Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, ale jakbym dorwała to coś w swoje ręce, to nie ręczę za siebie .... ona nie zasługuje na to żeby oddychać, żeby żyć...takich ludzi się powinno w majestacie prawa zabijać ...... nie mogę...a tych nagrań jest tam od groma......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pada deszcz, napaliłam się że może zrobimy imprezę na działce w weekend ale jednak będzie za zimno ;(

zaczynamy kolejny dzień oglądania bajek :mrgreen: muszę dziś tylko skontaktować się z psychologiem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie... wczoraj miałam dobry dzień aż do godziny 20.....siedziałam na wykładzie i było w miare okej, wyszłam z sali i wracajac do domu dopadła mnie ta cholera! :( czułam jakbym zaraz miala zemdlec (oczywiscie to si enie stało), ciezko było mi oddychac i jedyne czego pragnełam to dojechac do domu :( weszłam do domu i wszystko mineło.... mam juz tego dosyć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w nocy to moze - wczoraj wracalam kolo 23 i malo nie zamarzlam...Jeszcze trzeba poczekac co najmniej 2-3 tyg, jak nie wiecej na w miare cieple noce:/

 

Ja tez w wiosennej od paru dni, ale jak wychodze wieczorami, zmieniam ja na plaszcz zimowy i i tak mi zimno:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×