Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

mam atak paniki, duszno mi , zaraz wszystko odwołam..

 

[Dodane po edycji:]

 

nie dam rady, cholera :(

 

[Dodane po edycji:]

 

odwołałam ;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Kochani..przetłumaczcie mi że powinnam iść do pscyhiatry...

Cały czas mysle ze ja sobie z tym poradze sama ...ale

 

Mam uczucie chwiania sie, jakbym płyneła

dusznosci

lęki

pod wpływem stresu jestem cała mokra

bóle głowy

czasem mdłosci

miałam mrowienie twarzy ( mineło)

i pare innych objawów

 

Boje sie isc do pschiatry bo :

boje sie leków.

Skutków ubocznych po nich

uzaleznienia

 

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boje sie isc do pschiatry bo :

boje sie leków.

Skutków ubocznych po nich

uzaleznienia

 

:(

 

Idz do psychiatry po diagnozę. Leki Ci lekarz zaproponuje ale nie musisz ich przyjąć. I z diagnozą idz na psychoterapię - np na NFZ jeśli jesteś ubezpieczona. A skutki uboczne to nawet po bigosie możesz mieć- np rozwolnienie. Natomiast jeśli chodzi o uzależnienie to po to je się leki tak jak lekarz każe a nie na własną rękę aby się nie uzależnić.

 

Dominika- aż tak żle? Co się dzieje? :(

 

A ja chwilę posiedziałam z chłopakiem a teraz zostałam sama i dalej sprzątam, masakra. Teraz robię Królestwo mojego kota- łazienkę, a to jest hardcore bo mój kocur jest gorszym bałaganiarzem ode mnie :? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obudziły się, no cholerne mendy się obudziły! by je tak *%^@^%@*$* :evil:

(w sensie, że osy, pszczoły itp )

zaczyna się znienawidzony przeze mnie okres, będzie ciężko z domu wyjśc :roll: czas ruszyć z pramolanem

 

 

U mnie lekki atak przed wizyta w pzu ale nie miałam czasu go przeżywać bo na autobus pędziłam ;)

 

 

Coż może być z tą nauką języków i nerwicą bo ja studiowałam angielski, uczyłam się francuskiego, ukraińskiego...

Może to jakoś zależne?

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, zacznij chodzic na basen.zacznij od czegos..czlowieku..jest wiosna,jest pièknie :D albo leki zmien albo lekarza.

 

myslales o leczeniu szpitalnym??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominika- otępienie itd to typowe dla nerwicy. Na pewno nie dasz rady jutro tego zaliczyć? Wypił melisę i spróbuj się zrelaksować. Ja też się tak żle ostatnio czułam - w sobotę. Otępienie, ból głowy i panika. Ech :?

 

 

Padaaam :o Największa część sprzątania na szczęście już za mną. Mam ochotę zatłuc tego kota czasami - specjalnie jej kupiłam kuwetę zakrytą żeby piasku nie wysypywała a i tak piasek fruwa po całej łazience :?

 

Dalsza część sprzątania potem, teraz czas obiad wstawić- dziś krewetki w panierce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominika- otępienie itd to typowe dla nerwicy. Na pewno nie dasz rady jutro tego zaliczyć? Wypił melisę i spróbuj się zrelaksować. Ja też się tak żle ostatnio czułam - w sobotę. Otępienie, ból głowy i panika. Ech :?

 

 

Padaaam :o Największa część sprzątania na szczęście już za mną. Mam ochotę zatłuc tego kota czasami - specjalnie jej kupiłam kuwetę zakrytą żeby piasku nie wysypywała a i tak piasek fruwa po całej łazience :?

 

Dalsza część sprzątania potem, teraz czas obiad wstawić- dziś krewetki w panierce.

 

 

Może powinnaś jej kupić inny piasek....np DLA KOTÓW BARDZO WYBREDNYCH :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2Face- tzn jaki? Podaj konkretnie markę czy coś ;) Temu kotu nic nie pasuje. Ale piasek akurat lubi- grzebie w nim pół dnia i rozsypuje nawet z tej zakrytej kuwety. Cholerny można dostać. Natomiast z żarciem mam większy problem- je tylko KiteKat'a albo Whiskasa, a np Royala (zdrowsze dla niej) nie tknie bo nie smaczne. A dać jej np Goermet'a to potem dwa tygodnie nic do pyska nie wezmie bo już drogiego posmakowała i wtedy Whiskasy i kurczaki gotowane są fuj. I chodzi i jęczy dwa tygodnie aż pada z wycieńczenia i wtedy je na siłę tego KiteKata z grymasem na pysku :? Co za kot, gorzej niż z dzieckiem się z nią mam...

 

[Dodane po edycji:]

 

p.s. Piasek ma silikonowy. A kuweta cała zakryta :?

 

Linka- zazdroszczę cierpliwości do tych puzzli! Ja byłam mocna 'w te klocki' za małolata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominika- dasz radę, trzymam kciuki za Ciebie. A jak nie dasz rady to będzie okazja aby to poprawić, świat się nie skończy :smile:

 

2Face- to być może chodziło o ten silikonowy ;) Ja już przez wszystko przechodziłam- silikonowe, drzewne itd I z piaskiem nie ma problemu, tylko problem jest z nadmiernym bałaganieniem w swoim Królestwie.

Ale cóż... sama ją tak wychowałam na Lorda. I teraz ona tu próbuje rządzić.

 

I stara prawda ale prawda:

Leży kot na fotelu i nagle jego pan go zgania i sam się rozsiada na owym fotelu.

Co myśli pan?

-Nie dość że go karmię to jeszcze mi mój fotel zajmuje!

Co myśli kot?

-Nie dość że pozwalam mu mieszkać w moim domu to jeszcze mi mój fotel zajmuje! :evil:

 

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam dzisiaj nudy na barze......zaraz usnę....a tu jeszcze tyle godzin do końca...

Przynajmniej pozbyłem się mojego natrętnego żucia rurek....potrafiłem zmielić koło 30 za noc :D

Aż po pewnej imprezie zobaczyłem swoje zdjęcia...i na każdej byłem z rurką w USTACH. Okropnie to wyglądało...i powiedziałem BASTA :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masakra była z tymi rurkami....z nerwów tak je mieliłem. Inna sprawa że od roku nie palę papierosów. W ogóle dziwię się że odkąd zaczeła się moja przygoda z psychologami, psychiatrami, i psychoterapeutami nie wróciłem z powrotem do nałogu :shock:

 

A co do alkoholu to narazie spożywam go w bardzo minimalnych dawkach w stosunku do sytuacji z przed nerwicy...czuję się jeszcze za mało pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2FACE, to podziwiam z tymi fajkami..ja lubiè palic papierochy i raczej nie zrezygnujè?z powodow osobistych ograniczylam do minimum.ale zastanawiam siè na e-papierosem dosyc powaznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz....wydaję miesięcznie 400 zł na psychoterapeute....gdybym jeszcze palił tyle ile paliłem rok temu to wydawałbym prawie 800 na uspokojenie....

byłbym bankrutem :D

Moja babcia pali e-papierosy...twierdzi że jej pomaga :) ale też nie do końca wiadomo o co chodzi z tym sztucznym dymem.

Dla mnie nie ma opcji pośredniej...albo PALĘ albo nie PALĘ w OGÓLE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2FACE, to podziwiam z tymi fajkami..ja lubiè palic papierochy i raczej nie zrezygnujè?z powodow osobistych ograniczylam do minimum.ale zastanawiam siè na e-papierosem dosyc powaznie.

 

E-papieros różni się od zwykłego 'szluga' tylko tym, że niby nie zawiera substancji smolistych. W co ja nie wierzę ;)

Ale nałóg to nałóg, a papieros to papieros... W sumie co za różnica w jakiej formie? I ten i ten ma nikotynę. A fuj :P

 

2Face- wydając 800zł na 'uspokojenie' chyba spokojnym byś nie był :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym smutnym 2FACE'em :D

 

Dlategi dobrze że nie palę...wolę już wydawać te 400 zł na terapeutę...ZDROWIEJ :) I nie żałuję. Jestem tylko zły na siebie że nie mogę szybciej ogarnąć się ze swoimi problemami....ale podobno jak narzuca się swojej terapii ramy czasowe to jest jeszcze gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×