Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy dzień - leje deszcz, więc taki jak lubię - wilgotny, spokojny, łagodny... Plany na dziś - pisanie dalej pr. mgr., po południu psychoterapia, potem poszukiwania ziół, a wieczorem pewnie będę oglądać Nianię po niemiecku, jak to zwykle ostatnimi czasy, lubiłam tę amerykańską wersję z Fran Drescher. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny

 

ale ciężko było mi dziś podnieść się z łóżka. teraz siedzę w ręczniku i się zbieram - mam szkolenie z tej pracy dorywczej. jak wrócę chyba walnę się spowrotem na łóżko.

tutaj również pada, jest chłodno, tak idealnie jesiennie. tylko liści na drzewach już brak. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ta pora roku...i ta pogoda....ciężko o nastrój pozytywny.Nie lubię jesieni.Lubie jej kolory sczególnie w lisciach drzew ale ogólnie samajesień nastraja mnie depresyjnie.

Dobija mnie że rosliny dookoła mnie zasypiają i juz nie cieszą oka tylko straszą.Czekam na śnieg,żeby zakrył białą pierzyną wszystko,chociaz wiem że będę się męczyć jeżdżąc samochodem ale co tam przynajmniej pieknie będzie.I mróz niech będzie zeby poliki były czerwone byle ta jesień już sie skończyła.

Dobrze ,że juz po 1-szym listopada bo dół...i lęk gdzieś się czai...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie ok.zaraz jade do pracy,a potem zakladac na plecy plastry-po 7 dniach wyjdzie na co jeszcze jestem uczulona.Poza tym malz mnie namawia,zebysmy pojechali nad morze-on kaleka z nogà a ja z tymi plastrami..Zadzwonil do mnie lekarz o 6 rano,zebym rano nie przyjezdala bo cos mu tam wypadlo..w sumie mogl juz o 5 zadzwonic albo wczesniej??nie ma litosci chlop. :mrgreen:

Psychicznie czujè siè dobrze,mimo stresiku.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×