Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

mało lęków staram sie myslec pozytywnie a nie martwic sie błahostkami powinnam sie cieszyc a niezadreczac ludzie maja gorsze problemy i jakos daja rade a ja o byle co wpadam w panike czemu tak ciezko sie przełamac czemu tak ciezko myslec pozytywnie ciagłe życie w stresie jest do dupy ale mimo to bede dalej walczyc mam tak wspaniala i kochana córeczke ze dla niej warto wiem to co pisze ciezej mi to przełozyc na zycie ale musze działam niemoge sie poddawac pozdrawiam wszystkim forumowiczów :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz wkradly sie jakies lęki walcze z nimi chce sie poddac i isc spac ale postaram sie jak najdluzej wysiedziec nic mi to nieda uciekac tak przed tym boję sie jak małe dziecko

 

-- 19 mar 2013, 16:17 --

 

uciekac w sen przez lękami to niejest najlepsze wyjscie tak ciezko jest ale niechce sie poddawac :time:

 

-- 19 mar 2013, 16:19 --

 

jestem przerazona tym ze moj organizm niereaguje na leki a myslałm ze jak ich bede brała to wszystko bedzie ok a tak niejest :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fozzie, dzięki,ale przecież nic się nie stało ;)

 

Mam neta w domu.Humor od razu wyśmienity :yeah:

Kupiłam starter do Playa i będę miała darmowe rozmowy w sieci.Ktoś ma numer w Play to pogadamy? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fatuma03, to musimy się koniecznie numerami wymienić z tym,że ja swojego na razie nie pamięta.Podam Ci na pw jak będę w domu.

 

 

Znalazłam bezpłatną szkołę weterynarii.Mogę zacząć nawet w tym semestrze.Bardzo się cieszę,ale też nie wiem co robić.Mam kilka dni na zdecydowanie czy teraz zacząć czy od września.Wydaje mi się lepiej od września ale kuszące by było już spełniać swoje marzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam u psychiatry mam citronil lek słyszeliscie o nim dobry jest? przejda po nim objawy somatyczne i lęki? wczesniej brałam parogen.

Dalej mam te kłocia w gardle :( mało jem znowu dzisiaj tylko zupa nic innego nie zjem bo zaraz w gardle czuje :( coraz to wiecej objawów :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa.Pierwszy dzień wiosny mi się zaczął.Nie słyszałam w ogóle budzika ani swojego ani brata za ścianą,a zawsze mnie budził.Stop się żaden nie chciał zatrzymać i tak stałam długi czas.Jak się wreszcie zatrzymał to wysadził mnie na początku miasta i musiałam lecieć przez pół miasta bez porannej kawy i obolała.Spóźniona do roboty,ale wszystko ok z tym,że nastrój mam już zmarnowany.Nie wiem co mi się stało.Przespałam 11 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj o 15 mam swoją pierwszą wizytę u psychiatry... delikatnie mówiąc stres jest, czy do pierwszej wizyty trzeba się jakoś przygotować ???

wg mnie nie musisz sie stresowac tam powiesz lekarzowi co ci jest a dalej wam rozmowa poleci nieprzejmuj sie tak tym mysle ze po takiej rozmowie wyjdziesz lepiej sie czujac przynajmniej przez jakis czas zycze powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×