Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

A tak w ogóle to bardzo ładnie!!! że zamiast lepiej tutaj skupiac się na terapii wy o młodych lekarzach myślicie!!! chociaż ja sam kiedyś byłem u pewnoj Pani psycholog ale nie mogłem się skupić bo wzrok kierował się gdzie indziej :) :) :) ale uwierzcie mi że trudno było się opanować :)

 

Mi się wzrok nigdzie indziej nie kierował, jeśli o to chodzi Victorku :P

Bardziej miałam na myśli, że mój psychiatra Prof Landowski, no hmmm jest wiekowy, a Dr. Cubała młody i taki ŻYWY :P

no wiecie o co mi chodzi chyba ;) ?

 

Czesc kochana!!

 

I jak terapia z dr Cubałą?? Ja chyba zdrowieję... Jestem po ok 10 sesjach i od jakiegoś czasu zamiast myśle o mojej fobii zadłużam się w swoim terapeucie... Co za masakra :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

offtopic, hmm czytając twoje posty, mógłbym sam tak napisać, kiedy zaczałem studia, ja niestety przestałem chodzić, i nic mi to nie przyniosło dobrego, kompletnie, jeszcze gorzej sie poczułem, i tak jak było napisane wyżej, lęki przenosiły sie na coraz to nowsze sytuacje, tak więc tak jak piszesz nie poddawaj się łatwo czego ci życzę.

Bee84 gratki z powodów szkoły i miło cię znów "widzieć", albo tylko ja cię dawno nie "widziałem" :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.......... i jeszcze raz powtórzę - nie rzucajcie szkół :!: .... bo skończycie z jeszcze gorszymi lękami depresją i poczuciem beznadziejności

 

[Dodane po edycji:]

 

Donkey ... nerwica ma jeden nieoceniony plus ... kiedy nic mi nie jest, czuje się dobrze, kładę się spać i nachodzi mnie senność, normalne zmęczenie ...... i jestem w siódmym niebie ... czyje się jak w raju, że moge NORMALNIE sobie zasnąć bo jestem NORMALNIE zmęczona po ciężkim dniu ...

dlatego powinnaś zacząć dostrzegać takie rzeczy ... rozejrzeć się wokół ...

... i szybko stwierdzisz, że masz wszystko czego Ci trzeba .....

 

.... a co do powrotów nerwicy ... są nieuniknione ... nerwica zawsze wraca ... tylko kwestia jak się do tego podejdzie :roll:

 

[Dodane po edycji:]

 

Donkey ... nerwica ma jeden nieoceniony plus ... kiedy nic mi nie jest, czuje się dobrze, kładę się spać i nachodzi mnie senność, normalne zmęczenie ...... i jestem w siódmym niebie ... czyje się jak w raju, że moge NORMALNIE sobie zasnąć bo jestem NORMALNIE zmęczona po ciężkim dniu ...

dlatego powinnaś zacząć dostrzegać takie rzeczy ... rozejrzeć się wokół ...

... i szybko stwierdzisz, że masz wszystko czego Ci trzeba .....

 

.... a co do powrotów nerwicy ... są nieuniknione ... nerwica zawsze wraca ... tylko kwestia jak się do tego podejdzie :roll:

 

 

 

Ciezko podejsc mi do tego znowu z nastawieniem walki poniewaz nie spodziewalam sie tego, kompletnie :(. Myslalam ze jak tak dlugo walczylam to juz nie wroci :(. Kurcze, paskudnie sie czuje. Nie mam sily an nic, znowu robni mi sie slabo i zac zynam sie wzytskiego bac :(. Na szczescie mam dzis wizyte u lekarza! Oby pomoglo!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w miarę sie wyspałam, za chwilę ide do takiego dziadzia co sie nim opiekuje moja mama, juz kiedys o nim pisalam na forum, to starszy pan, który cierpi na mnóstwo chorób. lubię wizyty u niego, jest to bardzo pozytywny człowiek, a jakie zberezne kawały opowiada ho ho :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mam okropnego, strasznego jak nigdy dotąd pms-a :!: nie do zniesienia, mówię Wam, nie do zniesienia. nadaję się jedynie do leżenia pod kocykiem z gorącą czekoladą i serialami w tv... a tu trzeba w pracy siedzieć, a wszyscy mnie taaaaaaaaak bardzo bardzo denerwują :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pani neurolog do tej pory wysylala mnie do psychologa ale dzis gdy powiedzialam ze od 3 tygodni utrzymuje mi sie slabosc lewej nogi i czuje palenie i szczypanie skory na calym ciele to usiadla i zaczela wypisywac skierowanie do szpitala. zrobilam wielkie oczy. :shock: sama teo chcialam...doszukiwalam sie choroby i sie doszukalam...ehhh....;(

 

[Dodane po edycji:]

 

kurcze boje sie...co rusz piecze mnie skora w innym miejscu...ehhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Marcjanna, Monia .. czy my wszyscy jestesmy tacy chorzy?

Ja jutro ide do lekarza bo od lipca bolą mnie lecy na dole. A nie ma odwagi isc do lekarza. Raz bylam ale mnie zbył.

Marcjanna- pisz nam czy ok u Ciebie.

Mon- a palisz papierosy?

 

Ja dzis bylam w szpitalu u blizniaczek siostry mojego faceta, mają 3dni. Taaakie malusie, 2kg mają,, tez takie chce :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, nie bylo mnie tu jakiś czas, zmieniłam zycie o 180stopni, szkoła, dorywcza praca, spotykam sie z ludzmi (i nie umieram ze strachu) i przez kilka pierwszych dni bylo super ale czasami czuje sie gorzej, uderzenia gorąca, uczucie słabnięcia jakbym miała zemdleć, karuzela w głowie i to zwlaszcza jak jest duzo ludzi, czyli na przyklad na uczelni :/

Ale napadów panicznego leku nie miałam już jakiś tydzień :)

 

Ech tylko że dalej nie poszłam do lekarza :/ teraz tyle mialam na głowie ze po prostu brakło mi czasu i sily :( Musze sie w sobie zebrać!

 

Miłego dnia wszystkim :) Ja mam dziś wolne tylko wieczorem na jeden wykład muszę smignąć... wiec odpoczywam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×