Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Więc po co te wszystkie profile na portalach randkowych z zaznaczeniem że szuka miłości?

 

Niektórzy rzeczywiście szukają miłości drugiej połówki na całe życie po to rejestrują się na tych portalach teraz już tak jest że miłości czy przyjaźni szuka się w Internecie niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maz, syn, pies, kot, fajni sasiedzi, wesole i przyjazne otoczenie w pracy, dzialalnosc charytatywna...

Tylko.. czemu z reguly odzywam sie tylko do syna, kota i psa?...

Nie ma moich przyjaciol. Mialam ich od lat. Kilkoro. Po mojej przeprowadzce brakuje mi ich ogromnie. Na poczatku czesto dzwonilismy do siebie.. teraz raz na kilka miesiecy...

Najgorsza jednak jest chyba samotnosc w malzenstwie. To troche jak klatka. W zasadzie mieszkamy w jednym domu, ale nasze relacje sa zalosne od lat. Czemu nie odejde szukac nowych przyjaciol, nowego faceta? Nie wierze, ze potencjalni kandydaci na przyjaciol / partnera istnieja. A moja pogoda ducha? Moglam nia obdzielic tlumy. Hmmm.. pewnie obdzielilam.. i dla mnie zabraklo...

Jestem wrazliwa, empatyczna, inteligentna.. i chyba bardzo wybredna co do ludzi.... moze stad moja bezbrzezna samotnosc?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nie pamiętam kiedy ostatnio wyszłam z domu w celach towarzyskich... z wyjątkiem pójścia na urodziny koleżanki z dawnych studiów jakieś pół roku temu, nie wyszłam z domu (poza pracą ) od kilku lat... kiedy mam z kimś rozmawiać, staję się taka sztywna, spięta, w ogóle nie umiem rozmawiać z ludźmi :( im bardziej się staram, tym gorzej mi wychodzi.

dużo ludzi w życiu mnie rozczarowało, w zasadzie wszyscy ci, których uznałam za ważnych, mam wrażenie, że każdy ze mną rozmawia tylko po to, żeby potem za moimi plecami mnie wyśmiać :(

chciałabym kogoś poznać, a w zasadzie nawet nie mam gdzie, chciałabym komuś zaufać, ale nie potrafię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aż tak bardzo jestem ułomną osobą, że do końca życia zostanę sam jak palec?

Czy Wy też szukacie partnerki lub partnera, czy tylko ja zostałem idiotą i tego poszukuje.?

 

Hahah wiedziałem :lol:

 

W necie ciężej znaleźć kogoś niż w realu, szczególnie ładnego bo pizdy lubią tam się galeriami zdjęć dowartościowywać i w dupie mają kontakty realne. Z innej mańki masz przynajmniej pewniaka że normalnie wyglądająca laska (nie mająca podtuningowanych zdjęć) chce coś na dłużej jak nie masz ochoty tracić czasu. W "szukaniu miłości" zdecydowanie bardziej przejebane mają kobiety niż faceci :lol: i każde podejrzane zachowanie wyzwala w nich reakcje obronne (faceci chcą tam głównie dymać co jest jeszcze większą naiwnością).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Niestety, samotność to uczucie, które towarzyszy i mi. Bardzo chciałabym mieć w swoim otoczeniu grupę bliskich mi osób, dla których mogłabym być wsparciem a one dla mnie. Niestety, z różnych przyczyn tak się to życie potoczyło, że takowych brakuje. Mam silną potrzebę kontaktu z drugim człowiekiem - a to, że nie mogę tego zaspokoić mocno mnie frustruje :( Jedynie praca pomaga mi się nieco realizować na tym polu, no ale wiadomo, że to jedynie wycinek naszego życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Niestety, samotność to uczucie, które towarzyszy i mi. Bardzo chciałabym mieć w swoim otoczeniu grupę bliskich mi osób, dla których mogłabym być wsparciem a one dla mnie. Niestety, z różnych przyczyn tak się to życie potoczyło, że takowych brakuje. Mam silną potrzebę kontaktu z drugim człowiekiem - a to, że nie mogę tego zaspokoić mocno mnie frustruje :( Jedynie praca pomaga mi się nieco realizować na tym polu, no ale wiadomo, że to jedynie wycinek naszego życia.

 

ulegasz złudzeniu, że ludzie dadzą Ci coś, to coś musisz znaleźć w sobie, jest prostszy sposób, znieczul się lekami, gwarantuję że ludzie nie będą Ci do NICZEGO potrzebni,

przerabiałem ten temat od lat, zajmij się samorozwojem i pisz swoje przemyślenia tutaj na forum. ludzie Cie zawiodą, kup se lepiej zwierzaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Niestety, samotność to uczucie, które towarzyszy i mi. Bardzo chciałabym mieć w swoim otoczeniu grupę bliskich mi osób, dla których mogłabym być wsparciem a one dla mnie. Niestety, z różnych przyczyn tak się to życie potoczyło, że takowych brakuje. Mam silną potrzebę kontaktu z drugim człowiekiem - a to, że nie mogę tego zaspokoić mocno mnie frustruje :( Jedynie praca pomaga mi się nieco realizować na tym polu, no ale wiadomo, że to jedynie wycinek naszego życia.

 

ulegasz złudzeniu, że ludzie dadzą Ci coś, to coś musisz znaleźć w sobie, jest prostszy sposób, znieczul się lekami, gwarantuję że ludzie nie będą Ci do NICZEGO potrzebni,

przerabiałem ten temat od lat, zajmij się samorozwojem i pisz swoje przemyślenia tutaj na forum. ludzie Cie zawiodą, kup se lepiej zwierzaka.

Dziękuję za sugestie, ale mimo wszystko zostanę przy swoim i chęci poznania nowych ludzi :smile: Co do leków, to znieczulam się obecnie fevarinem, którego działanie sobie bardzo chwalę na polu zwalczania objawów depresyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak leki mogą Cię znieczulic na tyle że nie będziesz potrzebowała kontaktów z ludźmi ale czy to jest dobre uważam że nie jeżeli czujesz potrzebę kontaktów z ludźmi to się staraj się kontaktować rozmawiać czy nawet pisać bo to też kontakt nic nie zastąpi człowieka żadne leki nie wszyscy ludzie zawodzą są oczywiście i tacy to normalne ale są też ludzie którzy Cię wespra wysluchaja pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dr. Psycho Trepens - Jeśli Ciebie zawiedli ludzie nie oznacza że zawiodą innych. Nie mamy prawa nikogo oceniac bo nikt nie dał prawa ludziom by oceniać również nas. Człowiek jest istotą stadną ale żeby był szczęśliwy i umiał to szczęście dzielić najpierw potrzebuje nauczyć się żyć sam ze sobą. Poznać siebie i swoje potrzeby by móc dostrzegać je u innych . Pozdrawiam Terapeuta ds.rozwoju osobowości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ulegasz złudzeniu, że ludzie dadzą Ci coś, to coś musisz znaleźć w sobie, jest prostszy sposób, znieczul się lekami, gwarantuję że ludzie nie będą Ci do NICZEGO potrzebni,

przerabiałem ten temat od lat, zajmij się samorozwojem i pisz swoje przemyślenia tutaj na forum. ludzie Cie zawiodą, kup se lepiej zwierzaka.

 

Fajny komentarz :P

Myślę, że w pewnym momencie człowiek jest już tak sponiewierany bólem, że szuka każdej możliwej metody, żeby tylko nie bolało.

Dlatego rozumiem to co piszesz, co nie znaczy że popieram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzo tu samotnych ludzi, bardzo duzo.

a ja mam do Was pytanie-czy ktos z Was pomyslal zeby zrobic cos dla innych ludzi?

 

jasne mozna narzekac, nie mam znajomych /rodziny, jestem zupelnie sam/a.nigdy nikogo nie poznam.

 

a pomysleliscie np.w wolontariacie?

w domu dziecka, w mopr, w domu samotnej jesieni, w szpitalu?

 

jest tyle dzieci, ludzi starszych ktore potrzebuja bliskosci drugiego czlowieka.

 

a przy okazji i my czujemy sie potrzebni, chce nam sie wstawac z lozka, ktos na nas czeka z utesknieniem.

 

pomyslcie o tym/ ja jestem wolontariuszka w mopr/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

problem w tym, że trzeba zarabiać pieniądze, bo wszystko kosztuje.

za darmo to jedynie stażyści się bawią w takie rzeczy.

 

lekarstwa kosztują, a ludzie w szpitalu i dzieciaki mają wsparcie finansowe poprzez renty i różne zasiłki.

my gówno mamy, więc twoja wypowiedź jest trochę nie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×