Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Magdaa, kujawsko pomorskie :)

Ja sie dobijam na NFZ i oddzial. Jak to nie wypali to dopiero bede szukac prywaciazy poza moim miastem ;) Ale zapamietam, ze w Szczecinie tak tanio, hy hy. Choc to troche dziwne, ze w cenie 100zl jest ciezkie dlutowanie i anestezjolog.

 

Makaroni ugotowany, naczynia pozmywane, grzeje pomidorowa... mmmm... Zanosi sie na burze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, ale jak mam to rozchodzić? gdzie? z kim? za co? dlaczego? po co? :mrgreen:

 

ech, też brałam xanax codziennie przez czas jakiś i od dwóch dni nie biorę i nie widzę żadnej różnicy! albo ze mną już tak źle, albo nie wiem.... poza sennością i zmęczeniem nie odczuwam nic, oczywiście poza wszechobecnym smutem i rozdrażnieniem potwornym, którego nie mam nawet siły wyartykułować. powiem krótko, nie widzę swojego dalszego leczenia, a raczej jego sensu, po prostu nie widzę siebie dalej. ot i wszystko.....

 

gdyby nie pieprzone leki to by człowiek schlał się porządnie, a tu doopa!!!!!!

jjeeeesssssuuuu ale mam dość tego stanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huh, ja sobie właśnie urządziłem sesję joggingu.... Zmachałem się porządnie, słoneczko zobaczyłem, i tego mi właśnie było potrzeba! Pierwsza sesja w sezonie, postaram się tak robić ze trzy razy w tygodniu.

Lepiej się poczułem, minęła mi "śniętość", przynajmniej na razie... Jest git. Zajmę się zaraz nauką, i będzie jeszcze większy git!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esprit- Twój mały model już w domu, prawda? I jak jest, wysypiasz się? :smile: Ucałuj Go ode mnie :* Cmok cmok :D

 

Byłam w sklepie i zrobiłam zakupy (wyczyn z obecną energią :pirate: ). Mam zamiar zrobić spaghetti... Udało mi się już zdobyć większość notatek na sesję, to teraz tylko się ich nauczyć :hide: Zwiększyłam dawkę SSRI i znowu mnie usypia... :zzz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straciłem cały dzień na skręcanie mebli w jednym z biur.

Na końcu doszedłem do wniosku, że lepiej byłoby jednak wydać te dodatkowe 100 PLN.

Później byłem na zakupach, kupiłem kilka dodatkowych koszul i spodni oraz prowiant na następne 3 dni.

Wróciłem do domu, zrobiłem elegancką "carbonera" z pieczarkami oraz boczkiem

 

Obecnie pije drugie piwo.

Dopije jeszcze dwa i pewnie pójdę spać ;)

 

Mmmm, cóż za niesamowity dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje Słońce zgasło.

Kocham je wszystkie bardziej niż kogokolwiek.Widelec uśmierzy ból?

 

Nic sobie nie rób! Myślisz, że jak się pokaleczysz to to coś zmieni? Cofnie czas? Nie.

Jest Adam teraz z Tobą? To Jego kochasz bardziej niż kogokolwiek. On na pewno nie chce abyś się kaleczyła. Wiem, że to boli, ale masz jeszcze inne szczurki :-| Myślisz, że one chcą abyś sobie robiła krzywdę? To coś zmieni? Nic to nie zmieni.

Dostałaś już benzo? Weż sobie jedną na uspokojenie.

 

[Dodane po edycji:]

 

A mnie znowu mój ulubiony serial poschizował zamiast odprężyć... Tylko o hiv w 'Na Wspólnej' :-|

 

Ale mnie głowa napie.... :evil::-|

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, no i byla matka w klinice stomatologii z tymi moimi rzeczami i jej wycenili zabieg na:

400zl od zeba + 2000zl za anestezjologa :!:

Czyli 400zl x 4 + 2000zl = 1600zl + 2000zl = 3600zl

Usuwaja wszystkie na raz.

Nie sadze wiec, ze w ogolnym u Ciebie sie placi 100zl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, no i byla matka w klinice stomatologii z tymi moimi rzeczami i jej wycenili zabieg na:

400zl od zeba + 2000zl za anestezjologa :!:

Czyli 400zl x 4 + 2000zl = 1600zl + 2000zl = 3600zl

Usuwaja wszystkie na raz.

Nie sadze wiec, ze w ogolnym u Ciebie sie placi 100zl :P

 

 

Ile za narkozę?! 2tys ?! :shock::shock::shock:

Tu masz cennik, zobacz ''Usunięcie zęba w znieczuleniu ogólnym'':

http://www.medicus.szczecin.pl/cenniki?s=1&nazwa=CHIRURGIA+STOMATOLOGICZNA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa,

Extrakcja zęba "mądrości" w znieczuleniu miejscowym 143 zł

 

Usuniecie zwyklego zeba w narkozie moze sobie kosztowac te 100zl (choc sadze, ze pomylili sie o jedno zero). Mnie czeka extrakcja i to powazna oraz ostrozna, dlatego ta gorna granica cenowa jest. Poza tym, wiesz... Po narkozie powinno sie zostac w szpitalu przynajmniej pol doby na obserwacji. Bo to narkoza plytka. Jakby to byla intubacyjna, to sie zostaje dobe do 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie mogli się pomylić w cenniku. Jest wyrażnie napisane że w znieczuleniu ogólnym.

Ja się dowiadywałam o narkozę bo mój luby chciał narkozę bo ma tą jeszcze jedną 8 do wycięcia i kilka zębów do zrobienia, i chciał za jednym zamachem, to powiedzieli że do każdego zabiegu jak ktoś chce dodatkowo narkozę na własne życzenie to jak się robi do 10 zębów to ona kosztuje 150zł, a jak powyżej 10 zębów to 300zł. Moja siostra np teraz idzie prywatnie na usunięcie migdałków bo na NFZ są straszne kolejki, też będzie leżeć dwa dni w klinice i wątpię (a raczej wiem na pewno), że moi rodzice nie dali by za to 2tys zł- za samą narkozę.

Chyba chcą Cię przyciąć na kasę :? Jak narkoza może 2tys kosztować :?

 

Widzę, że w necie piszą że cena narkozy to od 400 do 900zł... Kurde, to ja nie wiem już czy u nas tak tanio czy u Was tak drogo :? No ale nie 2 tys na pewno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, nie tylko narkoza ale i anestezjolog, ktory nie jest zatrudniony w tej klinice. Musisz wiec go dodatkowo oplacic. Jak klinika ma anestezjologa na miejscu, to jest zupelnie inaczej ;) A moje miasto JEST miastem drogim. Dajmy np aparaty... Staly kosztuje okolo 3000zl na dol LUB gore. Ruchomy 700zl. Przy czym w innym regionie kraju ludzie placa 400 czy 500zl za ruchomy i 2100 za staly.

My tez nie zaplacimy tyle za zabieg. Jeszcze nas nie pogrzalo, wiec wiesz... Probuje sie dostac na oddzial w szpitalu chirurgi szczekowej w Toruniu. Warunek co do zebow spelniam - sa niewyrzniete :P

 

Mam cala pake wafelkow dla siebie. Dlaczego? Bo nie moge nic orzechowego (alergia), a matka kupila orzechowe i czekoladowe. Wiec oni zajadaja sie tymi drugimi, a cala wieeeeelka paka czekoladowych sobie zgarnelam ja, hahahaha!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie pisałam ale cholera moja przyjaciółka już śpi a ja nie mam serca jej budzić a właśnie się dowiedziałam albo odkryłam że moja mama ma profil na portalu randkowym jakieś sympatia.pl

 

To jest normalne? Ja czuje się tak dziwne i nie wiem co o tym myśleć bo chcę żeby ona była szczęśliwa, ale nie wyobrażam sobie zeby jakiś obcy mężczyzna miał wejść do mojego życia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iryss, osobiscie uwazam, ze moja matka powinna sobie znalezc faceta. Jest po 50, samotna, ma zostac sama na starosc? NIE! Niech sie starzeje z kims, kto bedzie ja kochal! Ale nie w relacji matka - dziecko tylko kobieta - mezczyzna. Zreszta ja tez chcialabym miec "ojca"... Jestem dorosla i w ogole, ale nigdy takiego ojca z prawdziwego zdarzenia nie mialam i to mnie jednak boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie pisałam ale cholera moja przyjaciółka już śpi a ja nie mam serca jej budzić a właśnie się dowiedziałam albo odkryłam że moja mama ma profil na portalu randkowym jakieś sympatia.pl

 

To jest normalne? Ja czuje się tak dziwne i nie wiem co o tym myśleć bo chcę żeby ona była szczęśliwa, ale nie wyobrażam sobie zeby jakiś obcy mężczyzna miał wejść do mojego życia...

 

tak się zaczęło w przypadku mojej matki... sympatia... gumtree... i inne... później gg, skype, smsy...

i zostawiła nas... dla typa w moim wieku... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam ochote wyj...wszystko i wszystkich (za wyjątkiem małża i dziecia)w kosmos :roll:

Od rana okropny nastrój. Jestem przygnębiona, zawiedziona, wkur*iona, chciałabym jeb*ąć wszystko w cholerę.

Zle mi. Chce wracać do swojego domu, do swojego norowatego pokoju i tm zgnić :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie pisałam ale cholera moja przyjaciółka już śpi a ja nie mam serca jej budzić a właśnie się dowiedziałam albo odkryłam że moja mama ma profil na portalu randkowym jakieś sympatia.pl

 

To jest normalne? Ja czuje się tak dziwne i nie wiem co o tym myśleć bo chcę żeby ona była szczęśliwa, ale nie wyobrażam sobie zeby jakiś obcy mężczyzna miał wejść do mojego życia...

 

tak się zaczęło w przypadku mojej matki... sympatia... gumtree... i inne... później gg, skype, smsy...

i zostawiła nas... dla typa w moim wieku... :-|

 

Dziękuję za odpowiedź!

 

Ona mnie nie zostawi chodzi mi raczej o to, że boje się, że ktoś ją zrani i nie wiem czy umiałabym zaakceptować kogoś obcego...Ja chcę żeby moja mama była szczęśliwa i nie jestem egoistką nie chcę żeby ona była sama ale boje się togo co może się stać gdy ona już kogoś będzie miała. Moja mama jest atrakcyjna, szalona, ma dopiero 37lat i całe życie przed nią ale nie mogę wyobrazić sobie żadnego faceta z nią być może dla tego, że mój ojciec zostawił ja jak byłam mała a ona zawsze była sama kiedyś ktoś się jej oświadczył ale odrzuciła to bo on był z Włoszech i nie chciała nam komplikować życia...Po prostu się boję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×