje Ci się, że to koniec świata, ale uwierz mi - lepiej być samą, niż z kimś, kto jest z Tobą z litości... Potrzebujesz czasu, by uporać się z tym wszystkim, co Cię spotkało, możesz żalić się nam... Może zmiana otoczenia dobrze Ci zrobi... Bo co to za przyjaciółki, które zostawiają Cię w najcięższych chwilach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to koniec świata.

Nie wiecie co czuję, nie wiecie jak to jest stracić osobę którą się kocha i darzy zaufaniem wierzy we wszystko co mówi, nie wiecie jak to jest stracić przyjaciół i NIE WIECIE JAK TO JEST STRACIĆ COŚ CZEGO SIĘ CHCIAŁO, PRAGNĘŁO,NIE WIECIE JAK TO JEST STRACIĆ DZIECKO!!!

Zostałam sama z chorobą, i nie wiem jak sobie z tym radzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można byc samotnym bardzo nawet gdy ma się z kim porozmawiac , wtedy jest najgorzej bo cżłowiek pomimo przebywania z ludźmi, poniewaz człowiek czuje sie wyobcowany inny ...i zaczyna myslec, ostatni week to tylko u mnie potwierdził, i od poniedziałku nie czuje sie najlepiej mam dól psychiczny, jest mi smutno i przykro,ze jest tak w stylu co ja tutaj robię, chce mnie sie płakac i własciwie znowu płaczę i tęsknie za kimś bardzo,

kobieta90,

to co przezyłas na pewno jest straszna truma dla Ciebie i nie mozesz sie z tym pogodzic, tutaj wszyscy maja cos za soba niemiłego, jesteś tu rozumiana,ale nie mow innym ze Twoje problemy sa wazniejsze niz problemy innych, ranisz tym twierdzeniem inne oosby, kazdy przezywa wszystko po swojemu i jest ciezko każdemu, Ty jestes ważna dla innych , ale niech inni będa rowniez wazni dla Ciebie , nie gódź sie z ta sytuacja , pamieci nie wykasujesz, ale staraj sie tak zyc by ta sytuacja nie wpływała na Twoje relacje z innymi ludźmi, bo takim podejsciem mozesz wyrządzić krzywdę i sobie i innym, życżę Ci powodzenia i tego by sie jakos poukładało w Twoim życiu chociaz życie jest trudna rozrywką jednak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy popełnia błędy, wiem. Ja popełniłam największy swoim życiu. Nie wiem co mam teraz zrobić? A jak ten chłopak mnie oleje? bo odezwę się po takim długim czasie? I co ja mam mu to wszystko opowiedzieć?

 

tahela,

Przepraszam, wiem wszyscy mają problemy. To przez złość, nie wiem jak sobie z tym radzić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobieta90, jeżeli nie spróbujesz to nigdy się nie dowiesz... Ale weź pod uwagę to, że może Cię bardzo brzydko potraktować, a Ty jesteś w tej chwili zbyt wrażliwa na jakąkolwiek krytykę. Tak naprawdę nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć reakcji drugiego człowieka... Może zaproś go w jakieś neutralne miejsce i zobacz jak się potoczy. Jeżeli będzie dla Ciebie życzliwy - powiedz mu o wszystkim... Ale nie wiem, co z tego będzie... Wiem tylko, że na Twoim miejscu szukałabym wsparcia, najlepiej u kogoś, kogo znam bardzo dobrze i komu już raz na mnie zależało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobieta90,

Sytuacja jest rudna, ale odezwij sie porozmawiaj ontez zasługuje n ajakies wyjasnienie, w sumie odezwal sie do Ciebie oppo tym jak wykryto u Ciebie chorobe i powiedziałas o ciązy, na pewno przezył szok a później sie zastanwiał dlaczego zniknęłas , tak sie nie robi wyjasnij mu wszystko chociaz boisz sie strach zabija czasem prawde , trzeba mowić o takich trudnych rzeczch o ciązy, chorobie, problemach finqansowych to trudne rozmowy,ale jak sie przed kimś ukrywa to narasta konflikt i zal ,ze czegoś sie nie rozumie w zachowaniu drugiej strony , w zyciu trzeba byc dojrzałym . Zrobiłaś jak zrobiłas a teraz to powyjasniaj takie sytuacje ciązą bezsensownie jak miecz Demoklesa, Pewnie kazdy by chciał byc zdrowy i nie meić problemow, ale tak nie ejst ludzie choruja .Powodzenia zyczę, brak zrozumienia w postępowaniu drugiej strony bardzo boli, wiem co mowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobieta90, tak jak powiedziała tahela. Jeśli masz jakiekolwiek niezakończone sprawy z chłopakiem Y to KONIECZNIE z nim porozmawiaj, o wszystkim! To co pisałam wcześniej było oparte na założeniu, że to on zostawił Ciebie (tak zrozumiałam), ale jeżeli było inaczej MUSISZ wszystko z nim wyjaśnić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela,

Dobra rada żeby porozmawiać, wyjaśnić tylko czy będę potrafiła? czy będę wstanie z nimi rozmawiać? czy będę potrafiła?

 

-- 25 lis 2011, 01:14 --

 

On mnie zostawił, po tygodni się odezwał ale ja już nim nie pisałam do niego. On nie wie co się ze mną dzieje, nie wie że nie ma dziecka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to on pierwszy przestał się odzywać. I przez ten czas ja się nie odzywał to gdzie był? w tych trudnych chwilach jak straciłam nasze dziecko. To był dowód naszej miłości tak? a ja do straciłam, to tak jak by wygasła miłość. Dlatego tak postąpiłam.

A po drugie moja rodzina go nienawidzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobieta90,współczuje wiem że cierpisz,ale nie można TAKICH SPRAW TAIĆ!!to TEŻ BYŁO JEGO DZIECKO!ma prawo wiedzieć!skąd wiesz co i jak czuje?porzuć domysły,gdybanie.JESTEŚ MU WINNA PRAWDĘ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×