Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

katia010, Nie ukrywam że i ja tak się odnosiłem do kobiet z tym że teraz przeobraziło się to w coś zupełnie odwrotnego. Skoro taka seria się trafia to pomyślałem sobie że to moja wina że już nie nadrobię tej abstynencji jeśli chodzi o kobiety. Ale jak już zaznaczałem w innym poście związek to dla mnie za dużo bo sobie nie poradzę więc wolę przyjaźń ale z kolei ta przyjaźń zawsze jest zagrożona tym że druga osoba o mnie zapomni kiedy sama znajdzie sobie kogoś i ponowna myśl o przełamaniu się w szukaniu partnerki powraca. Chyba jestem bardziej pierdolnięty niż ustawa przewiduje mając dylematy podobne do swoistego "co było 1wsze jajko czy kura" :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Storożak, Ja straciłem tak większość ze swoich aktualnie dawnych przyjaciół. Z parudziesięciu zostało mi kilku. No i wrogość tej 2 osoby wobec mnie(miałem nieporównywalnie bardziej zjebane życie od innych i zawsze pozostawałem na marginesie). Widząc patologię w swoim domu każdy by się zraził nawet moja rodzina mnie nie zaprasza nigdzie ze względu na mój status i charakter. Zresztą ciągłe niepowodzenia obrzydziły mi chyba związki na całe życie jak przez 6 lat się nie przełamałem to lepiej zapomnieć choćby o słowie nadzieja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Follow_, przynajmniej się wesoło tu zrobiło :D a serio amelia83, wiesz jaka była przyczyna tego,że wpakowałaś się w takie relacje ?dwa razy?przyczyna jest i jak ją znajdziesz będziesz wiedziała czemu dokonujesz takich nie innych wyborów będziesz mogła z tym coś zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu tkwię w chorej i niezbyt pozytywnie nastrajającej mnie relacji. W sumie on to nazywa 'układem', a nie relacją... :lol:

 

chyba jestem masochistką

Jak Ci dobrze z tym to nie ma sprawy ;)

 

-- 17 sty 2015, 08:41 --

 

amelia83, przytul.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×