Skocz do zawartości
Nerwica.com

SM życie z nim? Jak sobie radzicie?


Gość wiolkas6

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę się zapytać czy ktoś z was tu na forum choruje na SM? Dlaczego zachorowaliście? Czy powodem był może zły tryb życia, stres czy coś innego? Jak się czujecie, pewnie choroba uzaleznia od innych ludzi? Jak się tą chorobą nie przejmować?? Rok temu miałam rzut i zostawił trwałe ślady w mózgu. Kiedyś niczego się nie bałam, teraz stronię od ludzi, zachowuję się jak małe dziecko. Nie umiem sobie poradzić z lękami, z tym że mogę kiedyś jeździć na wózku, że byłam taka zdrowa a tu na raz SM. Jak to przyjęliście? Czy wasze życie się zmieniło? Najgorsze jest to że nie mam przyjaciół, każdy myśli że przez głupotę zrezygnowałam ze studiów, a ja już po prostu nie dawałam rady z chorobą. Piszcie, zapraszam i chętnie podzielę się z wami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że depresja jest chorobą umysłu bo zakłócone jest przewodnictwo między komórkami i czasem nawet nie wiemy dlaczego jesteśmy bardziej podatni a dlaczego nie. Dlatego ja nawet na swoją mówię że choroba a nie zmaierzam nikogo obrażać. Niech wam będzie że to zaburzenie emocjonalne. Może tak być?

 

-- 09 kwi 2011, 11:22 --

 

OK depresja to zaburzenie nie choroba!! Spróbujcie nie czepiać się słówek ok?? Może rzeczywiście mam mylne pojęcie ale to jest zaburzenie a ludzie sami nazywają to chorobą. także PRZEPRASZAM!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×