Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, kia_ sportage napisał:

Moze ja jestem dziwna ale wytrzeszczylam oczy pewnie tak jak ty. 😱😱😱😱😱😱 pierwszy raz słyszę o czymś takim. Strasznie żałosne. 

O czymś takim też słyszę po raz pierwszy. Oczywiście płacenie za spotkanie z seksem czy za zapłacenie za kolację co mieści się w ramach savoire vivre słyszałem ale żeby płacić za samą możliwość spotkania, pogadania to jakaś paranoja. Czytałem gdzieś że   na tinderze są kobiety  które wykorzystują tą aplikacje tylko do tego żeby za darmo najeść w dobrej restauracji, czy pójść  do kina za darmochę a samych facetów mają gdzieś,  ale żeby żądać kasy za samo spotkanie to pierwsze słyszę. Oczywiście myślę że jednak większość kobiet jest inna, choć też na portalach randkowych parę dziewczyn przestała się do mnie odzywać po tym jak dowiedziała się jaką mam pracę, a nie jestem złodziejem czy nawet śmieciarzem. 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, hankm napisał:

Ale teraz każda dziewczyna taka jest. Każda leci na kasę.

Przesada, te które same  dobrze zarabiają nie potrzebują Twojej kasy, no ale z kolei Twój niski status społeczny spowoduje że będą czuć się niedopasowane i odrzucą cię dlatego że np jesteś mało ambitnym robolem który nie obraca się w jej kręgu kulturowym . Z kolei te biedne chcą awansować społecznie i szukają faceta o wyższym statusie.  Statystyki są nieubłagane  samotny 40 latek zarabia przeciętnie 2,3 razy mniej niż żonaty bo nikt go nie chcę a samotna 40 latka zarabia więcej od tej zamężnej bo mało który facet spełni jej wymagania a utrzymywać jej nikt nie musi. Statystyczny singiel to facet z małej miejscowości z raczej słabymi zarobkami a statystyczna singielka jest dobrze wykształcona i zarabiająca z dużego miasta i za nic w świecie do siebie nie pasują stąd epidemia singielstwa i samotności. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może czasami wystarczy mieć szczęście. Znam pary które poznały się na portalach i to był strzał w dziesiątkę. 

Myślę, że trzeba mieć też odwagę by szukać i potrafić otworzyć się na drugiego człowieka, pozbyć się kompleksów, rozmawiać szczerze.

Ja nie potrafię. Kiedyś wydawało mi się inaczej. Teraz gdy pomyślę o jakimś związku to robi mi się słabo, ogarnia mnie przerażenie, że nie podołam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kia_ sportage napisał:

Ja pitole, czasy się zmieniają na popierniczone, co te laski mają w głowach- sieczke.  Ja jeśli zmienię swoją sytuację to  z dobrym wrażliwym człowiekiem.  To żeby się kochać wspierać i szanować jest największą wartością.  Dla mnie może być nedzazem, byle wart miłości.  

Kłamiesz, bo nawet jak będzie miał dobre serce i charakter, a będzie gruby to go okłamiesz i odwrócisz sie od niego. Żadnej z was nie warto ufać nawet tutaj, wszystkie kłamiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, hankm napisał:

Nie uwierz że są wszędzie nie trzeba wchodzić na roksę i odloty. Dziś każda jest dziwką za pieniądze.

Ciekawe, znasz każdą kobietę w Polsce, jest ich blisko 20 milionów. To są stereotypy typu, każdemu facetowi zależy tylko na seksie. 

 

13 godzin temu, hankm napisał:

Kłamiesz, bo nawet jak będzie miał dobre serce i charakter, a będzie gruby to go okłamiesz i odwrócisz sie od niego.

Akurat odnośnie wyglądu to faceci nic lepsi nie są a nawet gorsi, bo kobieta nie nadrobi braku urody kasą, statusem  jak może facet. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, carlosbueno napisał:

Ciekawe, znasz każdą kobietę w Polsce, jest ich blisko 20 milionów. To są stereotypy typu, każdemu facetowi zależy tylko na seksie. 

 

Akurat odnośnie wyglądu to faceci nic lepsi nie są a nawet gorsi, bo kobieta nie nadrobi braku urody kasą, statusem  jak może facet. 

Czyli co kobiety nie myślą o seksie i nie powinny uprawiać seksu. Ok wyjaśniłaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ezojaa napisał:

Siejesz mowę nienawiści, generalizujesz twierdząc, że każda kobieta to dziwka... Słabe to bardzo. 

A jest inaczej? Skoro każda jaką spotkam oczekuje pieniędzy, to co mam o kobietach myśleć. Jakie są wspaniałe? Bo trzeba za wszystko im płacić.

Edytowane przez hankm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tak że hankm trolluje, czasem napotkane przeżycia wzbudzają tak silne emocje że człowiek całkowicie zamyka się na racjonalnie myślenie, ja sam zanim spotkałem tą jedyną (obecnie swoją żone) przestałem całkowicie wierzyć w instytucje związku, porządnej kobiety, miłości, ponieważ zazwyczaj to Ci źli jakimś magicznym sposobem zawsze byli na podium przed tymi spokojnymi i porządnymi facetami, dlatego jestem jak najbardziej w stanie zrozumieć jego nienawiść. Jedynie co mogę Ci doradzić to to żebyś nie szukał na siłę drugiej połówki bo tylko sfiksujesz, odpowiednia kobieta sama się trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2019 o 11:57, carlosbueno napisał:

To są stereotypy typu, każdemu facetowi zależy tylko na seksie. 

Może nie każdemu, ale z wypowiedzi mężczyzn wynika, że sporej części odwala na punkcie seksu.

No i poza tym mężczyźni ogólnie mają słabiej niż kobiety rozwinięte "uczucia wyższe", więc mają bardziej zapotrzebowanie na seksualną bliskość z kobietą, emocjonalna nie jest taka ważna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pomogłem koleżance w pewnej sprawie, no i nagle ona nie wiem czemu daje mi buziaka w policzek. Nie wiem jak mam to rozumieć, nie chce znów przyciągać jakiś myśli i mieszać sobie w głowie. Możecie mi podpowiedzieć?

Edytowane przez hankm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2020 o 09:13, Heledore napisał:

Po prostu chciała Ci podziękować. Buziak w policzek nic nie znaczy. Przecież takiego buziaka daje się też na powitanie. 

Ok, dzięki za podpowiedź. Czyli nie robić sobie nadziei.

Edytowane przez hankm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×