Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam u Pani doktor psychiatry i dostałam skierowanie na Oddział Dzienny Psychiatryczny. W wypisie mam napisaną diagnozę: zaburzenia schizotypowe, ale ja uważam, że mam borderline personality disorder i fobię społeczną, ale nie będę się kłócić z psychiatrą, niech pisze co chce na karcie wypisowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze czy źle? Ja też dziś na temat pracy i nie tylko...zostałam ost zwolniona z dnia na dzień. Ciężko mi teraz coś znaleźć bo albo już ktoś ma kogoś na wakacje albo są ogłoszenia po wakacjach...idealny moment. A pieniędzy potrzebuję na już. Niedługo urodziny mojego faceta, oraz wspólne wakacje. Poza tym zawaliłam sprawę z moim psychologiem bo zapomniałam o wizycie w urzędzie pracy...i teraz muszę czekać pół roku...no i mój ojciec ma b złe wyniki badań. Nie wiem czy to nie rak...Więc kurwa wspaniale. Trzymajcie kciuki żebym szybko znalazła jakąś fajną robotę :) może reszta też się jakoś naprostuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przekichanej nocce w pracy (myślałam, że użeranie się z pijakami to domena dorosłych, a nie 14-15 letnich dziewczynek, które na pytanie, gdzie chce mieć wenflon odpowiadają, że tutaj, bo w inne żyły nie dam radę jej ukłuć, bo jak Ona się kłuje, to jest jej ciężko) odsypiałam do prawie 15, zjadłam obiad i teraz czas na zakupy, chwilę relaksu i szykowanie się przed jutrzejszą dniówką. Eh, jeszcze trzy dyżury i 10 dni wolnego! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Crazyme fascynujące. Zawsze chciałam być ratownikiem medycznym. Byłam nawet ratowniczką WOPR. Prowadzisz jakiegoś bloga/vloga? Chętnie bym poczytała o Twojej pracy. Pozdrawiam i życzę spokojnych dyżurów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×