Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam moja mała historyjka


wkurzona

Rekomendowane odpowiedzi

witam

od jakiegoś czasu przeglądam to forum ale dopiero teraz postanowiłam tu dołączyć, nerwica dopadła mnie kilka lat temu( wtedy jednak nie zdawałam sobie z tego sprawy) kiedy zaszłam w ciążę moje problemy minęły. kiedy moja córeczka miała 1,5 roku wróciłam do pracy i wtedy dostałam pierwszy prawdziwy atak paniki (objawów nie muszę opisywać bo każdy doskonale je zna-niestety). wystraszyłam się nie na żarty. postanowiłam iść do psychiatry. pół roku niby terapii przez dwóch lekarzy aż w końcu trafiłam do pana tomka. powiedział, że albo będę grała według jego zasad albo szkoda jego czasu. zaufałam mu. dostałam seronil 40mg i tak codziennie. przez rok czasu zapomniałam co to złe samopoczucie :D hurrra zmniejszył mi dawkę do 20mg ale od stycznia przestałam brać leki bez konsultacji :( złamałam zasady. no i co znowu atak paniki i złe samopoczucie. masakra i po co mi to było. idę do niego na początku kwietnia i mam nadzieję,że nie wkurzy się zbyt na mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ;) ja tez zlamalam te zasady w systematycznosci co do lekow nie raz...teraz mam podobnie tzn. od listopda do marca odstawilam leki,tyle ze ja je zre dluzej niz ty ,seronil tez bralam dlugi okres czasu ....pozdrawiam cieplo i pisz jesli bedziesz mialaochote na pv czy gdziekolwiek tu witamy :!::!:

ja wrocilam z pierwszej sesji od psychoterapeuty...troche tam sie wybeczalam :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×