Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Mój dzień fajny czytałem książkę udało się około godziny i postanowiłem wrócić do gry przez kompa StarCraft: Broodwar :)

Będzie jakieś ciekawe zajęcie kiedyś pomagała mi ćwiczyć koncentrację bo to jest strategia

Może teraz też pomoże. :)

Posprzątam dom i zarobię na słuchawki wcześniej od mamy! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Ja dopiero wróciłam z zajęć :smile: . Teraz siedzę i kawę piję. Wstałam przed południem i z lekkim lękiem pojechałam do szkoły.Na początku czułam się średniawo ale z każdą minutą coraz lepiej. Miałam się zostać jeszcze na dwóch zajęciach, ale jedne odpadły i wszyscy poszliśmy do domu bo nikomu nie chciało się czekać dwie i pół godziny na te jedne zajęcia.

 

Zaraz zabieram się za robienie obiadu :smile: Gdyby nie to że boli mnie od rana głowa i zęby trochę to sympatyczny dzień, śmiesznie było w szkole i jestem dumna z tego że dałam radę tam jechać, siedzieć na zajęciach (i to ćwiczenia :P ) i całkiem dobrze sie bawić.

 

Także jest okej :smile:

 

Miłego popołudnia!

 

p.s. Dziewczyny kiedy wybieracie się na zakupy wiosenne? Ja już sie doczekać nie mogę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vasques- na razie nie idzie a leży :mrgreen: heh Od poniedziałku zaczynam :smile:

 

A swoją drogą, ostatnio jak pisałam tu z Wami o moich kompleksach to trochę mi się samoocena podniosła jak napisaliście mi że jest dobrze i już mi lżej było, ale dziś mój kolega rozwiał wszelkie wątpliwości :

On- czemu nie byłaś w spa?

Ja- bo mam kompleksy.

On- no co ty, mi sie bardzo podobają twoje grube udka :twisted:

 

 

...

 

haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, :/

Ja się gorzej czuję po takich akcjach, czuję się jak bezwartościowy śmieć.

Współczuję Mistrzowi kaszlu i płaczu!

Wy****ię mu shota że się nie pozbiera ta niemota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :smile: tak siedze i mysle czy cos dzisiaj pisac czy nie i hmm mysle ze skoro już to robię to nie ma nad czym sie zastanawiać ;) Moj dzisiejszy dzien troche nie bardzo taki jak myslałam ze bedzie.Heh wogole ten tydzien był dla mnie dziwny ... niby nie zły ale miałam gorsze samopoczucie.Moze dzisiaj juz w mniejszym stopniu ale nadal je takie mam na dodatek jutro poniedziałek co sie wiąze z porannym lękiem :roll: przed całym tygodniem i oczywiscie wstaniem z łóżka heh.Poza tym nie widziałam sie od tygodnia z moim partnerem i może to śmieszne ale troszke mi jakoś tak dziwnie smutno bo zobaczymy sie dopiero za tydzien.Czyli reasumujac nie bede widziec go całe dwa tygodnie :roll: pozostaje tylko gg. Heh chyba sie napije ciapuczino na poprawę humorku ... :smile:

Miłego dnia wszystkim ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SOLIDARNE W KRYZYSIE, SOLIDARNE W WALCE!!! Lesbijka na prezydenta! Aborcja prawem a nie przestępstwem! Biskupie ródź sobie sam! Co drugie dziecko nie chodzi do przedszkola! Flagi w kolorach tęczy, transparenty, mikrofony, bębny, bębenki i piszczałki - oto manifa 2010 ;)

 

Nie wiem jak u was, w Warszawie przeszedł (nadal przechodzi) marsz, pierwszy raz coś takiego widzę, nastroje bardzo buntowniczo-liberalno-kontestacyjne. Z większością haseł się nie zgadzam, nie dołączyłabym do takiej manifestacji, oprócz przywilejów dla pracujących kobiet które faktycznie często są na gorszej pozycji niż faceci. Feministek nie lubię, a nawet nie rozumiem. Niemniej jednak chyba skoczę pod sejm pstryknąć kilka fotek, może wam zamieszczę cobyście obejrzeli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita, Bardzo ciekawe, ja też się nie zgadzam z tymi poglądami, jestem za równouprawnieniem ale większość feministek krzywdzi mężczyzn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobre, dobre Polakita :P Powaliło mnie zwłaszcza: "Lesbijka na prezydenta!" A co - kobieta heteroseksualna to już nie? :P I gdzie tu równouprawnienie? :P

"Biskupie ródź sobie sam" też robi wrażenie, hi hi. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita, za kilka lat taka manifa nabierze innego znaczenia, jak lesbijki, geje i feministki się uspokoją, bedzie to dopiero marsz równouprawnienia, na który sama bym się wybrała, ale jak widze takie hasła i zero merytoryki to mnie cofa. W Łodzi jest jutro, może rzuce okiem.

 

Początek dnia a dla mnie jakby koniec, nie mogę się skupić na nauce :-| . A tak na marginesie czy ktoś z Was drogie dziewczęta stosował zabieg mikrodermablazji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za kilka lat taka manifa nabierze innego znaczenia, jak lesbijki, geje i feministki się uspokoją, bedzie to dopiero marsz równouprawnienia, na który sama bym się wybrała, ale jak widze takie hasła i zero merytoryki to mnie cofa.

Właśnie mam wrażenie że są osoby które zawsze będą protestować bo tak już mają, a co innego jak się po prostu o coś walczy na co dzień i ma konkretne przekonania i wizje. Tacy też pewnie są. Ja jestem za prawami socjalnymi, za państwem humanitarnym - a nie takim gdzie wygrywa silniejszy, bogatszy, bardziej cwany. Ale też nie za tym żeby państwo dawało każdemu kto poprosi, bo to ludzi rozleniwia. I też myślę że jakaś debata, rozmowa byłaby lepsza niż wykrzykiwanie dziwnych haseł pod tęczowymi flagami... ;)

Inna sprawa że w niedzielę w południe miasto jest puste i tą całą demonstrację oglądali głównie fotoreporterzy, więc demostracja - ale bez widzów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Feministki to owłosione małpy. I mają czelność wypowiadać się w imieniu wszystkich kobiet, a tak sie składa że 90% kobiet sie z nimi nie zgadza. Ja osobiście feministek wręcz nienawidzę.

 

Mój dzień?

Wstałam o 13 :? Wypiłam kawę.. Teraz leżymy z lubym i myślimy co by tu dzisiaj robić... Chcieliśmy nad morze jechać ale już za póżno chyba.

 

Boli mnie głowa bardzo od wczoraj. Was też? Mama mi mówi że ją też boli i że to na zmiany pogody.

 

Miłego dnia :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boli mnie głowa bardzo od wczoraj. Was też? Mama mi mówi że ją też boli i że to na zmiany pogody.

 

Miłego dnia :smile:

 

Mnie też Madzia, i przez to zrąbany dzień mam i nastrój koszmarny, nienawidzę bólu głowy :evil: To faktycznie chyba od zmiany pogody. Ja to bym mogła pogodynką zostać. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donkey- za długo spałam :P Może za tydzień pojadę :smile: W sumie mam lepiej od Ciebie bo bliżej, autem jakieś 40-60 minut sie jedzie ode mnie. A gdzie byłaś? Tam gdzie zawsze? :smile: Bo my planowaliśmy Międzyzdroje. Chcę jechać żeby się przyzwyczaić do podróży, zanim na ten chrzest będę musiała jechać :? :/

 

Paranoja- na mikrodermablazji nigdy nie byłam, aczkolwiek chętnie bym poszła bo ponoć świetne efekty daje. A co, wybierasz się? :smile: Super jest z tego co opiniują moje znajome i z tego co czytam. Rozjaśnia cerę i rozświetla, usuwa pryszcze, wągry i inne syfy. Ponoć nie ma nic skuteczniejszego!

 

Joasia- od dawna Cie boli ta głowa? Mnie już ze trzy tygodnie, z małymi przerwami :?:-| Raz na skroniach, raz z tyłu ... Ech. Okropność !

 

A ja właśnie wykąpałam kota :mrgreen: Kot nie wyraża zbytniego entuzjazmu, ale mi to wyszło na plus, przynajmniej teraz nie wali szambem z kuwety, tylko pachnie wisienkami z Japonii :mrgreen:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No od dawna Madziu, zawsze na zmiany pogody, przede wszystkim, gdy jest wyż, czyli słońce a mroźno i suche powietrze. Gdy pogoda jest łagodna, tzn. wilgotna, chmurki, deszcz/śnieg to nie mam bólu głowy. Często też przed i w czasie miesiączki. A bóle te są migrenowe z aurą i różnymi atrakcjami typu mdłości, zaburzenia równowagi, widzenia, nadwrażliwość na zapachy, dźwięki, światło, zaburzenia koncentracji i pamięci, drętwienia. Najbardziej boli właśnie w okolicach skroni, trochę promieniuje na ucho, oczodół, oko.

To jakiś koszmar, wkrótce wybieram się do neurologa, może on coś zaradzi na te moje migreny :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, To chyba pogoda, ja teżpo południu się przespałem. :)

Joaśka, Zrób badania u neurologa, porozmawiaj, raczej widzisz, że to od pogody więc może coś fizycznie Ci jest, jakiegoś składnika brakuje.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vasques, skierowanie do neurologa już mam, więc faktycznie muszę się teraz tylko jak najszybciej umówić na wizytę, bo już mnie porządnie wkurza ta głowa. :roll: A właśnie oglądałam pogodę długoterminową i ma teraz być sucho i mroźno, wyżowo, masakra :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocca- faktycznie, przepraszam! Myślałam o Tobie a napisałam Paranoja :/ :? Tak, po zabiegu jest zaczerwieniona skóra (dlatego najlepiej zrobić go jak sie ma wolne, np w sobotę) i kilka dni póżniej zaczyna schodzić naskórek ale u jednej będzie to bardziej widoczne a u innej prawie wcale. Można kremem twarz smarować i wtedy nikt nic nie zauważy. A efekt naprawdę jest tego wart! I najlepiej jest zabieg kilka razy powtórzyć dla trwałych efektów. Ja też sie na niego wybieram od jakiegoś czasu, jakoś dotrzeć nie mogę choć kosmetyczkę mam pod domem :P

 

Donkey- aż Ci zazdroszczę :smile: A jak tam na uczelni sobie radzisz?

 

Joasia- mi aż tak te bóle nie doskwierają, na razie nie wybieram się do neurologa. Ale skoro tyle ludzi boli to sobie już przestałam wkręcać różne choroby ;) Mnie najczęściej głowa boli przed wiosną i przed jesienią. Właśnie jak jest deszczyk np w lato to super sie czuję ! Ty także?

 

 

A ja sobie dzisiaj zamówiłam przez internet sztuczne włosy na clipy, mam nadzieję że szybko dojdą. Swoje chcę obciąć, ale w razie czego chcę mieć długie w szufladzie. I tak jednego dnia będę mieć włosy do ramion, a drugiego do pasa :smile: Kobieta zmienną jest...

 

Miłego wieczoru :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×