Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Krwiopij, :why: nawet o tym jeszczze nie chcę myśleć moja kochana czibi, ale już widzę że jest stara nie chce tak biegać, lubi spać w swoim pudełko i się przytulać do ręki żeby ją głaskać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, mam bardzo daleko i nie oplaca sie jechac.Pociagiem to koszt rzedu 70f.Autem to jazda 4 godziny plus mnostwo korkow.Z Pl wysylaja mi leki.I jak jestem to sobie zalatwiam.Bralam hydroxyzinum kiedys,ale nie pomagalo.Po pramolanie dobrze mi sie spalo,ale to znowu musze balagac rodzinke o zalatwienie i przyslanie.Kiedys mialam rok przerwy w braniu,mialam dobry okres.Jakis bezstresowy.Nie martwilam sie czy sie wyspie czy nie.Bralam sobie lyzke waleriany przed zasnieciem i bylo super.Pozniej w 1 dzien,w 1 nieprzespana wigilijna noc szlag wszystko trfafil i znowu zaczelam brac.Teraz nie wyobrazam sobie takiej sytuacji.Nie moge z tego wyjsc,bo przeciez jak zapomniec i stlumic umysl.Jak go oszukac??Zaburzenia psychiczne to najgorsze co moze sie przytrafic:(Mysle,ze i tak nie poddaje sie uzaleznieniu bo jestem tego swiadomo,nie sprawia mi satysfakcji lykanie tabletek.To jest poprostu z rozsadku w obawie przed niewyspaniem.I tak dozuje sobie dawki,staram sie bardzo.Jak zyc dalej na lekach?Byc uzaleznionym od bialej tabletki i od lekarza czy zechce przepisac recepte.To mnie przeraza.Chce zyc normalnie.Nie spac lub spac po pare godz nie widzac w tym problemu,pozniej zasypiac,wysypiac sie,nie przejmujac sie tym zjawiskiem zmiennosci.Jak normalni ludzie zyc,nie liczac godzin,nie odliczac do godziny 7 rano.Przeciez wiekszosc z Nas jest uzalezniona.Jedyna moja potzreba sa leki nasenne.Nie potrzebne mi inne przeciwlekowe,antydepresyjnie,nie placze jak ich nie mam.Biore ziolowe,staram ie wyciszac,ale ni w zab nie daje rady sobie z tym cholernym spaniem :why:

 

[Dodane po edycji:]

 

dadam,ze moje dobra kolezanka z Pl od lat zmaga sie rowniez z bezsennoscia.Dziewczyna ma SM ,problemy z Mama,brak Ojca.Ostatnio sie z Nia widzialam i pytam sie Jak sypiasz?Ona odparla,ze po 4 godz,zle sie czuje,ale nie lyka tabletek.Naprawde Ja podziwiam,daje wiare w to,ze moze byc inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PhilosophyOfLife, ja zaleczylam swojà bezsennosc tranxenem,ale przyszedl dzien w ktorym postanowilam cos z tym zrobic ,no bo ilez mozna zrec prochy??cale zycie??-i zaczèlam jezdzic na terapiè-140 km w jedna stronè.tylko fakt,tu nie ma takich drogich biletow..pozniej zaczelam plywac i sen powrocil.Po kilku latach chronicznej bezsennosci.Moze za jakis sport siè zabierz?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, ja nawet teraz czasu nie mam na sport.Wiesz ja w sumie sypiam nienagorzej,oczywiscie jak juz zasne sama i w czas.Wtedy jest super i nawet w dzien sie zdrzemne.Jak musze zasypiac na szybko to biore lek i wtedy zaczyna sie.Z calych sil chce przestac brac zolpidem,a przynajmniej brac go tylko np 3 razy w tygodniu bo akurat wtedy koncze prace o 22 i musze wstac na 7.

Jak dawalas sobie rade ze zmeczeniem w pracy??Czy wtedy zlym samopoczuciem psychicznym?Mnie np jak nie spie dopada depresja.Kiedys poprostu nie spalam i bralam to na luz.Dlatego tak sie boje niewyspania.Wiem jak to pachnie.Nie przeraza mnie zwykle zmeczenie,ale ogromny,,dol''

Jak Ci pomogla terapia?Jesli mozesz napisz mi jakies pozyteczne rady na priv,ktore wyciagnelas z terapii.Bede Ci wdzieczna :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladal ktos horror Cabin Fever ?

 

Zaciekawił mnie opis, lubię takie klimaty. Obejrzę go sobie dzisiaj wieczorem :smile:

 

A propo filmów to byłam wczoraj o 22 w Multikinie na filmie 'Święty interes'. Spodziewałam się komedii a wyszedł taki w sumie obyczajowy, ale przyjemny do obejrzenia. Był niezły film, do tego kanapka z SubWay'a i duża cola. Akurat na niedzielny, leniwy wieczór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, dziekuje za wiadomosc.Jestes Kochana::)

 

[Dodane po edycji:]

 

Balbina^^, czy w Pl tez sa teraz te pyszne kanapki z Subwaya?Wiesz ja do tylu z tym jestem:D bynajmniej tutaj Subway to swietna sprawa,a jedzonko maja pierwszorzedne.To jedyne co moge zjesc z tzw fast-food.Z Mcdonaldsa to jedyne co moje kupic to shake waniliowy:D Mniam...Choc teraz sama sie nauczylam to robic w mixerze.Jednak u Nich samkuje mi najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy dzień zapewne prześpię, wstanę na terapię która jest o 19 :twisted: a potem pojedziemy z piotrkiem kupić królika!!! jak się cieszę :D:D:D:D:D takie małe maleństwo :D ( pies został u rodziców, a ja jestem nieszczęśliwa bez zwierzaków, szczurek to za mało choć ją też kocham najbardziej na świecie ) :great:
dominika92 a moze zdecydujesz sie na adopcje kroliczka? tyle biedulinek potrzebuje domku! bywa ze dostaje sie wtedy gratis jakies akcesoria a i za samego krolika sie nie placi

jakby co: strona z adopcjami i krolicze forum ktore powinno byc obowiazkowa lektura przed ewentualnym przygarnieciem/zakupem

kicaje w sklepach czesto sa sprzedawane ponizej minimalnego wieku ktory gwarantuje im przezycie z dala od mamy :(

co prawda ja moje uszy tez kupilam w zoologiku ale juz jako troche wieksze zwierze choc bez wielu trudnych chorob sie nie obylo :?

jesli juz bedziesz kupowala radze przyjrzec sie dokladnie i wybrac najwiekszego/najstarszego - przykro by bylo zeby maluch zszedl ci po paru dniach a tak czesto bywa :cry:

no a przy okazji przyczynisz sie do wyeliminowania niecnych procederow sprzedawcow i tym samym polepszenia sytuacji krolikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balbina^^, czy w Pl tez sa teraz te pyszne kanapki z Subwaya?Wiesz ja do tylu z tym jestem:D bynajmniej tutaj Subway to swietna sprawa,a jedzonko maja pierwszorzedne.To jedyne co moge zjesc z tzw fast-food.Z Mcdonaldsa to jedyne co moje kupic to shake waniliowy:D Mniam...Choc teraz sama sie nauczylam to robic w mixerze.Jednak u Nich samkuje mi najbardziej.

 

Tak, są. Wiem, że są w Szczecinie i w Sopocie, nie wiem jak inne miasta. Jeśli chodzi o jedzenie typu fast to oczywiście mi najbardziej smakowało w mojej knajpie, ale nie licząc tego to od dziecka kocham McDonald'sa (MagdoLand :mrgreen::pirate: ). Ostatnio też przekonuję się do kurczaków z KFC. Natomiast SubWay jest u nas dopiero od kilku miesięcy i przyznam że smakuje mi tam tylko jeden typ kanapki (szynka+boczek+sos czosnkowy+ogórki i cebulka), natomiast rzadko tam jem, bo wg mnie ceny mają cholernie drogie (!) a jedzenie mnie nie zachwyca.

 

Widzę że rozmawiacie o adopcji zwierząt... Od kilku dni namawiam mojego chłopaka na adopcję niewidomego 5 letniego chłopca- kotka. Taki mały, czarny biedaczek :cry: Chłopak by chciał, ale boi się że się zasyfimy w tak małym mieszkaniu z dwoma kotami i że nasza syjamka go nie zaakceptuje- a on niewidomy się nie obroni. No i ogólnie czy bo ogarnął mieszkanie itd... Zastanawiamy się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balbina^^, ojej chetnie bym wziela wlasnie takiego kotka:( To moje marzenie miec koteczka.I to wlasnie takiego bidulke.Tym bardziej zasluguje na bezpieczenstwo,milosc i pomoc.W nowym mieszkaniu nie moge miec zwierzat(gnoje) tacy sa wygodni,a przeciez co kot moze zniszczyc.Nic.Nawet jak sie Landlord zgodzi na kotka to co ja z nim zrobie jak bedziemy wyjezdzac.Wyjezdzamy 2 razy w roku.Poza tym mam swoja 8 letnia koteczke w pl na dzialce i czlabym,ze ja zdradzam,zastepuje innym kotkiem:(Sumienie nie pozwala..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, przepiekny.Dla mnie tez jedyna radoscia sa zwierzeta.Kiedys w Pl przez lata moja kotka codziennie razem ze mna kladla sie spac.Czekala,az lozko posciele.I poki nie polozylam sie ona wciaz czekala.Razem ze mna wskakiwala do lozka,kladla sie obok mojej twarzy,aby czuc moj oddech i zasypiala.W rytm jej mruczenia zasypialam i Ja,bez zadnych problemow.Byla calym lekarstwem na zlo.To cudowne wspomnienia,az sie poryczalam:( Czyz nie ma nic piekniejszego a nizeli przyjazn czlowieka ze zwierzeciem?Dla mnie nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balbina^^, mój nie bardzo był chętny na królika, ale jak zobaczył moją radość na twarzy to pojechał dzisiaj ja wstaję a tu śliczny piękny króliczek :D

http://yfrog.com/c9img1417yj moje cudo :)

no i po ptokach :mrgreen: jak juz pisalam na ircu: sliczny zebyy.gif

7 tyg to nie tak malo ale teoretycznie jeszcze tydzien powinien byl zostac z mama

obserwuj dobrze maluszka i karm odpowiednio

nie wiem czy korzystalas w przeszlosci z roznych informacyjnych stron/for nt krolikow ale jesli nie to osobiscie polecam bardzo

samemu czesto latwo cos pominac a spolecznosc krolikomaniakow czuwa nieprzerwanie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałam kiedyś królika miniaturkę, ale umarł - chyba z przejedzenia :?

Miał być miniaturka a moja babcia tak go karmiła że ledwo się w klatce mieścił.

Ogólnie króliki są spoko, tylko mój bobki robił po całym mieszkaniu i śmierdziało :hide: Poza tym chyba byłam za mała na taki obowiązek bo w końcu znudziło mi się karmienie go i w końcu moja babcia się wzięła za tego króliczka no i tak się spasł aż umarł. No cóż, nikt nie przewidział że mogę być za mała na takie rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, Cypr jest przepiękny, byłam 2 lata temu, ojjjj ale Ci fajnie!!! Lecisz na stronę grecką czy turecką? Ja pobyt miałam na greckiej, po tureckiej stronie byłam tylko kilka godzin. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było biuro podróży......i wycieczka zakupiona, 4 września, z Łodzi wylatuję z M na Cypr :mrgreen:

Zostawiam nerwicę w Polsce na lotnisku, niech zdycha tutaj :mrgreen:

 

Linka, i to jest właściwe podejście do życia. Nerwicę zostaw w Polsce koniecznie, bo Ty jedziesz wypoczywać i zapomnieć o szarej rzeczywistości. Ciesz się, że masz okazję wyjechać. A tak na wszelki wypadek może zabezpiecz się przynajmniej w bellergot ...zawsze będzie raźniej ze świadomością, że w razie czego... tfu, tfu....sorry, nic się nie stanie.

Pozdrawiam i zapewniam, że podjęłaś właściwą decyzję.

 

Mój dzisiejszy dzień.... Źle spałam w nocy. Nie wiem dlaczego. Wciąż się budziłam i miałam wrażenie, że śpię w jakimś półśnie (nie wiem jak to określić). Potem praca, która zleciała momentalnie i powrót do domu. I o mało nie zasnęłam w fotelu. Na szczęście w porę zrobiłam sobie kawę. A teraz sobie siedzę i przeglądam forum.

Życzę wszystkim spokojnego wieczorku i spokojnej, przespanej nocy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nika_44, spanie w polsnie ,wiem co to znaczy:)Choc dla mnie lepiej spac i tak,ale naturalnie:)Jestem wciaz w stresie.Jak slysze glos mojej matki niedobrze mi sie robi i serce zaczyna mocniej walic.Niewiem jak dam rade jeszcze niecale 3 tyg wytrzymac tutaj z Nia pod jednym dachem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choc dla mnie lepiej spac i tak,ale naturalnie:)Jestem wciaz w stresie.Jak slysze glos mojej matki niedobrze mi sie robi i serce zaczyna mocniej walic.Niewiem jak dam rade jeszcze niecale 3 tyg wytrzymac tutaj z Nia pod jednym dachem.

 

PhilosophyOfLife, może właśnie na tym polega Twój problem, że przy matce jesteś wciąż zestresowana i nie czujesz się bezpiecznie. Wytrzymaj jakoś te 3 tygodnie, a być może na swoim będziesz spała jak baranek.

Jeśli o mnie chodzi to jestem śpiochem i nie potrafię sobie wyobrazić nieprzespanych nocy. Ale to musi być okropne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×