Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

A ja przyjełem jedną panią nauczycielkę i teraz się kiepsko czuje czuje to odczucie niepokoju w brzuchu ze zaraz sie rozwinie i bede wymiotowal a sie boje tego przy nauczycielach ale takie nauczanie jest na light przynajmniej taka pani z histori jest ze moge miec 6 P.S Dalej mi nie mija chęć śmierci ale obiecalem Asi że tego nie zrobię więc nie mogę jej zostawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Moja znajoma ma takiego malego szkraba i czasami ejst mi dane spedzic z nim czasu.

I szczerze?? Uwielbiam.

Jak tymi malutkimi lapkami sie przytula, pocaluje. Cudowny!

 

 

Ja też uwielbiam szkraby, które do mnie przychodzą (kilka koleżąnek ma już maleństwa) tylko żadnym się nie opiekowałam sam-na sam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zażenowana Wypowiedzia Paranoji ,,musialam sie poswiecic i dostac ostrzezenie zeby sie "pozbyc" bmw z forum, ale za to jaka cisza ostatnio i blogi spokoj ''.

 

Musialaś się poświecić żeby sie pozbyć Magdy z forum? brak słów normalnie.. Dziwię się tylko że moderatorzy nie zareagowali na taką wypowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak swoja droga to jak mozna chciec sie kogos pozbyc:((((

Tak to bywa że są równi i równiejsi, oraz grona wzajemnej adoracji. Tak się chyba dzieje w każdej większej grupie ludzi - co nie znaczy że jest to dobre. No i, rozwiązywanie konfliktów nie jest łatwą sprawą, a konflikty się pojawiają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zażenowana Wypowiedzia Paranoji ,,musialam sie poswiecic i dostac ostrzezenie zeby sie "pozbyc" bmw z forum, ale za to jaka cisza ostatnio i blogi spokoj ''.

 

Musialaś się poświecić żeby sie pozbyć Magdy z forum? brak słów normalnie.. Dziwię się tylko że moderatorzy nie zareagowali na taką wypowiedz.

nie zareagowali bo potraktowali ją tak jak powinni, czyli z przymrużeniem oka. nie bądźcie tacy poważni nagle. Specjalnie dałam w cudzysłów słowo "pozbyć". Poza tym, ja czy ktoś inny, co za różnica, skoro większość osób Magda jednak w jakiś tam sposób irytuje to prędzej czy później by zaliczyła bana. Z tego co wiem, ona kilka razy odchodziła z forum, żegnała się a jednak za każdym razem wracała. Nikt nikogo tu na siłę nie trzyma.

 

Jeśli tak jej wam brakuje to znajdźcie inny sposób na kontakt z nią, nk, gg, mail, albo inne forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam ze temat jest "Moj dzisiejszy dzien" a nie " powrot magdy" wiec radze powrocic do tematu a nie robic mega offtopu.

Zreszta Magda miala juz tutaj 3 konto, wiec nie zdziwie sie jak za jakis czas zalozy kolejne i bedzie umilac nam zycie w taki sam sposob za ktory dostała bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co słuchasz piosenek które jeszcze pobudzają twoje wspomnienia? To się chyba nazywa masochiz.

Hmm co z tobą jest..chyba miłość..!

 

Masakra jakaś!

Właśnie się dowiedziałam że moja koleżanka chodzi i opowiada jakieś głupoty na mój temat bo jest aż tak zazdrosna!

Ludzie mnie przerażają! Nie rozumiem jak można coś takiego robić kiedyś się z nią w przyjazniłam ale ona wiecznie ze mną rywalizowała w nauce i wszystkim innym w szkole zawsze była lepsza ale wykańczało mnie że ściga się ze mną we wszystkim i przyjazń się rozpadła a teraz jeteśmy w jedej wspólnocie i ciąge słysze "a Dominika to mi mówiła to, a tamto.."itd wkurza mnie to niesamowicie!

Albo raczej przraża!!!

Ludzie potrafią być wredni!

Miłego wieczoru

Cześć! To będzie off-top, ale liczę, że moderatorzy mi miłosiernie darują, bo nie piszę z byle powodu. Nie jestem już stałym bywalcem forum, czasem tylko wpadam zobaczyć, co się dzieje i czy są jakieś interesujące dyskusje, to wszystko.

 

Mimo to zauważyłem, droga koleżanko, że piszesz zupełnie niechlujnie, przede wszystkim brak jest w Twoich wypowiedziach przecinków, wskutek czego posty wyglądają całkowicie chaotycznie i byle jak. Ot lekką ręką pisany strumień świadomości. Przypominam, że znaki przestankowe służąc czytelności testu, wyrażają także nasze emocje, co chyba na tak wyprofilowanym forum nie jest bez znaczenia. Nie są to tylko wykrzykniki, ale także przecinki wraz ze swoimi odpowiednikami w postaci myślników oraz nawiasów (te wyrażają większe zabarwienie emocjonalne w miejscu, gdzie można postawić ów przecinek). Proszę zatem, byś odkurzyła w wolnym czasie słownik interpunkcyjny i formułowała swoje wypowiedzi bardziej czytelnie. Przypominam także, iż pisanie bez znaków przestankowych świadczy o braku szacunku wobec interlokutora.

 

Podkreślam, iż nie znam Cię prywatnie, a moje słowa nie mają charakteru sądu wartościującego o Tobie. Być może - zapewne tak - jesteś miłą, przyjazną, dobrze wychowaną i serdeczną dziewczyną. Cały rwetes polega na tym jednak, jak zostało napisane na początku poprzedniego akapitu, że nie w tym rzecz. Oceniam tylko to, co mogę. Nie traktuj zatem moich uwag w kategoriach potyczek personalnych, zwłaszcza że nigdy nie zamieniliśmy słowa.

 

Ogólnie przedzierając się przez ten temat stwierdzam, że użytkownicy wykazują wyraźne skłonności do lekceważenia zasad poprawnej pisowni języka polskiego. Nie wiem, jakich używacie przeglądarek, ale Firefox koryguje błędy. Nieśmiało chciałbym zwrócić uwagę na problem zespołowi moderatorów oraz administratorów forum. Nie tylko wzajemne waśnie i kłótnie psują jego jakość, choć zdaje sobie sprawę, że na tym oraz na problemach technicznych koncentrujecie się najbardziej.

 

Ku rozwadze, zaś iryss wysyłam jak najcieplejsze pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

isj

Bardzo mi przykro że zaśmiecam swoimi wypowiedziami to forum!

Mam DYSLEKSJE wiesz co to? Zasady znam.

Nie mam tu żadnego słownika a nie zamierzam pisać każdej wypowiedzi wcześniej wordzie żeby nie było błędów.

Myslałam że tu są tolerancyjni ludzie a tolerancja nie tyczy się tylko nerwicy czy depresji ale widac się myliłam.

 

To witaj w klubie Paranoja coś konkretnego się stało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×