Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dziś na izbie przyjęć i ustaliłem termin przyjęcia na oddział gastro, wzięli mnie na cito i mam termin za 3 tygodnie, normalnie się w tym szpitalu czeka około pół roku na przyjęcie na oddział gastro. Podczas pobytu któregoś dnia będą mnie ostro rżnąć w d.pę, bo gastrolog z izby przyjęć dzwonił już rezerwować termin kolonoskopii, będzie robiona, jeśli dobrze usłyszałem, 3-go dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, że wolisz tego nie czuć 🙂 raczej wszystkich do tego usypiają i nie musisz specjalnie prosić. Samo przygotowanie do badania jest okropne, te obrzydliwe płyny, po których na raz leci z jednej i drugiej strony przewodu pokarmowego... Jeśli chodzi o usypianie, musisz koniecznie powiedzieć o wszystkich lekach / chorobach. Byłam usypiana 3 razy, anestezjolog zawsze kiwał z niepokojem głową. Ciężko było im mnie dobudzić, czekam, kiedy im się nie uda 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Abigail_1Sm25 napisał:

Uwierz mi, że wolisz tego nie czuć 🙂 raczej wszystkich do tego usypiają i nie musisz specjalnie prosić. Samo przygotowanie do badania jest okropne, te obrzydliwe płyny, po których na raz leci z jednej i drugiej strony przewodu pokarmowego... Jeśli chodzi o usypianie, musisz koniecznie powiedzieć o wszystkich lekach / chorobach. Byłam usypiana 3 razy, anestezjolog zawsze kiwał z niepokojem głową. Ciężko było im mnie dobudzić, czekam, kiedy im się nie uda 😀

Nie wszystkich usypiają. Np. w szpitalu w moim mieście z tego, co wiem,  to jeszcze mają pretensje, gdy pacjent chce na narkozę. No ale nie idę do szpitala w moim mieście. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam na WTZ (Warsztacie Terapii Zajęciowej) i narysowałam ładne zamki m.in Zamek Królewski w Warszawie (byłam tam kiedyś sama i z koleżanką), fragmenty Placu Zamkowego i Pomnik Syrenki na rynku Starego Miasta, byłam na kursie rysunku i okazało się, że mam talent do rysowania. Beata powiedziała, że mam talent. Mam dwie nowe przyjaciółki: Beatę i Dorotę, bardzo spokojne kobiety, nie za bardzo ekstrawertyczne. Beata jest bardzo fajna, sympatyczna, komunikatywna, dobrze się z nią rozmawia i spędza czas, dzisiaj nawet śpiewała, ciągle gada przez telefon, głównie ze swoją matką. Bardzo fajny był dzisiaj dzień, wypiłam dwie kawki i zjadłam bułkę grahamkę z szynką w galarecie. Teraz sobie zrobiłam trzecią kawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę się kuruje bo jestem podziębiona,pod wieczór zakupy,zaraz zjem kasze gryczaną z masłem ,i rybę w maśle,marchewke gotowaną ,bo ostatnio na zdrowsze potrawy się przerzuciłam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam na Komisji Lekarskiej, długo czekałam w kolejce, bo było opóźnienie. W końcu się doczekałam o godzinie 15. Lekarz orzecznik przejrzał moje papiery od lekarza psychiatry i stwierdził niezdolność do pracy i skierowanie na WTZ (Warsztaty Terapii Zajęciowej) na 5 lat a orzeczenie o niepełnosprawności odbiorę za tydzień, super, udało się i jest tak jak chciałam !!! Będę mieć bilet ulgowy (zamiast normalnego) na przejazd autobusem i bilet ulgowy na basen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×