Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich!


Logan

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Jestem Logan. Od kilku lat pasjonuje mnie struktura ludzkiej psychiki oraz biologiczno-chemiczne podłoże działania mózgu.

Kończę właśnie liceum. Moją życiową ambicją jest dostanie się na studia medyczne, po których chciałbym zrobić specjalizację z psychiatrii bądź neurologi.

Moje podejście do psychologii może wydać się wam trochę niekonwencjonalne, ale wszędzie gdzie to będzie możliwe, będę się starał ugruntować swoje zdanie literaturą naukową/popularnonaukową. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie, ale nie w najbliższym czasie. Zostało nieco ponad miesiąc do matury...

Szczerze mówiąc (a właściwie pisząc) założyłem konto na tym forum dla rozrywki. Lubię czytać artykuły o tematyce psychologicznej i konfrontować swoje zdanie z poglądami innych osób - to zawsze wzbogaca naszą wiedzę i pozwala spojrzeć na wiele problemów z innej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ciągu kilku kolejnych miesięcy, planuję napisać i zamieścić na forum dwa artykuły. Pierwszy z nich będzie poświęcony wpływowi przeżyć psychodelicznych na rozwój samoświadomości. Drugi natomiast poświęcę dobrym stronom narcyzmu.

Jeśli znacie jakieś artykuły, rozprawy, eseje lub książki, które waszym zdaniem powinienem przeczytać przed pisaniem, to wszystkie propozycje są tu mile widziane. Oczywiście zachęcam też to dzielenia się swoimi poglądami na te tematy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. Mam na imie Monika( nerwica lekowa,depresja,dd i pierun wie co jeszcze),od poltora miesiaca wchodze na to forum i jestem pod wrazeniem .Tyle jest tu ciepla i zyczliwosci. Mysle ze zostane tutaj na dluzej,mam nadzieje ze nie bede nikomu przeszkadzac, posiedze tylo cichutko....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×