Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.10.2007 o 15:00, natik napisał:

:D sympatia.pl:)widzielismy sie raz dopiero,ale twierdzi,ze juz kocha nad zycie mnie i moje dziecko,banalne i niemozliwe jak cholera :D nie jest to jednak typ podrywacza,pogadalismy sporo wczesniej przez tel i na gg,nie wiem czy mozna tak kogos poznac...moze troche.

choroby psychicznej nie ma,wie o mojej nerwicy i stwierdzil,ze postara sie ze wszystkich sil bym byla zdrowa,dziwne nie :D

mial troche spieprzone zycie,rozwodzi sie wlasnie rok po rozstaniu,ma synka i bardzo go kocha i w ogole wszystkich kocha a mnie zwlaszcza :D

uzewnetrznilam sie troche no:)nie nabijajcie sie ze mnie,zem taka naiwna,ale jak czlowiek szuka i cos sie pojawia to za kazdym razem mysli,ze to to wlasnie...no i ma nadzieje.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:02 pm ]

normalnie poznali sie we windzie i żyli długo i szczęsliwie,no prawie... :D

Normalnie tak właśnie jest bez prawie...jesteśmy 11 lat po ślubie więc czasem się zdarza i udaje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2007 o 15:00, natik napisał:

:D sympatia.pl:)widzielismy sie raz dopiero,ale twierdzi,ze juz kocha nad zycie mnie i moje dziecko,banalne i niemozliwe jak cholera :D nie jest to jednak typ podrywacza,pogadalismy sporo wczesniej przez tel i na gg,nie wiem czy mozna tak kogos poznac...moze troche.

choroby psychicznej nie ma,wie o mojej nerwicy i stwierdzil,ze postara sie ze wszystkich sil bym byla zdrowa,dziwne nie :D

mial troche spieprzone zycie,rozwodzi sie wlasnie rok po rozstaniu,ma synka i bardzo go kocha i w ogole wszystkich kocha a mnie zwlaszcza :D

uzewnetrznilam sie troche no:)nie nabijajcie sie ze mnie,zem taka naiwna,ale jak czlowiek szuka i cos sie pojawia to za kazdym razem mysli,ze to to wlasnie...no i ma nadzieje.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:02 pm ]

normalnie poznali sie we windzie i żyli długo i szczęsliwie,no prawie... :D

Dokładnie tak jest bez prawie....jesteśmy 11 lat po ślubie i szczęśliwi ale windy nie było :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłam z matką na dużych zakupach, sporo rzeczy kupiłam dla siebie m.in. szczotkę do włosów, pastę do zębów Colgate, mydło Dove, drugie mydło do mycia rąk, dwie maseczki do twarzy, czasopisma, zdrowe batoniki do jedzenia, kilka słodkich bułek, matka kupowała wiele owoców i warzyw a także mięso, szynkę i rybę łososia, dźwigałam ciężkie siatki z zakupami, potem matka kazała mi obrać ziemniaki, no to obrałam te ziemniaki i wyjęłam czyste naczynia ze zmywarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Ja dzisiaj spędziłem dzień załatwiając pewne sprawy. Dzisiaj nie musiałem pojechać pracować. Zresztą i tak różnie pracuje i nei zawsze codziennie.

No a jutro pojadę pociągiem do Skarżyska Kamiennej, z Radomia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×