Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Monika1974,Dzięki mam nadzieję, że tak będzie.

Ale Ja nie chcę, żeby tak było.

agaska, Tiaa, to nie jest kosz tylko porzucenie.

Do Wszystkich

Ja chciałem dać jej odejść, może nawet przez jakiś czas nie rozmawiać z nią, ale nie potrafię.

Wytrzymałem 15 minut bez niej, gdy wiedziałem, że jest na gadu.

Nie ma co się załamywać?!

Ja już dawno jestem załamany, ja się okropnie czuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, jestem taki zagubiony. :((

Nie umiem czegoś postanowić i się tego trzymać, nie wychodzi mi nic.

Chciałbym zasnąć i już nie wstać.

To nierealne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vasques fakt jest taki, że pewni jeszcze pocierpisz trochę, ale czas leczy rany.

Teraz ci się wydaje, ze to jedyna i nie powtarzalna miłość, zobaczysz po czasie, ze jeszcze przed tobą wiele.

Przede wszystkim skup się na leczeniu lęków, buduj swoją samooceną i poczucie własnej wartości bo jak to będziesz miał ok, to świat jest pełen miłości dookoła do wzięcia :)

Może tak musiało być, a ty dzięki temu się o coś doświadczysz, wiem ciężka prawda, ale prawda :)

Scrat zadziwiająco często poruszasz temat ogona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victorek, Tak, zapewne tak musiało być.

Moja samoocena spada na dno, jak mi dziś wysłała zdjęcie swoje, to patrzyłem ale ona jest ładna a ty co ?

Ty jesteś brzydki i nikt Cię nie chce, wiem, że to bardzo źle ale takie mam myśli. :(

Pójdę chyba spać...

Rano chętnie bym się matmy pouczył ale cóż, nie wiem czy będę w stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VasqueS,porzucenie to praktycznie to samo co kosz. Wiesz dokladnie dlaczego Cie porzucila. I nie gadaj z nia przez jakis czas. Kurcze, nawet z neta zrezygnuj. Idz przed siebie, chlopie. Swiat sie nie konczy na 1 dziewczynie... Nawet jak nie bedziesz w stanie sie tej matmy uczyc, to usiadz i sie zmus do tego. Pamietaj, ze jak sie czyms zajmiesz, to nerwica i zle samopoczucie odchodza na bok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VasqueS, a wiesz, ze to Twoje siedzenie po nocy rowniez mocno sie odbija na Twojej nerwicy? Nie powinienes sobie na takie marnowanie cennych godzin snu pozwalac. Organizm (w tym i umysl) najlepiej wypoczywaja miedzy godzina 23 a 5 nad ranem. Ja w Twoim wieku chodzilam spac max o polnocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VasqueS, miales usiasc do matmy? Znow wolisz marudzic o tym jak to wszystko Cie dobija... Jak Ci sie spac nie chce to wez kup sobie melatonine i lykaj tabletke przed snem. A jak to nie pomoze to idz do lekarza niech Ci cos da. MUSISZ sie wysypiac. Inaczej nigdy sie od nerwicy nie uwolnisz. Ja mialam takie fazy, ze spalam 15h na dobe.

 

Wlasnie wstalam. U mnie monsun prawdziwy, z porywistym wiatrem, byl w nocy. Teraz jest pochmurnie, ale nie pada.

Oczy mnie swedza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekać i stękać to każdy głupi potafi, a robić nie ma komu. Zmobilizuj się, wytycz sobie jakiś cel i zrób coś wreszcie bo narzekanie nie pomoże. Pomyśl sobie na przykład, że wszystko robisz dla tej jedynej dziewczyny, albo dla tysiąca innych które pewnie poznasz w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×