Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Karalajna napisał:

To jest chyba jedyne forum na świecie, gdzie jest przewaga facetów nad kobietami i jeszcze do tego wszyscy faceci marzą o miłości :classic_rolleyes: Powtarzam: faceci i marzą o prawdziwej miłości. Koniec świata! Oj, gdybym ja była zdrowa...........

Takie pragnienia odróżniają mężczyzn od chłopców moja droga ;)
A na co jesteś chora?

Godzinę temu, KotJaroslawa napisał:

kuuuuuurde no :P przestańcie marudzić ludziska :D samotność to stan umysłu i presja społeczeństwa co najwyżej :D czy będziecie z kimś czy sami co to zmienia ? w dalszym ciągu będziecie tyle samo warci na ile siebie wycenicie :P a jak tak wam brakuje bliskości a za wiele nie podziałaliście to myślicie że wtedy było by pięknie jak kogoś będziecie mieć ? podpowiem 😜 to tylko wasze wyobrażenia bo jak chemiczny haj mija i zaczyna się szare życie to dopiero jest kombos :P depresja i teściowa xD

Nie grałeś czasem głównej roli w Matrixie? Przypominasz Keanu z tym co powiedziałeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Karalajna napisał:

10 lat temu w Radio Parada leciał ,,kącik samotnych serc", słuchałam tego czasami w samochodzie. Facet prowadzący zawsze krytykował szukających i ich ogłoszenia matrymonialne. Mówił, że trzeba obniżyć swoje oczekiwania, nie wolno szukać ideałów i generalnie każdy samotny sam sobie jest winien, bo ma za duże oczekiwania. I kiedyś zadzwoniła pewna pani, która oznajmiła na antenie, że zna prowadzącego osobiście i on jest samotny od wielu lat 🙂 I w eterze zapanowała cisza......

Miał rację i był zgorzkniały.

Nie trzeba szukać ideału tylko kogoś z kimś będzie się szczęśliwym. Choć łatwiej powiedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SarkastyczneSercepowiem Ci komplement, ale niezamierzony, bo jestem na Ciebie obrażona 🙂 A więc Twoim problemem jest wysoki iloraz inteligencji. Nudzisz się, ludzie Cię nudzą, kobiety Cię nudzą. Chciałbyś coś, ale nie wiesz co. Chciałbyś spotkać ludzi, którzy Cię czymś zaskoczą, ale jesteś ciągle rozczarowany. Inteligencja to Twoje przekleństwo hehehe, a nie brak emocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Karalajna napisał:

A więc Twoim problemem jest wysoki iloraz inteligencji.

To nie jest problem. Kiedyś był wysoki, lata mojego stylu życia zapewne znacząco go obniżyły.

5 minut temu, Karalajna napisał:

Nudzisz się, ludzie Cię nudzą, kobiety Cię nudzą.

Wyspać się nie mam czasu więc z tym nudzeniem to bym tak brawurowo nie szarżował jak żul na monopolowy o 6 rano :D Czasem się nudzę, jak każdy ale zwykle jednak doba jest za krótka na wszystko co bym chciał robić. Ludzie już tak, zdecydowaniem nie nudzą. Wszyscy jesteśmy tacy sami, prości i przewidywalni. No i poza tym od zawsze uważałem się za lepszego od innych, wiesz, egoizm, narcyzm, takie bzdety. Bez wahania szufladkuję ludzi. Kobiety mnie nie nudzą, zawsze uwielbiałem kobiety - <pauza, moment przemyślenia> -  zawsze uwielbiałem początki związków, nie licząc pierwszego, głupiej szczenięcej miłości. Po pewnym czasie rzeczywiście się nudzę. Choć ostatni związek rozbiła bardziej moja depresja (o ile to to) i po prostu się rozeszło przeze mnie.

11 minut temu, Karalajna napisał:

Chciałbyś spotkać ludzi, którzy Cię czymś zaskoczą, ale jesteś ciągle rozczarowany.

Rzadko jestem zaskoczony. Mało jest krajów czy miejsc na świecie, z których bym nie poznał w swoim życiu kogoś. Znałem czarnych, białych, czerwonych, miliarderów, bezdomnych, inteligentnych (w tym jednego z IQ prawie 170, genialnie się z nim rozmawiało), głupich. Moje znajomości są jednorazowe, rzadko utrzymuję dłuższy kontakt z ludźmi. Niedawno spędziłem wieczór ze studentką z Kapsztadu, właścicielem szwedzkiej firmy i bezdomnym zakochanym w dziewczynie z Mongolii. W bilard weekendami gram ze znajomym z Estonii i jego znajomym z Hiszpanii, a piwo nalewa barman, który emigrował z Turcji 15 lat temu. Świat nie ma granic, sami się nimi ograniczamy.
Hmm, może przyjaciel na stałe by mi się przydał.

20 minut temu, Karalajna napisał:

Inteligencja to Twoje przekleństwo hehehe, a nie brak emocji.

Wciąż głosuję za emocjami. Ale pomyślę o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sereneyed napisał:

Niestety to prawda, "sebixy" spod bloku i "dźesiki" nie mają problemów raczej ze znaleźieniem kogoś do pary 😋

Zawsze to podziwiałem :D
E, lala, chodź się jebać! - i poleciała :D
Chyba za dużo wymagam by dziewczyna miała jakieś zainteresowania i umiała podtrzymać rozmowę ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, KotJaroslawa napisał:

kuuuuuurde no :P przestańcie marudzić ludziska :D samotność to stan umysłu i presja społeczeństwa co najwyżej :D czy będziecie z kimś czy sami co to zmienia ? w dalszym ciągu będziecie tyle samo warci na ile siebie wycenicie :P a jak tak wam brakuje bliskości a za wiele nie podziałaliście to myślicie że wtedy było by pięknie jak kogoś będziecie mieć ? podpowiem 😜 to tylko wasze wyobrażenia bo jak chemiczny haj mija i zaczyna się szare życie to dopiero jest kombos :P depresja i teściowa xD

Haha dobre 😀 ale samotność to słaba alternatywa, trzeba coś pomiędzy znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SarkastyczneSerce napisał:

Zawsze to podziwiałem :D
E, lala, chodź się jebać! - i poleciała :D
Chyba za dużo wymagam by dziewczyna miała jakieś zainteresowania i umiała podtrzymać rozmowę ;) 

Bo często liczą że całą rozmowę będzie prowadził facet, takie mają oczekiwania 😑napisały się dwa posty trudno🤔

Edytowane przez Wielki Selfini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wielki Selfini napisał:

Bo często liczą że całą rozmowę będzie prowadził facet, takie mają oczekiwania 😑napisały się dwa posty trudno🤔<span>

I narzekają, że facetom chodzi o seks gdy mają tylko tyle do zaoferowania 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Abigail_1Sm25 napisał:

@SarkastyczneSerce, czy Ty się nie dusisz nosząc 24h na dobę tę maskę zblazowanego prześmiewcy? Może czas ją ściągnąć, skoro jesteś na forum to może tego chcesz? Jest coś pod tą maską? Bo ja widzę smutne, przestraszone dziecko.

Taki mam charakter. Albo taki się zrobił na skutek braku uczuć, ciężko powiedzieć. Nie jestem smutny tylko znudzony, strachu też nie czuję, rozumiem sytuacje zagrożenia ale nie czuję typowego strachu, jak niczego w zasadzie pizza tym znudzeniem i bezsensem życia. Pod tą maską jest facet, który by chciał, żeby mu uczucia wróciły. Wtedy mógłbym znaleźć cel w życiu, bez tego kiepsko. O ile to maska, może po prostu jestem takim nieco złym człowiekiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Abigail_1Sm25 napisał:

@SarkastyczneSerce, ale niemal na 100% Ty masz te wszystkie uczucia, tylko aż tak je stłamsiłeś. Jak małe dziecko zakrywa oczy i myśli, że inni go nie widzą. Wtedy jest bezpieczniej. 

Tylko jak je wydobyć gdyby tak było?

Ale nie chodzi o bezpieczeństwo, za dużo głupot zrobiłem w życiu i jestem raczej z tych, którzy wychodzą na scenę niż stoją pod nią. Mam świadomość tego jaki jestem i na co mnie stać. Biorę co moje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SarkastyczneSerce napisał:

Dalej być sobą ;)

ale ty nie jesteś sobą, nadmiar emot wskazują że jest wręcz przeciwnie! zagubiony, bez szans na cokolwiek! udajesz herosa, ale tak naprawdę to jesteś dosyć wrażliwym facetem! twoja maska jak słusznie zauważyła @Abigail_1Sm25 jest miernej jakości, nie jesteś jedyny który uważa, że jest naj we wszystkim i kogo to on się nie boi, czy wszystko kontroluje, a swoje ciało doskonale kontroluje, przecież emocje trzymasz na wodzy i wszystko jest okay! no ale zalogowałeś się na tym Forum, więc szukasz pomocy, ale nie wiesz jeszcze do końca jakiej, więc pozorujesz i tworzysz swój obraz nieskazitelnego! ;) no ale to widać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, distorted_level68 napisał:

ale ty nie jesteś sobą, nadmiar emot wskazują że jest wręcz przeciwnie! zagubiony, bez szans na cokolwiek! udajesz herosa, ale tak naprawdę to jesteś dosyć wrażliwym facetem! twoja maska jak słusznie zauważyła

Bo ja byłem wrażliwy, naprawdę! Z 8 lat temu ale byłem.

28 minut temu, distorted_level68 napisał:

jest miernej jakości, nie jesteś jedyny który uważa, że jest naj we wszystkim i kogo to on się nie boi, czy wszystko kontroluje, a swoje ciało doskonale kontroluje, przecież emocje trzymasz na wodzy i wszystko jest okay! no ale zalogowałeś się na tym Forum, więc szukasz pomocy, ale nie wiesz jeszcze do końca jakiej, więc pozorujesz i tworzysz swój obraz nieskazitelnego! ;) no ale to widać!

Że naj jestem to rzeczywiście uważam ale nie we wszystkim, trzeba mieć granice ;) I nie to, że kogoś się nie boję tylko nie czuję strachu jako takiego. Nie jestem w gimnazjum, żeby mówić o braku strachu przed kimś, dorośli się nie biją ani nie mają takich problemów ;)

Pomocy szukam takiej - albo by wróciły mi uczucia albo bym znalazł cel, który uznam za sensowny i warty życia. Siedzę tu, piszę, czytam, przemyślam, szukam pomysłów.

Nieskazitelnych ludzi nie ma, picie, prochy, manipulacja, lenistwo, nie ukrywam wad, mam je i tyle, taki jestem. Przed sobą nie ucieknę 😂 W życiu dość dobrze mi się układa co prawda ale nie jestem szczęśliwy. Jak mi pomożecie zdjąć maskę będę dłużnikiem ;) Bo to może mieć sens!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, SarkastyczneSerce napisał:

Nie jestem w gimnazjum, żeby mówić o braku strachu przed kimś, dorośli się nie biją ani nie mają takich problemów ;)

co ty masz z tym gimnazjum? nie no, widać, że jesteś twardziel!

36 minut temu, SarkastyczneSerce napisał:

Jak mi pomożecie zdjąć maskę będę dłużnikiem ;) Bo to może mieć sens! 

tutaj nikt się nie będzie z tobą cackał, chociaż wypierasz rzeczywistość tak, ze jest to przekomiczne! no ale to twoje życie! mamusia za synka załatwi! no ale mniejsza! jednak ignor, sądziłem, że jesteś bardziej rozgarnięty, a ty masz mentalność gimbazy, cholernie zalękniona swoją drogą, boisz się bólu, zachowujesz się jak wystraszone dziecko we mgle! no ale to już nie mój problem!

EOT!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, distorted_level68 napisał:

co ty masz z tym gimnazjum? nie no, widać, że jesteś twardziel!

Miałem napisać przedział wiekowy? ;) Nie jestem twardy, nie biję się, nie chodzę na siłownię. Nie kozaczę, że się nie boję, u mnie to raczej dolegliwość.

2 minuty temu, distorted_level68 napisał:

tutaj nikt się nie będzie z tobą cackał, chociaż wypierasz rzeczywistość tak, ze jest to przekomiczne! no ale to twoje życie! mamusia za synka załatwi! no ale mniejsza! jednak ignor, sądziłem, że jesteś bardziej rozgarnięty, a ty masz mentalność gimbazy, cholernie zalękniona swoją drogą, boisz się bólu, zachowujesz się jak wystraszone dziecko we mgle! no ale to już nie mój problem!

Mamusia za synka, to ciekawe. Szczególnie, że wychowywałem się u dziadków ;) Rodzicom nie poszło najlepiej.

Czy naprawdę tak ciężko uwierzyć, że mój brak uczuć to dolegliwość, a nie udawanie?

Szkoda bo nawet lubię Twój styl pisania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz
14 godzin temu, sereneyed napisał:

Niestety to prawda, "sebixy" spod bloku i "dźesiki" nie mają problemów raczej ze znaleźieniem kogoś do pary 😋

Polecam przegląd grup na fb "Grażyny na forach", "Beka z mamuś na forach" i "dej, mam horom curke". Tylko ostrzegam, że dawki Grażyna-, Karyna-, Seba- i Dżesika kontentu są tam takie, że traci się resztki wiary w ludzi. :D Część to pewnie baity i prowokacje, ale nawet biorąc na to poprawkę, tego jest mnóstwo.

Jaki wniosek, a taki, że skoro twórczynie całego tego stuffu złożyły jaja i to całkiem wcześnie, to potwierdza, że Seby i Dżesiki mają mniejszy problem ze znalezieniem pary i ja się cieszę, że dzieci mieć nie będę i nie będę musiał patrzeć na to, jak mają kontakt z progeniturami debili.

I myślę, że to nie jest takie nowe zjawisko, bo zawsze istnieli ludzie prymitywni, mądrzy i tacy gdzieś pośrodku, tylko 20-30 i więcej lat temu to, co miał do powiedzenia debil interesowało co najwyżej najbliższy krąg, w którym się obracał. Dziś ma internet i swoje mądrości może pokazywać przed całą polskojęzyczną częścią sieci, a do tego pojawiły się różne grupy gotowe do wykorzystania tego zasobu ludzkiego i zrobienia na tym kasy dowolnym kosztem (tylko nie swoim), typu antyszczepionkowcy, biologia totalna, market ze świeżakami ;) itd. Dodatkowo, można pogadać z sobie podobnymi i tak jednostkowa głupota przykleja się do masowej, a do czego ta kula głupoty może być zdolna, nie mam pojęcia.

Edytowane przez weltschmerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, weltschmerz napisał:

Jaki wniosek, a taki, że skoro twórczynie całego tego stuffu złożyły jaja i to całkiem wcześnie, to potwierdza, że Seby i Dżesiki mają mniejszy problem ze znalezieniem pary i ja się cieszę, że dzieci mieć nie będę i nie będę musiał patrzeć na to, jak mają kontakt z progeniturami debili.

I myślę, że to nie jest takie nowe zjawisko, bo zawsze istnieli ludzie prymitywni, mądrzy i tacy gdzieś pośrodku, tylko 20-30 i więcej lat temu to, co miał do powiedzenia debil interesowało co najwyżej najbliższy krąg, w którym się obracał. Dziś ma internet i swoje mądrości może pokazywać przed całą polskojęzyczną częścią sieci, 

A ja się obawiam że w idiokracjii było jednak trochę prawdy 😂😆

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, SarkastyczneSerce napisał:

I narzekają, że facetom chodzi o seks gdy mają tylko tyle do zaoferowania 😂

Po co to piszesz, skoro sam w to nie wierzysz ? :classic_wink: Ale Cię dzisiaj wzięli wszyscy w obroty, Ty moje biedne zimne Serce, ach! 🙂 Nie jesteś jedynym, który nie miał za najlepszych rodziców, myślę że akurat na tym forum takich ludzi mnóstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz
15 minut temu, sereneyed napisał:

A ja się obawiam że w idiokracjii było jednak trochę prawdy 😂😆

 

Trochę tak, trochę nie. ;) Inteligencja na szczęście nie zawsze jest dziedziczona, a inteligentni ludzie też mają dzieci (ale film bardzo dobry ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, SarkastyczneSerce napisał:

Nie grałeś czasem głównej roli w Matrixie?

no cóż połknąłem czerwoną pigułkę i wiem jak to wszystko działa :D ty zresztą też zdajesz sobie sprawę jak wygląda ta prawdziwa "rzeczywistość" :P ale matrixowym dziewczętom i chłopakom nie przetłumaczysz 🙂 marzenia o idealnym szczęściu są bezpieczniejsze :P 

59 minut temu, SarkastyczneSerce napisał:

Czy naprawdę tak ciężko uwierzyć, że mój brak uczuć to dolegliwość, a nie udawanie?

cierpisz stary na typową anhedonię czyli brak sensu życia, wszystko nudzi, brak uczuć wyższych, co pomoże ? mi dopiero pomogły piguły od magika :P przestałem być zombie któremu nic nie sprawia radości 🙂 

Godzinę temu, distorted_level68 napisał:

tutaj nikt się nie będzie z tobą cackał, chociaż wypierasz rzeczywistość tak, ze jest to przekomiczne!

ale co wy tak na chłopaka naskoczyliście ? że piszę prawdę, co czuje, myśli ? przecież to dobrze że ma o sobie super zdanie, zna swoje zalety jak i wady, nie boi się o nich mówić, ja to pochwalam i lubię takich pozytywnych ludzi :P 

Edytowane przez KotJaroslawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×