Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, KotJaroslawa napisał:

Kaczka się NIE żeni 🙂

Niech mi ktoś to wytłumaczy, bo nie rozumiem. Po co człowiek sobie odkłada 30 000 na wesele, skoro nie chce się w ogóle żenić 😜😁

 

50 minut temu, Xonar napisał:

tylko byłaby krótka rzeczowa rozmowa

A tak z ciekawości. Jak ta krótka rzeczowa rozmowa by wyglądała, aby panna wpadła w Twoje ramiona bez tańca godowego?

@arahja7przytulam. Trzymaj się jakoś 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Karalajna napisał:

Niech mi ktoś to wytłumaczy, bo nie rozumiem. Po co człowiek sobie odkłada 30 000 na wesele, skoro nie chce się w ogóle żenić 😜😁

to od razu jest zabezpieczenie na sprawę rozwodową 😅

7 minut temu, Wielki Selfini napisał:

bo teraz jestem wrak psychiczny

w końcu będzie lepiej 🙂 trzymaj się tam przyjacielu 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Karalajna napisał:

@arahja7przytulam. Trzymaj się jakoś 🙂 

Dziękuję, też Cię tulam :3

Tak szczerze, zastanawiam się skąd ten smutek się wziął, mam kilka teorii... ale raczej nie dojdę do tego która jest prawidłowa.

Tirówka też człowiek :D choć są mniej wyniszczające metody zarobkowania niż łapanie okazji przy autostradzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Karalajna napisał:

A tak z ciekawości. Jak ta krótka rzeczowa rozmowa by wyglądała, aby panna wpadła w Twoje ramiona bez tańca godowego?

No pewnie przez sam fakt że jestem członkiem zachodniej cywilizacji, dostałbym fory u niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytam któremu modowi się poje*** spam z rozmową na temat? Co, zakaz rozmów na temat, wolno tylko jęczeć? Wszak jęk do którego odnosiła się usunięta część rozmowy ciągle tu jest.

Nie jest mi smutno choć wciąż jestem samotna, wkurwiona też jestem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, KotJaroslawa napisał:

to od razu jest zabezpieczenie na sprawę rozwodową 😅

w końcu będzie lepiej 🙂 trzymaj się tam przyjacielu 🙂 

Dzięki 🙂 Ja już postanowiłem, że jak lek się ustabilizuje (wskoczyłem na escitalopram dzisiaj, jednak nie chce paroksetyny za bardzo muli) to zapisze się na jakieś zajęcia, żeby kilka razy w tygodniu chociaż spotkać się z ludźmi i pogadać.

To jest ważne bo już wcześniej brałem w czymś takim udział i to się dopiero docenia jak to jest, przyzwyczajając się do czterech ścian można o tym zapomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, arahja7 napisał:

Ja się pytam któremu modowi się poje*** spam z rozmową na temat?

widocznie ktoś przejawia mocną nerwicę natręctw w sprawie porządków 🙂 musi być jak w tytule tematu albo kosz xD

tak więc nie czuje się samotny obecnie 🙂 

2 godziny temu, arahja7 napisał:

wkurwiona też jestem!

ja na mocnym wkurwie jestem bardziej produktywny i ogólnie mój umysł lepiej pracuje :D 

58 minut temu, Wielki Selfini napisał:

zapisze się na jakieś zajęcia, żeby kilka razy w tygodniu chociaż spotkać się z ludźmi i pogadać.

jakby u mnie w tej wichurze było coś takiego jak zajęcia z ludźmi to też bym chętnie chodził 🙂 a tak, już rozgrzewam łopatę bo ma napierdalać śniegiem jutro xD a jedyne ssaki jakie na co dzień widuje, to jenot, łoś i wiewiórka 🙂 

Edytowane przez KotJaroslawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaczka. O kurde. Ciężka sprawa, ale nie przesadzasz trochę? W sołectwach i gminach też coś czesto jest jakieś ośrodki kultury itp. Wpisz w google różne frazy przy swojej miejscowosci. Czasem można się zdziwić, że jest coś niedaleko a się nie wiedziało. A masz jakichś kolegów czy koleżanki tam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też próbowałem stłumić uczucie samotności pasjami i dokładaniem sobie zainteresowań, ale to tak nie działa.Nie powinno się oczywiście uzależniać poczucia szczęścia od innych osób, ale bardzo trudno jest być szczęśliwym jeśli u człowieka kuleją takie segmenty jak:Relacje damsko-męskie(Na samym dole piramidy maslowa, zaraz obok pożywienia jest: seks), relacje rodzinne, relacje towarzyskie.Oczywiście można wyjść do ludzi, ale jak ktoś spędza zbyt dużo czasu w domu to potem totalnie dziczeje i później co raz trudniej jest wrócić do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie.

Edytowane przez Xonar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też, ale dodałbym jeszcze taki ogólny brak obycia, nieumiejętność śmiania się z pierdół i głupot.chociaż to ostatnie to może po prostu jakaś cecha charakteru.

Edytowane przez Xonar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Rysieq napisał:

@kazashi też oglądam. Ciekawy kanał.

 

Zbliżają się święta i czuję się na prawdę samotnie. W życiu tak się nie czułem :( 

Ogółem za kilka dni jadę do rodziny, ale mam takie zaległości w finansach, że nie wiem będę w stanie kupić prezenty. Wstyd mi,

Tak dobrze Cie rozumiem. Ja nie wiem jak przetrwam te swieta... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że są takie fora gdzie człowiek  choć jest  niewidoczny, to może być obecny, można się wypowiedzieć, poczuć sobą, co w Realu nie zawsze jest to możliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomych, nie przyjaciół, ale nie robię sobie z tego problemu, byłam wczoraj na wigili, byli znajomi prócz rodziny, i szczerze mówiąc wolałabym moją samotnie w domu z mężem, w spokoju świętym zdała od gierek międzyludzkich, zawsze przyglądam się gierkom towarzyskim mojego męża, ja to chętnie bym wybyła, tak nie znosze spotkań towarzyskich przy stole, dla mnie świat byłby piękniejszy bez imienin, świąt itp w pracy jestem sama, i tu jestem  najszczęśliwsza, teraz sobie pisze w pracy, czasem samotność jest błogosławieństwem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×