Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj odwiedziłam moją najlepszą przyjaciółkę, poczęstowała mnie cukierkami i kawą. Powiedziałam jej, że wczoraj byłam w kinie a w weekend wybieram się na basen. Powiedziałam jej jakie książki obecnie czytam i co robię na WTZ. Potem byłam na WTZ. Potem na zajęciach komputerowych, pisałam tekst w Wordzie, oglądałam film. Potem czytałam książkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nałożyłam na twarz podkład, pomalowałam usta błyszczykiem, zrobiłam warkocz a włosy spięłam spinką. Po zajęciach z WTZ poszłam do sklepu i kupiłam czasopisma, batoniki, piwo i szczoteczkę do zębów. Jestem zadowolona, że spędziłam dzień aktywnie, na zakupach. W sklepie widziałam kwiatka w doniczce takiego samego jakiego kiedyś kupiłam mamie na imieniny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj był bardzo fajny dzień. Rano było wycinanie linorytu w WTZ, potem trochę poczytałam książkę. Koleżanka miała urodziny i przyniosła ciasteczka, złożyłam jej życzenia. Ja też przyniosłam ciasteczka dla drugiej koleżanki i ją poczęstowałam. Poszłam na zajęcia komputerowe, pisałam streszczenie filmu "Za jakie grzechy, dobry Boże". Potem pojechałam prosto do banku założyć lokatę, dostałam oprocentowanie 3 % w skali roku, to dużo !!! Już jestem bogata a będę jeszcze bogatsza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupa grzybowa, pyszna wyszła,spanie, zrelaksowałam się, co było trudne od dłuższego czasu, ze wszystkim dałam radę, trochę sprzątałam, zadbałam o zwierzaki, nakarmiłam je,  dobry dzień ogólnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jadę do diabetologa (przypominam, że mam cukrzycę), na badania krwi oraz na tomografię komputerową (zlecił mi ją pulmonolog, czyli lekarz zajmujący się chorobami płuc).
Wrócę zapewne gdzieś około godziny 16.

Edytowane przez Harding

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłam u psychiatry, dostałam receptę na leki, chwilkę pogadałam z nią, powiedziałam, że codziennie chodzę na warsztaty a na warsztatach rysuję i wycinam w linorycie. Pytała czy się z kimś spotykam po warsztatach, powiedziałam, że  z nikim. Potem spotkałam grubą koleżankę z Grottgera, sprzedawała jakieś rzeczy wielkanocne na kiermaszu, chciała, żebym coś kupiła, ale powiedziałam, że nie mam pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pomalowałam usta na różowy kolor i byłam w kościele, matka poszła do spowiedzi a ja nie, ja już dawno nie byłam u spowiedzi. Dzisiaj musiałam pójść do kościoła, bo niedziela palmowa. Najpierw było poświęcenie palemek i procesja wokół kościoła. Potem jak weszłam do kościoła nie było już miejsc siedzących i musiałam stać, źle się czułam, bo uaktywniła mi się fobia społeczna, słabo mi było, strasznie dużo było ludzi, nie powinnam chodzić do kościoła ze względu na to, że jestem chora na fs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×