Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę zatem, byś odkurzyła w wolnym czasie słownik interpunkcyjny i formułowała swoje wypowiedzi bardziej czytelnie.

Proszę, byś nie wyręczał moderatorów.

 

Nieśmiało chciałbym zwrócić uwagę na problem zespołowi moderatorów oraz administratorów forum.

Do kontaktów z nami służą inne kanały komunikacji niż temat "mój dzisiejszy dzień".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Donkey, u mnie wiele się działo, wiele się pozmieniało, ale jedno jest stałe - nadal mam nerwicę! :mrgreen:

Czuję się przeróżnie, raz jest dobrze, a raz gorzej, ale suma sumarum jest jednak lepiej niż było. Przede wszystkim cieszę się, że tamten rok już sobie poszedł :smile:

A co u Ciebie, jak się masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iryss, ale Ty się nie oburzaj, bo ludzie mówią prawdę, to, że masz dysleksję nie zwalnia cię z obowiązku poszanowania innych. Zainstaluj sobie Firefoxa tam masz wszystkie błędy popodkreślane poprawisz je i nie będzie problemu.

Pisałaś gdzieś, że lubisz i chcesz pisać - zacznij nad tym pracować bo w "dorosłym" świecie nikogo nie będzie interesować, ze masz dysleksję ;)

To naprawdę tylko dobra rada bez cienia złośliwości :smile:

 

Mój dzień zaczął się od robienia faworków, więc łapy mi odpadają no i nauka czeka bleeeee

 

Korba?? Korba ta Korba?? :?::?::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia w sumie tak lagodnie to nawet tez bym sobie wypil :P ale chyba nie ma z kim, bo jedni albo wcale nie beda chcieli, a dla drugich pojecie lagodnie to pol litra wodki na leb i wzwyz :P

 

[Dodane po edycji:]

 

wiec pewnie pozostanie mi reszta dnia spania/siedzenia na kompie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Donkey, u mnie wiele się działo, wiele się pozmieniało, ale jedno jest stałe - nadal mam nerwicę! :mrgreen:

Czuję się przeróżnie, raz jest dobrze, a raz gorzej, ale suma sumarum jest jednak lepiej niż było. Przede wszystkim cieszę się, że tamten rok już sobie poszedł :smile:

A co u Ciebie, jak się masz?

 

 

A ja się czuję raz dobrze , raz gorzej. Nie wierzę już będzie idealnie.

Ale nie narzekam.

Jestem zakochana. To zmiana na plus :)

 

[Dodane po edycji:]

 

płacz:(((

 

Co się dzieje Monia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jejku, jestem tak okrutnie zmeczona. Byłam na budowie i meblowałam pokój, który jak narazie sklada się z łóżka i regału :lol:

 

zdjęcia poniżej jakby ktoś chciał zobaczyć:

 

http://files.myopera.com/elffee/albums/651952/DSC00013.JPG

http://files.myopera.com/elffee/albums/651952/DSC00012.JPG

http://files.myopera.com/elffee/albums/651952/DSC00011.JPG

 

dodam, że jutro jedziemy chyba zrobić jednak przemeblowanie :lol:

 

naprawdę nic wielkiego nie robiłam, troche bratu pomagałam przy skręcaniu tych mebli i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×