Skocz do zawartości
Nerwica.com

[SZCZECIN]


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję dobrego specjalisty od nerwicy natręctw, fobii.

 

Mam to juz długo. Nie interesuje mnie tylko leczenie farmakologiczne. Szukam kogoś kto mi to wybije z głowy ;-).

 

Szukam psychologa, psychoterapeuty-kogoś dobrego kto zainteresuje się tematem i pomoże.

 

Proszę o namiary i informacje do kogo warto pójść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro Bono: Ośrodek Terapii i Szkoleń

 

Psychoterapia psychodynamiczna.

 

Pomagamy w: - problemach wieku dorastania - problemach rodzinnych i partnerskich - życiowych kryzysach - sytuacjach straty i trudnych doświadczeń - depresjach - nerwicach - konfliktach wewnętrznych

 

Pomożemy także, gdy mają Państwo trudności z: - lękiem i napięciami - utratą poczucia bezpieczeństwa - biernością - bezradnością - brakiem motywacji - relacjami osobistymi i społecznymi

 

Zapraszamy na stronę:

http://www.probono.szczecin.pl/

 

Mail: duda.katarzyna@onet.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to kogoś zainteresuje - Ryszard Kamiński organizuje wieczorną terapię grupową w Szczecinie.

Planuje 2 spotkania 2godzinne na tydzień (każde kosztuje 80zł...).

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to w nast. tygodniu jest spotkanie przygotowawcze (trzeba do niego wcześniej zadzwonić, tel. można znaleźć w internecie),

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy nie mozecie na forum pisac tylko na pw?

 

Ja polecam dr Jerzego Poboche. 80zł za godzine.

Klikac tutaj:

http://www.pobocha.szczecin.pl/

 

A u psychoterapeuty bylam, ale skasowal 150 zeta za 40minut potakiwania jak ja mowie- wiec nie polecam :mrgreen:

 

Slucjajcie, chce sie przejsc na Zolnierska... co ja mam im powiedziec w rejestracji? Ze co? :?;) Dlugo sie czeka tam? pozdrawiam lękowcy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda, widzę, że korzystamy z usług tych samych specjalistów;) Cennik masz już trochę nieaktualny, bo w tej chwili godzinka u Dr. Pobochy kosztuje stówkę jeśli mnie pamięć nie zawodzi:)

Co się tyczy terapii grupowej na Żołnierskiej, poproś swojego psychiatrę o wystawienie odpowiedniego skierowania, z którym następnie udasz się już bezpośrednio do Dr. Kacperczyka na drugie piętro. Po krótkiej rozmowie kwalifikacyjnej zostaniesz najprawdopodobniej przyjęta. Nie powinno być z tym większych problemów. Sama terapia trwa dwanaście tygodni a co się podczas niej wyrabia, to już sama zobaczysz;) Dodam tylko, że w moim przypadku cotygodniowe imprezy na mieście były standardem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda może bezpośrednio zadzwonić do Kacperczyka i nie będzie potrzebne skierowanie.

Numer znajdziesz z necie ale mogę Ci też go podać.

 

Ja byłam na tej terapii grupowej, i mnie bynajmniej tam dobito, ale co zrobisz to już Twoja decyzja.

Ogólnie jestem bardzo rozczarowana Żołnierską! Ten ośrodek jest przereklamowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie mogę trafić na dobrego lekarza , który mi pomoże, poszukałem w necie psychiatry z tytułem profesora i znalazłem Jerzego Samochowica, jest kierownikiem Kliniki psychiatrii na PAM-ie ale ma też swój gabinet, czy ktoś może u niego był, i wie coś więcej na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated- u dr.Pobochy juz troche czasu nie bylam, ale dobrze wspominam. Wtedy bral 80zl za 45min, a jak ktos przeciagal to 100 :P

Teraz szukam dobrego lekarza na NFZ. Bylam dzis zarejestrowac sie do przychodni Stoczniowej tam jest poradnia zdrowia psychicznego i jest jeden psychiatra, leczyl sie ktos z Was tam?

Na Zolnierska sie wybieram, ale zbieram sily, 12tyg to duzo...

Venus, dlaczego Ci sie 'nie podobalo'?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam wątek, chodzi o dobrego psychiatrę leczącego depresje, nerwice lękowe. Proszę o info na pw, z góry dzięki! :(

 

[Dodane po edycji:]

 

Znalazłem takie nazwiska w internecie (chodzi o psychiatrów):

 

  • Zalewska Teresa Lekarz
     
    Samochowiec Jerzy
     
    Skobel Grzegorz
     
    Dariusz Rogoziński
     
    Ewa Fiszer-Piosik
     
    Podbielska Magdalena
     
    Pobocha Jerzy
     
    Mikołajewicz Ireneusz
     
    Moręgiel-Naprawa Barbara
     
    Jarosiński Przemysław
     
    Hałasa Urszula
     
    Drechsler Marek

 

Kogo możecie polecić? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradnia na ul Żołnierskiej jest kilku fajnych lekarzy

Pastuszka Krzysztof

Mizgiert Jakub

i wiem że w Stargardzie Szczecińskim jest też poradnia, kontrakty z NFZ,więc i porady lekarskie są za darmo i terapia też,

postaram się jakieś namiary zdobyć to podam w najbliższych dniach.

A z psychoterapeutów to Danutę Suchanecką polecam, ona gdzieś na Zawadzkiego przyjmuje (hotel dla pielęgniarek tam kiedyś chyba był)

 

pozdrawiam

 

[Dodane po edycji:]

 

Ponieważ nie mogę trafić na dobrego lekarza , który mi pomoże, poszukałem w necie psychiatry z tytułem profesora i znalazłem Jerzego Samochowica, jest kierownikiem Kliniki psychiatrii na PAM-ie ale ma też swój gabinet, czy ktoś może u niego był, i wie coś więcej na ten temat

 

Witaj tracący sens życia

Otóż ja znam profa. fajny facet i mądry, zna się na psychiatrii, Ale chyba specjalizuje się w alkoholikach?

Tak czy inaczej jest niezły, spróbuj a jak Ci nie będzie leżał spróbuj gdzieś indziej.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście odradzam dr Fiszer - Piosik i dr Pobochę - ale to oczywiście na podstawie moich doświadczeń. Jeśli chodzi o przychodnię na Żołnierskiej to tam polecam panów lekarzy, w tym dr Pastuszkę, odradzam panie - a najbardziej Panią doktor, która ma podwójne nazwisko (w tej chwili nie pamiętam) . Bardzo dobry jest też podobno dr Juraszek, ale do niego nie trafiłam, bo był na długim urlopie. Koleżanka była bardzo z niego zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z doktora Pobochy byłam zadowolona. Przykład? Jak zaczynałam chorować i nie wiedziałam co sie dzieje ze mną szukałam pomocy wszędzie- napisałam maila z prośbą o pomoc do dr Pobochy. Odpisał natychmiast, następnego dnia już siedziałam na jego fotelu. Pokażcie mi lekarza który by tak sie zachował, ktory by wogóle zainteresował sie mailem od jakiejś gówniary.

Szwagierka (jest lekarzem) mówiła mi coś o jakiejś babce psychiatrze na Żołnierskiej ale zapomniałam nazwisko, jeszcze raz jej zapytam. Mówiła że jest bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam dr Fiszer - Piosik dlatego, że na pewno by się tak nie zachowała - żadnych porad czy ludzkiej rozmowy przez telefon, zaprasza natychmiast do gabinetu (nie jest tania), nie chce żadnej, ale to żadnej nawet najmniejszej porady udzielić przez telefon, nawet swej pacjentce, a nie całkiem obcej osoby. Z tego właśnie powodu z niej zrezygnowałam, drażni mnie takie lecenie na kasę...

Co do Żołnierskiej, to jest to opinia nie tylko moja, ale kilku osób, nawet stojąc w kolejce do rejestracji słyszałam, że warto iść tylko do mężczyzn, niestety w tym dniu nie było już miejsca do jedynego przyjmującego w tym dniu doktora, poszłam do babki i przekonałam się, że pacjenci w kolejce mieli rację - tak zimnego i bezosobowego podejścia do pacjenta nigdy później nie widziałam :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest okropne u niektórych. Patrzą na nas i wyglądają tak jak pan w moim załączniku.

 

Ja hmm od siebie to nie polecam raczej dr n. med. Ryszarda Kamińskiego, byłam raz i przez 40minut gadałam o sobie, pan doktor kiwał głową, czasme tylkoz apytał 'co to wg mnie jest nerwica i wogołe to o co mi chodzi?' a potem powiedział na koniec 'mhmy rozumiem' i skasował 150zł.

Mój kolega chodził do niego przez rok, raz w tygodniu (za wizytę 150zł) i mówię temu doktorowi, ze kolega który jest u niego na terapii mi dał namiary na niego, on pyta jaki kolega, to mu mówię że XXX, a doktor- "Hm, nie znam." :?:shock:

FR_facet_sexy_71331_166785l.jpg.b2de5575291681a9755e27ba73dc360c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×