Skocz do zawartości
Nerwica.com

[ANKIETA ] Czy będąc w związku spotykasz się z innymi?


Rekomendowane odpowiedzi

Ankieta bezsensowna ... I nic z niej nie wyniknie dla Ciebie...

 

Ale musze poprzec Myopic w kwestii introwersji. Tak juz jest, ze skrajni introwertycy (dziwnym trafem szczegolnie mezczyzni) nie potrafia otwarcie mowic o swoich uczuciach i emocjach...Terapia par moze czesciowo rozwiazac problem, ale nie wiem,czy do konca, bo ktos kto o uczuciach mowic zupelnie nie potrafil przez 35 lat, nie nauczy sie juz tego...Z drugiej strony temat spotykania sie z osobami przeciwnej plci nie wymaga szczegolnego wyrazania swoich uczuc, a raczej opinii, wiec nie wiem jaki jest problem w bezposredniej komunikacji w tym przypadku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i ankieta wam pomoże. :lol:

chłopie, daruj sobie ankiety.

 

siedzisz na forum chyba cały dzień i odpowiadasz od razu na każdy post w tym temacie.

a gdzie teraz jest Twoja dziewczyna????

ja tu widzę problem również z Twojej strony.

Zamiast pracować SAMEMU chciałbyś dostać gotowe rozwiązanie w wynikach ankiety.

sorry, to tak nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, przeczytaj sobie ten wątek jeszcze raz do poczatku, bo piszesz głupoty po raz kolejny. A ja już ostatni raz powtórzę, że ankieta to tylko zabawa i nie ma wpływu na mój związek.

 

Pracuję przy komputerze, więc nie jest dla mnie problemem przełączyć się pomiędzy okienkami i odpowiedzieć na posty, które w większości mnie bawią.

Moja dziewczyna, jeśli już pytasz, siedzi dziś przy komputerze u siebie, bo akurat wczoraj była u mnie kilka godzin, więc dziś chciała sobie coś tam podłubać sama. Myślisz, że to źle? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myopic, to może napiszecie do siebie maile....?

 

Dyskusja z Tobą nie ma za bardzo sensu, bo widzisz tylko czubek swojego nosa i tylko swoje zdanie uważasz za jedyne prawdziwe i słuszne.

 

Powodzenia w związku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie trzeba mi uświadamiać, bo wystarczy, że wiem, iż ta ankieta ma sens. Wbrew pozorom posiadam nieco rozumu, który pozwala mi oceniać takie rzeczy. Gdybym chciał opierać swe zdanie na tym co powie ten lub tamten, to byłbym chwiejny jak chorągiewka na wietrze.

Uświadomić powinnaś sobie raczej Ty, że Twoje wypowiedzi nie spowodują zmiany mojego podejścia, że nagle wyrzucę ankietę do kosza, bo tak chce paradoksy. :smile:

 

to może napiszecie do siebie maile....?

Cały dzień rozmawiamy dziś na Skype - pisząc. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam wszystko, to tylko garść informacji. Szopik, pytaj jak masz jakieś wątpliwości, i coś Cię nurtuje, chętnie odpowiem, tylko proszę, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, przeczytaj najpierw poprzednie wypowiedzi, aby nie robić zamieszania, jak co poniektórzy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie myślałam o tym czy miałabym coś przeciwko temu aby mój partner chodził gdzieś z jakimiś dziewczynami... Myślę że tak. Ale zależy z kim chyba. Jeśli bym ją dobrze znała, a oni by się znali od lat- to czemu nie. Nie mam tego problemu bo on nie ma żadnej koleżanki. Ja natomiast spotykam się z różnymi ludźmi, ale z chłopakiem tylko jednym- z moim przyjacielem. Zresztą mój luby też często go widzi, lubimy wychodzić całą paczką na miasto. Natomiast nie mogę łazić na randki, on też nie może, to byłoby nie fair wobec siebie- kawki, drinki, flirty itp...

 

-- 28 mar 2011, 16:01 --

 

ja czasami jak jestem w związku,ide wyrzucić śmieci i......<żart:D>

 

Też czasem tak robię. Zawsze liczę, że przy śmietniku spotkam jakąś super laskę i wywiąże się rozmowa, np. taka:

 

- Ładny kubeł...

- Pani ładniejszy...

- Ale Pana dłuższy...

- Idziemy do mnie...?

 

;)

 

 

:great::brawo::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, myślę, że tym bardziej rozsądnym ludziom wystarczy przeczytać pierwszego posta w tym wątku, aby podjąć decyzję czy chce wypełniać ankietę, czy nie. Tacy ludzie nie potrzebują przekomarzać się i czytać wypowiedzi na 6 stron... Chyba, że z nudów. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, spotkanie w kawiarni oraz w pubie - to najwyżej punktowane odpowiedzi, najbardziej preferowane formy spotkania sam na sam wśród ankietowanych, o czym świadczy fakt, że spotkanie to odbywa się wszakże sam na sam, ale w obecności wielu innych osób. Jadąc z kimś samochodem sam na sam niestety nie masz takiego komfortu. Podobna różnica występuje pomiędzy spacerem w parku i spacerem w lesie.

Wydawać by się mogło, że to proste do wskazania przyczyny, ale skoro pytasz - wyjaśniam.

 

człowiek nerwica, oczywiście, że są rozsądni ludzie, którzy lubią sobie z nudów podyskutować. Ale o tym mówiłem. Jestem jednak przekonany, że ktoś, kogo interesuje ankieta, po prostu kliknie linka, przeczyta wstęp do ankiety, przejrzy pytania i szybko podejmie decyzję czy wypełniać czy nie. Z pewnością rozsądny człowiek nie będzie celowo wypełniał ankiety fałszywymi, nielogicznymi odpowiedziami i jeszcze obnosił się z tym na forum.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, fajnie, że masz uwagi, jednak nie zostaną one uwzględnione. :smile:

 

W pytaniu o długość spotkania jest kilka opcji, bo ludzie mają różne podejście do tej sprawy, jak sama możesz zaobserwować w wynikach - wybierane są różne opcje. Jednak przyrządzając wyniki zapewne zsumuję pozycje 1-6 godzin, aby otrzymać konkretne wnioski, a ewentualnie przedstawię także szczegółowe wyniki tego pytania, jako dodatek.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Mam nadzieję, że będzie ono jednak w miarę sensowne, pomimo, że nie jestem socjologiem. Myślę, że w przyrządzaniu wyników pomoże mi moja dziewczyna, która jest ekonomistką i zna dobrze Excel'a - ona wpisuje w nim wszystko np. kiedy miała okres, ile wydała na benzynę, na jedzenie, na ubrania, po prostu wszystkie wydatki zlicza, tworzy zestawienia miesięczne, które przedstawia na wykresach. Lubi to. :D

 

Przy okazji, czy to Ty jesteś na zdjęciu w Twoim avatarze? ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×