Skocz do zawartości
Nerwica.com

Objawy nerwicy, wszystko o objawach!!!


Gość PACO

Rekomendowane odpowiedzi

relanium doraznie biore,nogi sie troche uspokoily dzieki lekowi homeopatycznemu.terapia dobiega konca, prawie dwa lata jezdzenia...efekty małe...

Jak myślisz, dlaczego efekty są mniejsze niż oczekiwałbyś? Nie twój nurt? Niekompetentny terapeuta? Słaba motywacja do zmiany? W czym upatrujesz źródła kiepskich efektów terapii?

 

na pewno nurt niezbyt mi odpowiadajacy ,terapeutka natomiast odpowiadala mi raczej.motywacja rzeczywiscie niewielka do zmian.jakby zdrowienie stracilo sens...ja jestem po prostu trudnym przypadkiem,chociaz nie mowie ze nie ma szans mnie wyleczyc.widocznie potrzeba czegos oryginalnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chcialbym porownac swoje objawy moze ktos ma takie same i jakoś daje sobie z tym radę bo ja już mam dość chodzenia po lekarzach.

 

Problem pojawia się kiedy wstaje z łóżka. Próbując zacząć normalnie jak wszyscy dzien od herbaty i do pracy.

Chodzi o zawroty w glowie tylko nie takie w których pojawia się tzw helikopter ale uczucie miękkiej podłogi cos ala efekt chodzenia po łódce na wodzie.

Drugi objaw to biegunka która spowodowana jest przez IPS czyli zespół nadwrażliwego jelita.

Trzeci objaw to uczucie ciężkich nóg jakby ktoś do nich przyczepił ołów ciężkie i bolące mięśnie nóg podczas chodzenia.

 

Rozszerzone Badania krwi wporzadku, EKG super cisnienie prawie wzorcowe. Mialem robiony Rezonans magnetyczny głowy i kręgosłupa ktore tez nic nie wykazaly. Bednik sprawdzony w normie.

 

Czy ktoś posiada wymienione objawy i udalo mu sie to ogarnac?

 

Każda informacja pomoże kochani. Pomysły sugestie cokolwiek.

 

Z góry pieknie dziekuje za jakákolwiek informacje na ten temat

 

Pozdrawiam

 

Przemek

 

NIc nie przychodzi mi do głowy...

 

A zespół jelita drażliwego? z jakich przyczyn go masz? Bo jeśli z przyczyny przewlekłego, narastający stresu to może „umiejscawiać się” właśnie w przewodzie pokarmowym. A to już zahacza jak dla mnie o zaburzenia nerwicowe.

Psychoterapia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chcialbym porownac swoje objawy moze ktos ma takie same i jakoś daje sobie z tym radę bo ja już mam dość chodzenia po lekarzach.

 

Problem pojawia się kiedy wstaje z łóżka. Próbując zacząć normalnie jak wszyscy dzien od herbaty i do pracy.

Chodzi o zawroty w glowie tylko nie takie w których pojawia się tzw helikopter ale uczucie miękkiej podłogi cos ala efekt chodzenia po łódce na wodzie.

Drugi objaw to biegunka która spowodowana jest przez IPS czyli zespół nadwrażliwego jelita.

Trzeci objaw to uczucie ciężkich nóg jakby ktoś do nich przyczepił ołów ciężkie i bolące mięśnie nóg podczas chodzenia.

 

Rozszerzone Badania krwi wporzadku, EKG super cisnienie prawie wzorcowe. Mialem robiony Rezonans magnetyczny głowy i kręgosłupa ktore tez nic nie wykazaly. Bednik sprawdzony w normie.

 

Czy ktoś posiada wymienione objawy i udalo mu sie to ogarnac?

 

Każda informacja pomoże kochani. Pomysły sugestie cokolwiek.

 

Z góry pieknie dziekuje za jakákolwiek informacje na ten temat

 

Pozdrawiam

 

Przemek

 

NIc nie przychodzi mi do głowy...

 

A zespół jelita drażliwego? z jakich przyczyn go masz? Bo jeśli z przyczyny przewlekłego, narastający stresu to może „umiejscawiać się” właśnie w przewodzie pokarmowym. A to już zahacza jak dla mnie o zaburzenia nerwicowe.

Psychoterapia!

 

Tomografia z kontrastem czy bez? Niestety wielu rzeczy tomogrania nie pokazuje, a dopiero rezonans. Tak było też z moją dyskopatią, wyszła dopiero na rezonansie, a nie był to mały pikuś, bo dyskopatia za pierwszym razem sparaliżowała mnie na 3 dni w łóżku, za drugim na miesiąc. Wedlug mnie powinieneś pójść do neurologa, hepatologa (wątroba też może dawać takie objawy) i hematologa np. zrobić sobie przepływy żylne, które warto robić z wiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie ;)

 

Cóż, jestem znowu po roku brania Citabaxu 20mg. Odstawiłem i po 2 miesiącach znowu wróciłem :/

Najgorsze jest to, że zażywam już miesiąc a od ok dwóch tygodni czuję ucisk w klatce piersiowej, czasem zalewa mnie fala ciepła w mostku i robi mi się słabo (takie chwilowe uczucie). Mimo iż doraźnie zażywam jeszcze Hydroxyzynę 10mg to nie widzę zbytniej poprawy.

Wczoraj miałem urlop i spędziłem dzień na totalnym lenistwie :) czułem się zdecydowanie lepiej. A dzisiaj....znowu ten ucisk :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×