Skocz do zawartości
Nerwica.com

Objawy nerwicy, wszystko o objawach!!!


Gość PACO

Rekomendowane odpowiedzi

nie nie idzie mi tak, tylko albo mnie boli szyja albo brzuch albo od pasa w dół :( a Ty masz tak że wszystko naraz Cię boli?"

 

-- 07 sie 2011, 23:57 --

 

czasem mi się wydaje że strasznie się użalam nad sobą :( no ale mam takie dni że mnie to tak strasznie wszystko boli :( to co ja mam wtedy robić udawac ze nic nie boli? To Ty masz naprawdę ciężko jak tyle czasu jesteś tak sam strasznie długo :( i co nie jest Ci ciężko tak samemu? :( nie potrzebujesz czasem kogoś żeby z kimś porozmawiać o tym do kogoś się przytulić? :(

 

-- 08 sie 2011, 00:03 --

 

mam nadzieję że kiedyś przestanie mi to wszystko dokuczać, tak bardzo chcę normalnie żyć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mysle potrzebuje ale co mam zrobic,,, no mnie to boli wszystko co fa mnie rano ale nie wymiotuje masakra jest nie raz to leze i sie zwijam z bolu tak mnie napie...la... a ciezko mi kest bardzo :( ale musze jakos zyc pracowac i meczyc sie :(

 

-- 08 sie 2011, 00:06 --

 

kazd sie cieszy smieje a ja udaje ze mi nic nie jest.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też muszę jakoś wszystkim sama się z tym dręczyć i pracowac i się uczyc. ale czasem to tak strasznie boli ze nie jestem w stanie nic zrobic i co i musze z bolem czasem a nawet czesto wszystko robic, bo nic na to nie poradze, a najchętniej bym zwnęła się w kłębek i myslała tylko zeby to przestało mi wkońcu dokuczac :(

 

-- 08 sie 2011, 00:10 --

 

dobrze że jesteś i chociaż z Tobą popiszę to chociaż wiem że jest ktoś kto mnie naprawdę rozumie :(

 

-- 08 sie 2011, 00:11 --

 

czasem z tego bólu to chciałabym już nie życ :( maprawdę mam czasem takie myśli bo czasem już nie wytrzymuję z tego bólu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro na 9 :) jak to dobrze że jest ktoś taki jak Ty :) :*

 

-- 08 sie 2011, 00:16 --

 

to uciekasz już spać bo zaraz musisz wstawać? :(

 

-- 08 sie 2011, 00:18 --

 

cieszę się że choć trochę ze mną popisałeś :) zawsze to mi lepiej z Tobą popisać bo mnie najlepiej rozumiesz niż siedzieć ze znajomymi i cały czas udawać że mnie nic nie boli :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zdaję sobie sprawę że masz swoje życie :) nawet nie wiesz jak mi jest miło że też myślisz tak jak ja :) mam nadzieję że jutro już Ci będziesz lepiej :( i jakoś będziesz mógł spokojnie pracować:( słodziutkich :*:*:*...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo wieloletniej walki z nerwicą, terapii ,leków,,osiągnęłam wiele ale jest coś co nie pozwala mi normalnie funkcjonowac,to wewnętrzny niepokój, rozdrażnienie, czasami przez cały dzień czuję się napieta jak struna, wszystko we mnie drży, nie potrafię się na niczym skupić,bardzo trudno mi przy tym funkcjonować,dodam na marginesie że stosuję techniki relaksacyjne, codziennie jeżdżę na rowerze około 6km, biorę magnez i potas,piję zioła,,ale te dni są nie do zniesienia wyrwane z życiorysu,nie wiem jak to u Was ale po 16 latach przymierza z nerwicą jestem już tym zmęczona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu przy pochylaniu się (aby np. coś podnieść z podłogi) zaczyna boleć mnie klatka piersiowa , tak samo jest jak leżę w łóżku czy to na boku czy na plecach , a nawet wtedy kiedy podłoże sobie poduszkę pod głowę. Czasem , ale nie zawsze pojawiają się lekkie duszności. Czy może to mieć coś wspólnego z nerwicą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaje powoli szału.. normalnie nerwica dopadała mnie w stanach emocjonalnych ale ostatnio upatrzyła sobie podkręcanie tych prawdziwych objawów chorobowych takich jak: bóle zębów, niestrawności i tak dalej. Normalnie masakra...Nie mogę, tak po prostu mieć kaca, by nie przechodzić paniki, ze umieram na coś cudownie bolesnego.. teraz kręgosłup - a tak naprawdę bark i ręka mnie bolą ogromnie i to lewa!!!!- za dużo kompa- i ja już powoli na amputacje barku się wybieram... Cały czas wmawiam sobie, ze to moja ukochana choroba, ze nie ma się czym, tak naprawdę martwic.... ale jak długo można...??

Czym do jasnej anielki człowiek sobie na to zasłużył?? nawet dwuletnia terapia nie dała mi odpowiedzi na to pytanie :)

zatem, dołączam się do bycia jak warzywo... kiedyś przejdzie... musi...

EDIT:

ZERO... napij się zimnej wody... gula trochę zmięknie... spróbuj też pomasować sobie krtań...mnie to zawsze pomagało a co do skóry to musisz się rozluźnić - jesteś tak napięty, ze skóry nie starcza :) To słowa mojej trenerki - sprawdzone, wierzaj mi..

Objawy te zna prawie każdy nerwicowiec...Trzymaj się!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim,

jestem tu nowa i to moja pierwsza wypowiedź na tym forum

mam 19 lat

a mój problem wygląda następująco: miesiąc temu byłam u neurologa który stwierdził u mnie oczopląs przy patrzeniu na boki i ataksję (zaburzenie równowagi stania, chodu)

z tego co zrozumiałam powiedział że to objawy móżdżkowe

w sumie to czasami mam jakieś nieuzasadnione napady lęków ale nie są one jakieś szczególne

czy to może być nerwica?

czy to mogą być objawy jakiejś poważniejszej choroby mózgu?

bardzo proszę o odpowiedź bo bardzo się boję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrsdiane ciężko nam orzekać czy to nerwica. Neurolog powinien zrobić dodatkowe badania np. tomografię, ewentualnie badanie płynu mózgowo-rdzeniowego. Jeżeli masz objawy móżczkowe, problem wdaje się czysto neuroligiczny. Chyba, że coś z pogranicza neuropsychiatrii.

 

Lekarz oświadczył, że masz oczopląs i ataksję i co dalej??? Jakie dalsze leczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrsdiane to powinnaś iść do szpitala. Rozumiem Twój strach, ale czy nie lepiej poznać przyczyny? Postawiona diagnoza to wstęp do dalszego leczenia. Ja wolałabym wiedzieć, co mi dolega. Im dłużej zwlekasz, tym większe rośnie napięcie. Niepotrzebny Ci dodatkowy stres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje objawy sa dosc nie pokojace... i sie nasilaja... Zaczynam sie juz bac czy to aby napewno nerwica/depresja.... Przypominaja one demencje(otepienie) Trudnosci z przypomnieniem sobie czegokolwiek szczegolnie nazwy piosenki artysty ktory ja spiewa tytulu... Zapominanie tekstow piosenek ktore dobrze znalem.... Nie mam wogole pamieci do cyfr, liczb. Cos uslysze, naucze sie po kilku minutach juz tego nie pamietam... Problemy ze sprawami najprostszymi, Z wyczuciem czasu, jaki dzis dzien, ktora godzina, co robilem wczoraj tego nie pamietam nieraz.... Nieraz nie pamietam co jadlem na sniadanie mimo ze bylo godzine wczesniej.... No i problem z pieniedzmi nawet jak place nieraz mam problem z liczeniem.... Takim logicznym mysleniem... i to sie nasila... Strasznie to dla mnie ciezkie co o tym sadzicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×