Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

moim wczorajszym kryzysem wybiłam się kompletnie z rytmu.

plany wyjazdowe na dziś wzięły w łeb, nie mam siły się zebrać.

dlaczego ja się jednym zdaniem potrafię tak przejąć, że nagle wszystko traci sens i robi się tragiczne?

sama się nakręcam, a potem trudno mi wrócić do pionu.

kiedy ja się wreszcie nauczę panować nad sobą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Korbusiu, nauczysz się, wazne,że sobie uświadomiłaśswój proble, to boli, dlatego masz doła. Jesteś ambitna, wiem to.Nie wspomnę o inteligencji Twej, a o urodzie nie będę dyskutowała...bo jak bym była facetem.......to ja pierd......ę ;-) widziałam fotki laseczko!

Jak masz wolne w poniedziałek to jeśli chcesz się spotkać ze mną i jeszcze z dwoma laskami z tego forum to zapraszam. To jakieś 35 km, jeśli jesteś z Katowic. Pocieszymy się wzajemnie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, dzięki Kochanie :* bardzo chętnie bym się z Wami spotkała, ale nie mam wolnego w poniedziałek :(

mnie się czasem wydaje, że te dobre rzeczy we mnie to tylko taka przykrywka, ciągle się boję, że jak ludzie odkryją jaka jestem naprawdę, to uciekną.

jestem zła na siebie, że uległam emocjom. obwiniam się, że nie pojechałam w góry, miałam tam jechać odpocząć.

nie umiem pozbyć się wiecznego niezadowolenia z siebie.

a do tego mam ochotę zamordować małego pyskatego psa, który szczeka jak najęty pod moim oknem :evil:

 

mam nadzieję, że spotykacie się raz na jakiś czas, to może będę się mogła innym razem przyłączyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kur

nienawidze ludzi,nienawidzę...dlaczego oni są lepsi...dlaczego nie umiem wciąż nauczyć się być jak inni?ja tez chce kur.. żyć normalnie

 

[Dodane po edycji:]

 

kur

nienawidze ludzi,nienawidzę...dlaczego oni są lepsi...dlaczego nie umiem wciąż nauczyć się być jak inni?ja tez chce kur.. żyć normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, no, mi tez sie tak wydaje,ze zła jestem w srodku, ze nie jestem dobrym czlowiekiem. Zabijam słowem.

Czasem myślę,że tylko biorę, a nic nie dajęod siebie. A jak daję ...to jestem zła. I nie wiem z czego to wynika. Muszę to poruszyc na terapii. Odnoszę takie wrazenie,że cale życie brałam, dlatego teraz jest zła,że taka byłam, a po drugie,że to dawanie wywołuje u mnie złość. Nie rozumiem tego mechanizmu u siebie.

Napewno będzie okazja ,żeby sie jeszcze spotkać Korbusiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś ambitna, wiem to.Nie wspomnę o inteligencji Twej, a o urodzie nie będę dyskutowała...bo jak bym była facetem.......to ja pierd......ę ;-) widziałam fotki laseczko!

 

Ech, te babskie mizianki ;) A teraz proszę o jakiś komplement dla siebie, NATYCHMIAST :evil:;)

Bo zaspamuję forum!!!!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, no, mi tez sie tak wydaje,ze zła jestem w srodku, ze nie jestem dobrym czlowiekiem. Zabijam słowem.

Czasem myślę,że tylko biorę, a nic nie dajęod siebie. A jak daję ...to jestem zła. I nie wiem z czego to wynika. Muszę to poruszyc na terapii. Odnoszę takie wrazenie,że cale życie brałam, dlatego teraz jest zła,że taka byłam, a po drugie,że to dawanie wywołuje u mnie złość. Nie rozumiem tego mechanizmu u siebie.

Napewno będzie okazja ,żeby sie jeszcze spotkać Korbusiu.

 

ja mam odwrotnie. ciężko mi uwierzyć, że zasługuję na to, by mi dawano. kiedy otrzymuje coś dobrego od losu/od kogoś - mam wrażenie, że to przez przypadek. ja chyba nie umiem już ani brać ani dawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mily poranek i poludnie spèdzone w towarzystwie dzieci Uchodzcow z Afganistanu-muszè Wam powiedziec, ze Czerwony Krzyz dziala tutaj bez zarzutu;akcja "Stop rasizmowi" zostala przygotowana profesjonalnie:afganistanskie dzieci,ktore calkiem niedawno przylecialy do Belgii i dzieci belgijskie,swietnie siè dogadywaly..mimo,ze wièkszosc z nich nie zna angielskiego o niderlandzkim nie wspomnè :lol:

Od 8 rano stalam nad wielkà deskà do walkowania ciasta-wraz z kobietami z Belgii,Czeczeni;Ukrainy robilysmy pierogi z ziemniakami,kozim serem i kolendrà... i rowniez ryz z baraninà rodzynkami i tartà marchewkà.Smiechu co niemiara,zadnych podzialow,rozmow o religii, polityce..tylko o dzieciach,kulturze i takim codziennym zyciu,o ksiàzkach,telewizji,babskich sprawach :D Malzon szalal po boisku z chlopcami takimi w wieku,10,11 lat-dostal pilkà w oko i ma limo troszkè :lol:

Ach-mowiè wam cos niesamowitego takie akcje,dobrze czujè siè w takiej roli.Za tydzien znowu jedziemy tym razem do innego miasta i bèdç dzieci z Iraku wraz z mamami :105:

 

Nawet byl dostèp do internetu-wszystko pod wielkà plandekà w razie deszczu..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, tak,tylko jak wrocilismy do domu,to uderzyla mnie pusta w nim panujàca-corka w Pplsce a ja tutaaj..odezwaly siè wyrzuty sumienia :? Chyba jakiegos drinka sobie zapodam :roll: jeszce dwa tygodnie i moje dziecko przylatuje..ta mysl trzyma mnie w pionie.Boze jak ja tèskniè!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja od ósmej rano (z małą przerwą - wypad na bazarek po wiśnie do koktajlu) walczę z mamą przy malowaniu mieszkania. super odprężające i wyciszające zajęcie:) a wieczorem jak się uporamy, koncert w ramach festiwalu jazzowego na starówce;) taki miły weekend:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzątałam mieszkanie- w samej bieliźnie a i tak nie dawałam rady :roll: zachmurzyło się - mam nadzieję ,że będzie z tego jakaś burza bo zaraz się wścieknę :evil:

 

wovacuum, Ty to złota babka jesteś o ogromnym serduchu :D

 

[Dodane po edycji:]

 

jesssst słyszę pierwsze grzmoty :twisted: dawać ulewę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie,ze ktos z Was przeczytal moj nurtujacy wpis z 6 lipca:) Nie ma jak to egocentryzm.Dzieki z gory;/

 

[Dodane po edycji:]

 

Nie z 6 lipca,a 9.Pomylka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

isabella_28, przeslij linka-ja nie bywam codziennie na forum anawet jesli to wpadam na chwilkè ;) wiem tylko ,ze wyjechalas na urlop i ciach-zniknelas-nawet pytalam o ciebie gdzie siè podziewasz??

tak wièc moja droga -slij linka i juz czytamy.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iza- a gdzie ten wpis? Daj linka, chętnie przeczytam. Coś się stało? Wybacz, akurat w tym czasie mnie nie było na forum, nie miałam internetu. A tak w ogóle to miło Cię widzieć znowu, jak było na wyjezdzie?

 

Wova- Ty jesteś złoty człowiek, co tu dużo pisać... Niech milczenie okaże szacunek :smile::uklon:

 

Powiem Wam, że chodzę tak podniecona od kilku dni że nie jem i nie śpię. Rozjaśniło się u mnie. Siedzę teraz, uczę się programów obsługujących Allegro i czytam poradnik 'Jak zostać super sprzedawcą'. W najbliższym czasie mam zamiar zostać rekinem biznesu :twisted:;)

Dlatego tak się zastanawiam czy jechać dziś nad morze czy nie... Z jednej strony przyda mi się wyluzowanie, ale z drugiej jestem napięta jak struna, więc nie będę w stanie myśleć o czymś innym niż tylko strategia i $ :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, napisz do "Wujka" tam u nas :mrgreen: -on zna chyba wszystkie pozycje ksiàzkowe dotyczàce sprzedazy..

Olej dzisiaj morze-zakop siè w ksiàzki i obmyslaj strategiè-jak juz cos wymyslisz-wtedy jedz nad morze i naladuj baterie do walki :D:yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wova- ja już mam wszystko wymyślone :mrgreen: Ale jestem moją strategią tak podniecona że aż płonę :twisted: hehe Teraz tylko studiuję podręczniki. Wiesz, mnie od Wujka różni to, że on najpierw czyta a potem robi. A ja odwrotnie- najpierw robię, a potem czytam. Mam na temat handlu wiedzę praktyczną, teraz tylko zapoznaję się z najnowszymi zasadami i z programami które pomogą mi w zapanowaniu nad moim imperium. Małymi kroczkami, co nagle to po diable.

A morze... hmmm oj kusi, kusi :roll::mrgreen: Może pojadę, usiądę pod molo z kapeluszem i pozbieram trochę kasy na moją inicjatywę :mrgreen::lol:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok! Napisze Wam juz sama:)

Oczywiscie na urlopie czyli w Pl ,Karpaczu i Czechach poprostu bylo cudownie i strasznie tesknie do tamtych chwil.I oczywiscie straszna tesknota za krajem,ale nie w tym sek.

Bylam u psychiatry.Niestety zle trafilam bo okazalo sie,ze ten lekarz ma zla opinie i sam wygladal jakby potrzebowal pomocy specalisty.Zalatwilam sobie pramolan.Chcial mi wcisnac Miozarine(niewiem czy dobrze pisze).Nie wykupilam,balam se skutkow ubocznych bo zle reaguje na antydepresanty.

Jako,ze nie dal mi lekow ,ktore chcialam moj M, poprosil o zalatwienie lekow od lekarza pierwszego kontaktu swoja Mame.Nie musi placic za wizyte wkoncu.Powiedzala niby,ze OK zalatwi.Jednak moja Ciotka ja wyprzedzila.Juz nie potrzebowalam pomocy.

Wybralismy sie na imieniny do M.ojca.Nagle spytal sie mnie czy sobie leki zalatwilam.Ja potwierdzilam niczego nie podejrzewajac.Krecil cos nosem.No i pozniej cos go sieklo i zaczal mnie wypytywac co mi takigo jest,ze takie silne leki potzrebuje.Orzeklam,ze mam nerwice lekowa,nerwice natrectw i inne zabureznia z tym zwiazane.Zaczal kpic,ze on nie rozumie jak mozna wogole chorowac na takie schorzenia.Ironicznie probowal mi wmowic,ze nie potrzebuja ich,ze sa trujace i wogole koniec swiata.Zaczela sie wymiana zdan.Moj M.reagowal ,aal jak nazbyt spokojnie(o co mam do Niego pretensje),,Ojczulek'' zaczal sie wtracac w moje prywatne zycie,wszedl z butami w moje najczulsze miejsce.Jakis obcy chlop.Przeciez mam 28 lat i to moja osobista sprawa.Bardzo mnie to zabolalo,robilo sie przykro.Zrobil ze mnie domniemana cpunke ,narkomanke.I co najlepsze....spytal sie jaki mam nick na forum psychologicznym!Nie mam pojecia co on robil,niewiem na jakie forum wlazil.

Czy masz nick Iza28?Ja odparlam,ze nie Pana sprawa!

Zaczal mnie sledzic,szpiegowac.Jakis obcy facet ponizyl mnie poprostu.

Orzekl,ze sami sobie wmawiamy .Moj M.stwierdzil,ze facet nawet nie wierzy w alergie!!To sa kpiny.Mojemu chlopakowi wmawial jak byl mlodszy,ze nie ma alergi,ze to wymysly.Jak to pisze rece mi drza ze zlosci.

Znam goscia 5 lat.Wiem,ze sa wscibscy z Zona,ale nigdy nie posuneli sie do tego stopnia.Powinni zajac sie synem mlodszym,ktory ciale stwarza klopoty,ma wypadki samochodowe,ale to przeciez synus kochany.Nie moga nadnim zapanowac i traktuja 23-letniego chlopa jak male dziecko.Jestem w ich domu to czuje sie w jakiejs sekcie.Niewiem co ma myslec o nich.Napewno nie spotkam sie juz z Ojcem M.O Swietach w ich domu moga zapomniec.I przez to wlasnie sie nienawidzi tesciow.Ja dlugo w sobie zlosc gromadze i jestem pamietliwa.Zmienilam zdanie o Nim diametrycznie.Stwarzal pozory przez caly czas takiej przykladnej osoby,az za bardzo.

Moje emocje do tej pory siegaja zenitu.Mysle,z moj M.jest dla Nich za bardzo poblazliwy.Wkurza mnie to!

Jacy ludzie sa wstretni i schematyczni.Jesli bedzie okazja i Pan P.zachoruje(ni zycze nikomu),ale wiem co wtedy powiem-Wymysla Pan sobie chorobe,to czysty wymysl!

Panie P.jak Pan to czyta to prosze czytac ze zrozumieniem i doksztalcic sie w sprawie tematyki forum;/

 

Co o tym myslicie?

 

[Dodane po edycji:]

 

Odskakujac od mojego problemu.Fajne sobie buty kupilam?

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180481374533&ssPageName=ADME:B:EOIBSA:GB:1123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×