Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

O kurde ile stron poszło. Ale to dla was rozkręciłem ten temat, żebyście mniej samotni się czuli 🤗 zawsze tu można wejść sobie i popisać o płci przeciwnej bo przecież tego nam najbardziej brakuje 🙁

Z wyjątkiem kaczorka bo ten to samotność znosi like a Boss 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz
Teraz, Karalajna napisał:

@weltschmerzpowiem Ci, że każda dziewczyna marzy o przyjacielu gay'u, zwłaszcza, że możliwość przyjaźni damsko-męskiej z hetero jest wątpliwa 🙂 

Zupełnie nie wiem, po co mi przyjaciółka płci żeńskiej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, carlosbueno napisał:

jestem jedynie tworem męskopodobnym

spoko w kącie staniesz ale będziesz :D 

3 minuty temu, phœnīx napisał:

Wątek jako substytut partnera xD 

no to niby zabawne ale to fakt, ludzie przez to cierpią zajebiście, ja sobie jajcuje a wiem dokładnie jak się wtedy i co czuje 🙂 jestem drań xD  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, phœnīx napisał:

Wątek jako substytut partnera xD 

Zawsze coś można poćwiczyć flirt 😛

 

7 minut temu, KotJaroslawa napisał:

ale ile mnie to wysiłku kosztowało aby znaleźć się w tym miejscu :D ale było warto...jestem zwycięzca podobnie jak @Karalajna 😜 

Ja też chcę wygrywać 😈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Karalajna napisał:

Nie, no @carlosbuenoznowu się zaczyna biczować. Masz się jutro uśmiechnąć do swojej Ukrainki w ramach terapii!!! 🙂 

Do tej z kategorii 100 kg plus.😊 

Ostatnio te Ukrainki coraz starsze i grubsze, nie ma już takich lasek jak kiedyś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, arahja7 napisał:

Myślę, że mam zjebany charakter. W sumie mam do was ogromną prośbę, pytanie w tym temacie. Jestem tu mocno otwarta i szczera tak jak byłam z byłymi przyjaciółmi. Czasami próbowałam się dowiedzieć co o mnie sądzą, co jest ze mną nie tak i nikt nigdy nie udzielił odpowiedzi. Może Wy mi powiecie? Mi się wydaje, że za mało wczuwam się w rozmówcę, w jego problemy i sprawy ważne a za dużo gadam o sobie, ciągle "ja mam", "ja", "ja...", nawet zdania tak zaczynam. Czuję się też głupsza od swoich rozmówców. Mam IQ carlosa i też lubię zwyczajnych ludzi, uważam ich za fajniejszych od inteligentów i trochę naśladuję ale chyba przeginam z tą "zwyczajnością".

Żeby kogoś oceniać trzeba się dobrze poznać. Oceniać kogoś po tym co pisze na forum to też ciężko w końcu jest po to by się wyżalić opisać swoje problemy itd. Nie każdy musi odpowiadać innym na ich wiadomości. Ja nie raz mam podobnie i sporo zależy od tego ile mam czasu i jaki mam humor danego dnia. Co do nóg to nie miałem chyba takiej nauczycielki xd Mimo to na moje oko możesz się ubrać tak by tego nie było widać, a i tak ja wolałbym pokochać kobietę za to jaka jest, a nie za to jak wygląda :} Pisałem już o tym pociąg seksualny, a miłość nie zawsze idą w parze.
 

 

8 godzin temu, wTymTygodniu napisał:

Zgadzam się, ja też jestem sama sobie winna, że nie jestem w związku, bo zmarnowałam już doprawdy wiele okazji przez moje głupie tchórzostwo. Cóż, obym tylko nie stała się tak zgorzkniałą starą panną jak te, które znam

Ja mam dokładnie tak samo, wiele związków odrzucałem bo porównywałem je do związku który z perspektywy czasu wiem, że idealizowałem. Przez co żaden kolejny nie mógł mu dorównać. Kolejne sytuacje to właśnie kwestia tchórzostwa, bo co się stanie jak Jej powiem co czuje czy po prostu zaproszę na randkę, a co się stało gdy tego nie zrobiłem? Po jakimś czasie każda po kolei poznała kogoś kto się odważył i teraz są razem. Czyja to wina? Tylko moja, a ja przez to się coraz bardziej zamykałem w sobie i ostatnio mam nawet problem aby rozpocząć nową znajomość. Staram się coś z tym robić, ale na efekty trzeba czekać, a czas ucieka.

4 godziny temu, alicja_z_krainy_czarów napisał:

Moim zdaniem nie musi istnieć jakiś głębszy powód. Akurat w przypadku ludzi na tym forum, że tak powiem szczerze, ten głębszy powód może istnieć, ale znam na żywo ludzi z dużymi problemami, którzy są w związkach. Czasami to może być tylko kwestia tego, że ktoś obraca się w jednorodnym środowisku i już nie ma szansy na poznanie kogoś nowego. 

Wiesz problem często jest tylko w naszej głowie bo te problemy które mamy tak naprawdę są do zaakceptowania przez drugą połowę. Najwięcej osób jest samotnych przez brak odwagi, ze strachu nawet kiedy to ktoś zagada odrzucamy tą znajomość. Każdy boi się czegoś innego. Część osób ma masakryczny brak pewności siebie, a to często zabija wszelkie relacje.

Jaki tu spam ostatnio :} Dobrze bo trochę się wątek rozruszał:}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Karalajna napisał:

Tak właśnie do Niej, będziesz na niej ćwiczył swoje umiejętności podrywu 🙂 

Nawet nie muszę, to ona mnie podrywa, ciągle dopytuje czemu nie zostanę dłużej bo one robią po 12 h dziennie. A jak w zeszłym roku mi się jedna podobała to z kolei ona mnie olewała.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, weltschmerz napisał:

Skupiłem się na płci. ;)

Ok ;) a ja ogólnie na samym fakcie bycia "innym" czyli, "normalnym" :)

41 minut temu, Letmego26 napisał:

Typowa kobieta ,nie wie czego chce.I tak,wybierasz typa ktory daje Ci wsparcie (ciapatego) ,on Cie wspiera emocjonalnie ,a z drugiej strony gardzisz nim ,bo wolisz wladczych,z kolei wladczy nie da Ci takiego wsparcia .Sytuacja patowa

Właśnie nie o to chodzi. Żaden nie daje wsparcia xD ale ciapciaki chcą się ze mną wiązać, rozmawiać, Ci drudzy nie.

38 minut temu, Karalajna napisał:

Myślę, że @arahja7chodziło o coś innego, gdy pisała ,,ciapciak" A ciapatego to być może chciałaby (tak Polacy nazywają w Anglii hindusów

Ciapaty dont brejk maj hart :D

 

 

Swoją drogą, gdyby nie oczy to popek wygląda zaaaajeee... no brałabym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wielki Selfini napisał:

Carlosbueno A co się stało z tymi ładnymi? Może znalazły pracę w mieście 🤔

Tam jest taki przemiał tych Ukrainek, przyjeżdżają na parę miesięcy, odjeżdżają, przyjeżdżają nowe i tak w kółko, niestety średnio coraz mniej atrakcyjne, widocznie te ładniejsze chcą lepszej pracy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×