Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć,


AprilA2

Rekomendowane odpowiedzi

Żyję z depresją około 3 lat, zdiagnozowana 2 lata temu. do dzisiaj nie wiem czy moje małżeństwo rozpadło się z powodu depresji czy depresja była skutkiem rozpadu małżeństwa. A potem to już się posypało. Odeszłam od męża tylko z córką, kotem, i ciuchami na zmianę. tendencja spadkowa trwała jeszcze przez pół roku, aż zaczęłam zaniedbywać pracę, brałam urlop na żądanie, wymyślałam różne niestworzone historie aby tylko nie wstawać rano i nie iść do pracy. Tylko moja córka potrafiła mnie jeszcze do czegoś zmusić. W końcu poszłam do psychologa potem do psychiatry. Leki pomagają, mogę jakoś funkcjonować, pracować, sprzątać, prać , ale nadal nie mogę się skoncentrować na niczym przez dłuższa chwilę. Z trudem oglądam film, czytam tylko po parę kartek. i ta ciągła świadomość że juz nigdy nie będę taka jak kiedyś. paraliżuje mnie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę leki od około dwóch lat, różne różniste, min. Asertin, Xetanor, ParoGen a ostatnio Trittico CR, jeżeli chodzi o terapie ....

chodziłam, ale miałam wrażenie że po każdej wizycie czuje sie gorsza, beznadziejna, i że sama stwarzam sobie problemy i zawracam nimi głowę innym, przestałam chodzić na terapię, nie potrafię chyba tak się otworzyć przed kimś, tak ... prosto w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×