Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

DżejnRołs ja sama nie dałabym rady... Znam już na pamięć schemat moich ataków i to mi pomaga nad nimi choć trochę zapanować. Wróg oswojony :smile: Ale to w dużej mierze dzięki lekom.

Widzę też, że jakakolwiek aktywność, zajęcie powoduje że czuję się lepiej. Odkąd straciłam pracę mam niestety za duuuużo czasu na rozmyślanie i wymyślanie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Jak radzicie sobie z dusznościami? dziś ciężko mi się oddycha i jestem niespokojna.. myślę że trochę się przestraszyłam tych kłopotów z oddychaniem ze teraz za bardzo kontroluje każdy oddech, a im bardziej skupiam swoją uwagę na tym żeby dobrze dobrze oddychać tym większe napięcie we mnie rośnie a to z kolei nie pomaga mi oddychać.. wiem to a nie potrafię nad tym zapanować i co raz bardziej się nakręcam, pomóżcie.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anek121, generalnie terapeuci radzą , że jak się ma objaw nerwicowy, to nie można się na nim skupiać bo wtedy się zwiększa, trzeba odwracać myśli, ale to łatwo im powiedzieć, albo myśleć, że to tylko objaw i nic się nie stanie złego i że minie zaraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zostałam wczoraj zdiagnozowana, lekka fobia społeczna czyli moja chorobliwa nieśmiałość i niechęć do konatków z ludźmi to choroba. I dopiero teraz, mając świadomość, że to choroba zaczynam panikować. Zobaczymy jak zadziałają leki, ale nie spodziwam się po nich zwalających z nóg efektów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Jak radzicie sobie z dusznościami? dziś ciężko mi się oddycha i jestem niespokojna.. myślę że trochę się przestraszyłam tych kłopotów z oddychaniem ze teraz za bardzo kontroluje każdy oddech, a im bardziej skupiam swoją uwagę na tym żeby dobrze dobrze oddychać tym większe napięcie we mnie rośnie a to z kolei nie pomaga mi oddychać.. wiem to a nie potrafię nad tym zapanować i co raz bardziej się nakręcam, pomóżcie.. :(

 

Mam to samo od poniedzialku i to nonstop z malymi przerwami. MASAKRA!!!Ucisk w glowie, dziwna praca serca, i ten oddech. Mam od 2tyg. zmienione leki ale jest gorzej niz bylo. Wtedy napadowo, a teraz praktycznie nie moge wyjsc z domu. Lekarz kazal mi czekac do poniedzialku i zobaczymy ale momentami juz chcialam wzywac pogotowie bo taka panika mnie ogarniala, no i bezsennosc od kilku dni...poprostu zombie! 24h/24h przespie moze z 3h, sen plytki, z koszmarami, przerywany.

Jednak bez glowy zyloby mi sie lepiej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie? Biorę Paxtin20 od ponad tygodnia czasu i ostatnio noce mam nie przespana chyba dziś trzecia noc z kolei :cry:

Wcześniej spałem normalnie przed zastosowaniem leku czy to jest tylko na początku stosowania leku i mija z czasem czy ciągle tak będzie przez okres stosowania męczą mnie te nieprzespane noce. Dodam że tabletkę biorę na wieczór może lepiej rano brać zmieni to coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men aha rano bierzesz i śpisz w nocy normalnie?

 

-- 05 gru 2013, 14:13 --

 

nerwosol-men a na początku stosowania jak było także nie przespana noce i z czasem ustąpiło czy od początku było ok noce przespane prawidłowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×