Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

jasaw, a ja od niedawna to ogladam :D / na polsacie dobry film " diabeł ubiera się u prady" polecam!!!!/ tak sobie myślę o ojej siostrze, która dzis ma urodziny ona młodsza ode mnie o rok a ogarnięta, studia, prawko, mężatka, mają synka, stała praca, a ja się nie udałam jakoś :?

 

Nie porównuj się z innymi, bo to obniża Twoją samoocenę. Postaraj się zaakceptować swoją aktualną sytuację i dojrzeć w niej pozytywy. Zmagasz się z bardzo wrednym problemem i jak Ci się uda przetrwać, to będziesz dużo silniejsza od większości ludzi, którzy tego nigdy nie przeżyli. A jak się uwolnisz od lęków, to wszystko samo się potoczy bardzo szybko - zrobisz studia, zdasz prawko i znajdziesz pracę. Po drodze na pewno jakiś przystojniak też się trafi :) Jeśli chcesz się z kimś porównać - to spróbuj z ludźmi, którzy mają "gorzej". Nie po to, żeby się wywyższać, czy wzbudzić w sobie jakieś wyrzuty sumienia - po to, żeby docenić to, co masz i być za to wdzięczną. Masz wzrok? Niektórzy nie mają. Ty możesz obserwować tyle pięknych rzeczy, różnych barw. Masz dwie ręce? Dwie nogi? Możesz grać w rugby, squasha, czy badmintona. Masz dach nad głową? Niektórzy nie mają. Staraj się skupiać na tym co masz, a nie tym, czego nie masz. I obserwuj co się zacznie dziać.

 

 

Głowa do góry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no...bylam w banku...jeszcze nawet pojade na zakupy!!!-lodowka pusta a pic sie chce..hihi!!!

jezeli chodzi o porownywanie sie do tych ktorzy maja lepiej czy gorzej to jestem zdania ze my nie mozemy sie do nokogo porownywac....my to my...ja to ja...mnie nie interesuje to kto jak zyje bo to JA mam zyc dobrze i do tego dazyc.moje JA i moje zycie-a inni niech robia co lubia albo musza.

 

-- 22 lis 2012, 12:59 --

 

promazyna????-penazyna????-to to jeszcze istnieje??????????

ale jaja...a jest na rynku tyle super lekow!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde byłem na siłowni, wydawało mi się że mi serce wyskoczy czasami, chciałem stamtad uciec z 3x do tego wzywać pogotowie, nie mogłem ćwiczyć oczywiście zawał, zawał, serce Ci się zatrzyma od wysiłku ja pierdole! a tak było fajnie ostatnio. :(:(:(:(:( Biore chyba hydroksyzyne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Pare dni mnie nie było bo nie mam siły nawet nic pisac

 

Ktoś tutaj pytał o brata czy ma nadcisnienie otóz nie wtedy mu tak z ciekawosci mierzyłam ale on nie chce sobie juz dac mierzyc troche sie martwie...

 

Musze w koncu zapisac sie do psychiatry ale u mnie w miescinie juz bo do KRK nie bede dojezdzala tak bo moze tutaj załapie sie o jakiego psychologa. Nie biore juz paroksetyny 3 miesiace jest roznie ale chyba nerwica probuje wrocic zacyzna bolec brzuch jakies gniecenia po srodku juz sobie probuje wmowic ze cos nie tak puls nie raz szaleje co prawda do 90 dojdzie ale ja to czuje jet glupie pije melise jakis syrop neospasmina wiem powinnam pojsc ale ja leków nie chce brac bo moze w niedlugim czasie sie bede starała o dzidzie.

 

Za duzo spraw ostatnio naszło strata malenstwa mąz ciagnie l4 dopoki nei znajdzie czegos lepszego jest ciezko cholernie a tutaj kredyt na głowie normalnie jak sie nie załamac :(

W domu tez nie wesolo tata powinien isc sie leczyc (pije) mama juz pisala pisma do sadu ma nadzor ale on nie idzie ma to gdzies kiedys sie leczyl tera zolewa stacza sie a ja teog nei chce :( chce zeby poszedl sie leczyc a oni maja to gdzies nie dzialaja ale moze wkoncu go wezma siła? boje si etego strasznie normalnie płakac sie chce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, secretladykkk, nie pracuje sama, pracuje po 9godz praktycznie ale poza praca do ktorej dojazd zajmuje tez troche czasu sa jeszcze kursy, zaku py codzienne i wracam do pustego mieszkania :-( I tak mija caly dzien niestety:-( nic nie moge z tym zrobic bo z czegos zyc trzeba niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pojechałam dziś do pracodawcy.Jutro wszystko załatwię hurtem.Dzięki temu zyskałam dwa dni wolnego.Dopiero co się ubrałam.Teraz psiakom jeść i przyszykować się na week w szkole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×