Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.11.2018 o 22:09, alicja_z_krainy_czarów napisał:

Zagadać - ale że gdzie? Na ulicy? Poza tym to mimo wszystko - jest utarte społecznie - że to mężczyzna zagaduje przeważnie do kobiety. Ja nie inicjowałam żadnej znajomości. 

Nie sądzę, że większość problemów psychicznych jest ot tak do zaakceptowania i w ogóle, wcale nie wpływa na drugą stronę. Widzę, jak wpływam na innych, choć mam "tylko" nerwicę. A mnie np. związek z facetem z depresję wykończył z trzy lata temu, więc jednak moim zdaniem numero uno to zając się sobą, a dopiero później myśleć o miłości. "Poradnik pozytywnego myślenia" to całkiem przyjemny film, ale nadal pozostaje filmem ;). 

Napisałem to tak ogólnie, nie znam Ciebie i nie zamierzam oceniać. Fakt tak się przyjęło, że to facet zagaduje jako pierwszy. Jednak czy coś by się stało kiedy ktoś się Tobie mega spodoba i zostawisz mu karteczkę z numerem na stoliku lub gdziekolwiek indziej?
Wiadomo, że nie przecież sporo osób ma problem zaakceptować swoje problemy, a co dopiero problemy innych. Mimo wszystko dla chcącego nic trudnego. Życie w związku nie jest łatwe, ale nic w naszym życiu takie nie jest. Dlatego jeśli się nie postaramy to nie możemy mieć pretensji do płci przeciwnej, że jest taka czy owaka.
Powodzenia :}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się że mnie samotność dopadnie prędzej czy później i że wiecznym śmieszkiem być nie mogę.
Mam dość, nawet programować mi się nie chce. K*rwa mać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wielki Selfini napisał:

Dzisiaj dopadł mnie brak płci przeciwnej. Tak sobie myślałem o różnych napotkanych w moim życiu kobietach i wyobrażałem jakby dobrze mi z nimi było. To nie było przyjemne wbrew pozorom.

Jeszcze wszystko przed Tobą, chyba, że masz 90 lat 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wielki Selfini napisał:

tak sobie myślałem o różnych napotkanych w moim życiu kobietach i wyobrażałem jakby dobrze mi z nimi było

pomyśl też że mógłbyś teraz siedzieć w samych majtkach i skarpetach tak by cię twoja myszka oskubała 🙂 , idealizowanie to najgorsza rzecz jaką posiadamy  🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Aylen90 napisał:

Jeszcze wszystko przed Tobą, chyba, że masz 90 lat 😆

Dzięki no nie mam, jeszcze nawet młody.

Czas pokaże, oby było tak jak piszesz.

A co u ciebie? 

 

Kaczorek, nie miałaby z czego oskubywać xD jakieś kino moglbym postawić czy restauracje od czasu do czasu ale o wycieczkach na Ibizę mogłaby zapomnieć

 

Karalajna ja nie pisałem, że nie zarabiam 2000 tylko, że chciałbym tyle mieć na wydatki po odjęciu wszystkich opłat czyli na luźne wydatki w tym paliwo 300 to 1700 na luźne wydatki na miesiąc 🙂

Edytowane przez Wielki Selfini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Karalajna napisał:

Tak, każda dziewczyna to tylko czyha na te wasze wielkie pieniądze, hehe

no życie pokazuje jednak co innego, hehe 🙂 

2 minuty temu, Wielki Selfini napisał:

jakieś kino moglbym postawić czy restauracje od czasu do czasu ale o wycieczkach na Ibizę mogłaby zapomnieć 🙂<span>

to celuj w maturzystki one nie mają dużych wymagań a młoda to młoda 🙂 , zanim się zorientuje żeś gołodupiec i koleżanka to ma dopiero ze swoim klawe życie to przynajmniej się trochę zabawisz 🙂 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że na tym wątku zawsze przemawia przez Was jakaś gorycz i pleciecie te swoje prawdy objawione. Kurde nie mam żadnej koleżanki, która by była zainteresowana pieniędzmi faceta. Wszystkie chcą, aby coś sobą reprezentował (ale nie w wymiarze materialnym). Nie wiem w jakim Wy damskim towarzystwie się obracacie, ale ciągle gadacie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wielki Selfini napisał:

Kaczy a ty jak tam w tych tematach działasz coś na jakichś tindermania czy coś.

najpierw muszę sam siebie doprowadzić do porządku żeby móc iść przez życie z kimś innym 🙂 

co będzie to będzie nie mam żadnych oczekiwań 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Karalajna napisał:

Ale kurde skoro ja potrafię ugotować absolutnie wszystko, wyprasować, zacerować, wyprać

no ja też to potrafię i o wiele więcej innych rzeczy 🙂 

1 minutę temu, Karalajna napisał:

to ten facet mógłby chociaż zarabiać na rodzinę

no ja o tym mówię właśnie 🙂 if you know what i mean 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×