Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Donkey .... ja mysle, że wszysy ludzie cierpią tak samo mocno ... tylko każdy z innego powodu ....

 

 

A ja mysle ze sa ludzie pozabwieni uczuć - zarówno tych pozytywnych i negatywnych. Kompletnie pozabwieni jakichkolwiek emocji.

 

 

Byłam taka przez pół roku jak zaczełam mieć nerwicę. Nic fajnego. Wręcz to przerażające że nie czuję- NIE UMIEM czuć emocji.. nic ..pustka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są takie punkty- linia kręgosłupa, stopy, brzuch, 'wnętrza' rąk tam gdzie jest cienka skóra- gdzie boli bardziej. Ale ogólnie to sprawa indywidualna, jednych boli kosmicznie a innych łaskocze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aldik

Eks przyjaciel mojego chłopaka ma nerwicę lękową. Raz po pijaku chcieliśmy sie pocałować (nie pytajcie czemu bo nie wiem, film mi sie urywał już :evil: ) i następnego dnia spotkała nas kara - mój chłopak zakończył z nim przyjażń a my dostaliśmy NARAZ ataku paniki. Sorry że sie tak uzewnętrzniam, pewnie nikogo nie interesują fakty z mojego życia, ale chciałam Was wgłębić w sytuacje- za kare jasna cholera Bóg nas pokarał.

 

 

Scrat-wiem, przez mojego nicka sie domyśliłeś ;) Ale trafiłeś, bo for bmw jest dużo w Polsce.

 

Aż sie dziwie, ze z Tobą nie zakończył hmm........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na jego miejscu też bym nawet nie dyskutowała więc sie nie dziwie że macie takie zdanie bo ja też takie mam, ale inna sprawa że byłam tak zapruta że nawet tego nie pamiętam - wiem z opowieści tylko. Dlatego teraz jeszcze bardziej cenię co mam, bo wiem że mam najcierpliwszego i najkochańszego faceta na świecie. Najwidoczniej tak już mam że muszę poczuć co mogę stracic aby docenić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo nie, nie miał by kiedy bo jestem z nim 24h na dobę, zresztą on ma charakter i styl bycia taki monogamiczny jak jego rodzice :D

Teraz tylko w domu siedzę od tygodnia, a tak to jestem z nim non stop, mam z nim wspólny telefon, adres mail, konto bankowe, mieszkanie, kota... Nie ma opcji :smile:

 

[Dodane po edycji:]

 

p.s. fajny film leci na tvn'ie, oglądacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cenię to co mam i zaczęłam cenić nieupijanie się do nieprzytomności...

 

Tatuaż mi się marzy, ale niestety mam niefajną skórę na plecach, więc tam na pewno nie można :?

Poza tym muszę mieć konkretny projekt i się z nim oswoić i upewnić, że do mnie pasuje i nie będzie mnie mierził za jakiś czas. Inna sprawa, że ja się lubię zmieniać - fryzury, biżuteria, perfumy. Więc może powinnam zostać przy naklejkach i namalowankach na skórze :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moj dzisiejszy dzien byl calkiem udany: jak co roku o tej porze zorganizowalismy akcje "Choinka" dla biednych dzieciakow z rodzin DDD. Obdarowalismy 4 rodziny, w kazdej po 3-5 dzieci, beda mialy przynajmniej jakies wzglednie syte swieta :) Fajnie jest zobaczyc radosc dzieci na widok niezapowiedzianego Św. Mikołaja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majster- szacun wielki z mojej strony, kocham takich ludzi !

 

[Dodane po edycji:]

 

Jest tu ktoś jeszcze? Mój facet wyszedł o 8 rano do pracy, a jeszcze go nie ma... Umieram z nudów Jest tu kto? hop hop

 

[Dodane po edycji:]

 

Aaa bo już 00:30... zajebi*e.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madziu ja mam BARDZO BEGATYWNE podejście to każdego rodzaju zdrady i nie liczy sie czy to po trzeźwemu czy pijanemu ... jak sobie wyobraże że moja (jak będę miał :) ) dziewczyna jest pijana tak ze potem nic nie będzie pamiętać i mamla się z innym to sorry ale ja dziękuje za taką laske - wybacz moją szczerość. Przerabiałem dwa razy zdrade w moich dłuższych związkach i juz ku..a nigdy nie odpuszcze. Jakiekolwiek symtomy ze laska moze zdradzać to wypad. Apsolutnie tego nie toleruje!! Wracając do tatuaży to własnie mam skojarzenia zkobietami hmm złymi kobietami....

 

A tak wogóle dzionek minął dobrze, wyprałem w domu wypoczynek, jutro musze pomalować szafkę i wyprać podłogi...aaa i udalo mi sie dziś w ciągu 1-2godziny sprzedać dwa autka :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacas, też czasami grywam w tysiąca na kurniku ;) i w literaki i w kości ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

co do tatu - zrobiłam go dla siebie, teraz go poprawiłam i bardzo mi sie podoba. wzięła mnie ochota na następny i sobie zrobie w styczniu :) szanuje zdanie ludzi , jeśli sie komuś to nie podoba. Ja nie zamierzam przesadzać 2 mi wystarczą. Niestety w Polska jest dość zacofanym krajem, bardzo nietolerancyjnym i z "szufladkami".

Czasami za tatuazem kryje sie cos wiecej niz tylko obrazek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!u nas bardzo zimno -11 snieg sypie i jest bardzo pièknie :D wczoraj bylismy na d morzem ale przemarzly nam tylki i po godzinie wracalismy do domu a tam niespodzianka:ogrzewanie padlo!na szczèscie mily sàsiad naprawil piec tak wièc nie zamarzlismy.Drogi nie posypane,widocznie sluzby drogowe nie biorà pod uwagè malych miasteczek 8) humor mi dopisuje,wlasciwie powoli zapominam co to nerwica!!tylko maly stresik przed jutrzejszà podrozà do Polski,ale myslè ,ze stres opadnie jak tylko zobaczè usmiechniètà buziè mojej corenki :mrgreen: milego dnia wszystkim zyczè :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×